Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – січень 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Прискорення змін у житті, відносинах, сімейній сфері. Багато важливого для знайомств, спілкування, відносин, бізнесу, навчання, поїздок, сім’ї, нерухомості.

З гороскопу на листопад 2021 року для Скорпіонів погана вказівка, посилена з грудня 2021 року та прискорена з січня 2022 року, завершиться у гороскопі на лютий. З гороскопу на грудень відносини зі знайомими, спілкування, активність з багатством та у бізнесі, переоцінка і повернення важливих стосунків, річний період розваг та кохання,.

Пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, нове, старти. Знайомства, подорожі, навчання, дрібний бізнес. Хороший пік для змін відкладеного у стосунках, швидкого розвитку старих стосунків.

З 2 до 26 січня інформація про сім’ю та нерухомість, спілкування, документи. Нові договори краще не робити, оформлення нових документів краще до 14 січня, що не встигнете почати краще перенести на лютий. До 14 січня час нового, після переоцінка інформації, повернення старого.

З 9-14 січня погані зради, витрати, захоплення.

З 10-18 січня руйнівні дні у спілкуванні та інформації із стосунками, сім’єю, шлюбом, сварками, судами, нерухомістю. Не поспішайте, не порушуйте.

З 14 січня до 4 лютого для всіх це проблемний період для нового у бізнесі, роботі, поїздках, навчанні, з новим у документах, знайомствах, бюрократії. Краще не робити дорогі покупки, особливо техніки та «інформації», нового навчання, нового оформлення документів. Корисно бути уважніше з будь-якою інформацією. Добре завершувати або повторно розпочинати старе навчання, переговори, різне з документами. Повернення старих контактів. Бережіть здоров’я, посиляться хронічні захворювання. Для Скорпіонів до 26 січня переоцінка інформації про сім’ю та нерухомість, договорів з нерухомості, повернення родичів, уповільнення та переоцінка у цьому. Після 26 січня до 4 переоцінка знайомств, спілкування, навчання, бізнесу, поїздок, повернення у цьому із уповільненням. Весь час для Скорпіонів переоцінка дружби, планів, суспільства, витрат, боргів, спадщини, допомоги інших.

Пік 18 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важлива інформація, завершення чи новий етап, результати. Приплив сил, кардинальні зміни у житті, ставлення до життя та майбутнього, ідеалів та прагнень. Добре міняти себе, позбавлятися непотрібного. Важливий пік для спілкування, бізнесу, судів, далеких поїздок, закордону, навчання.

Після 18 січня прискоряться зміни у житті, сім’ї, відносинах. У сім’ї помітне прискорення змін до лютого.

З 20 січня до 8 лютого сприятливі дні для відносин, бізнесу, навчання, виступів, судів, партнерства, шлюбу. Для змін у відносинах, розвитку, розривів. До 29 січня найкраще для старого, після – нового.

З 24 січня до 6 березня активні у бізнесі, навчанні, спілкуванні, поїздках, відносинах зі знайомими та далекими родичами. Будете лідером у своєму колі спілкування, просувайте себе. Направте сили на вивчення корисного, розвивайте свої знання, ідей та нових знань. Починайте новий бізнес після 4 лютого, до 4 лютого завершуйте старі завдання. Скандали з сусідами та знайомими.

З 26 січня по 14 лютого повторення періоду, який був з 13 грудня до 2 січня. Багато спілкування, поїздок, нових знайомств, бізнесу, навчання новому, публіцистики. Невеликий інтелектуальний тонус. До 4 лютого завершуйте старе, повториться старе, після 4 лютого починайте нове.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – перший пік у гороскопі на лютий для Скорпіонів різко змінить сімейну сферу та важливі стосунки. Новини, нове, старти. Вказівка на руйнування, порушення, звільнення у сімейній сфері та відносинах. Дім, сім’я, шлюб, бізнес, ворожнеча, суди, партнерство.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Скорпіона на січень 2022

Пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – спілкування, поїздки, навчання.

З 2 по 26 січня – інформація про сім’ю.

З 14 лютого до 4 лютого – уповільнення, переоцінка, повернення багато чого в житті.

Пік 18 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – знання, навчання, поїздки, суди, ставлення до життя.

З 24 січня до 6 березня – активні у навчанні, бізнесі, спілкуванні.

З 26 січня по 14 лютого – навчання, бізнес, спілкування.

Гороскоп опубліковано 16 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,166