Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – листопад 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Хорошою буде лише третя декада. Місяць руйнівних дій, сварок, агресії. Місяць різких змін у житті, зовнішні обставини та внутрішні спонукання, шанс звільнитися, діяти наполегливо. Нестабільний інтелектуальний тонус, товариськість, подорожі, важливі новини. З кінця листопада гарний час для бізнесу, навчання заробітку, вивчення багатства. Повторення поганої вказівки на руйнування та зміни в житті, Вашому Я, сім’ї, цілях.

З гороскопу на жовтень 2021 для Скорпіонів триває період сили, діяльності, агресії, сварок, гарний період для багатства.

Пік 4 листопада, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – непередбачуваний, що звільняє, руйнує, прискорює старе, реалізація старих звільнень та руйнувань. Пік найважливіший у році для Скорпіонів, особливо народжених у ці дні, нове, старти, новини. Сильні бажання та емоційність, егоцентризм. Зміна зовнішності. Несподівані зміни у житті, прийняття рішень про звільнення. Бережіться травм, сварок. Важливий для Вашого Я, самооцінки, зовнішності, важливих дій, життя, стосунків.

З 5 листопада до 6 березня 2022 року відносини зі знайомими, сусідами, родичами, інтерес до спілкування, навчання, бізнесу. Відповідний для бізнесу період. Поверхневі відносини, знайомства, сусідські, з родичами та інші не важливі розвинуться у важливі. Кохання, зради, бізнес із цими людьми. У листопаді період дуже добрий. У грудні період змінить, усуне, відродить, посилить скандали, кардинальні дії. З 19 грудня 2021 – 29 січня 2022 року поверне, переоцінить, проблеми з початком нових знайомств, бізнесу, навчання. Січень та лютий швидкий розвиток, активні дії, у січні прискорення повернення старого. Хороший період для навчання улюбленому та цікавому, саморозвитку, курсів, публіцистики.

З 5 по 24 листопада період з багатьма поганими вказівками, хороших мало, для інтелектуального тонусу, комунікабельності, важливих новин, поїздок, знайомств, навчання, бізнесу. Бережіться пліток, обманів, порушення правил. Не витрачайте багато грошей, не роздмухуйте завдання та цілі.

З 7-20 листопада найгірші дні, сильні сварки, травми, руйнування, втрати, маніпуляції, поспішність, егоїзм. Найгірше для стосунків, ворожнечі, сім’ї. Легко руйнувати.

З 9 листопада до 4 лютого, повториться дуже поганий тренд для Скорпіонів, був із січня до березня, з травня до червня, для світу з січня до серпня. Вперше описаний у гороскопі на січень 2021, часткова цитата: «Ви, Ваше життя, змінюватиметься шляхом порушення правил, руйнувань, розчарувань, з усуненням обридлого, обмежуючого, слабкого і ненадійного в житті. Ви станете менш терплячими і більш егоцентричними, більше бунтарства і менше слухняності, бажання сильніше панувати над іншими. Бережіть фізичне здоров’я, занепад сил буде змінюватися безсоннями, в психологічному стані перепади від депресії до дратівливості, Вказівка впливатиме на багато чого в житті. Найсильніший вплив на сфери відносин (любов, шлюб, бізнес партнерство, конкуренти та вороги) та сім’ї (відносини з рідними та членів сім’ї, місце проживання та будинок). У цих сферах найсильніші та найшвидші зміни, що виходять від Вас чи зовнішні. Зовнішні події будуть лише руйнівними для сфер. Менше ця вказівка торкнеться Вашої кар’єри, репутації та статусу в суспільстві, стосунків з далекими родичами, далеких цілей і планів, стосунків зі знайомими, індивідуального навчання (якщо Ви самі чомусь навчаєтесь) та знання.».

З 10-14 листопада добрі дні для віри, духовного, інтуїції, любові, розваг, творчості, відпочинку, допомоги.

З 13 листопада по 7 грудня харизма, гармонія. Вказівка послабить погане у житті, легше сварки, руйнування, зміни, компроміси. Привабливість для протилежної статі, підвищена сексуальність, сексуальна енергія. Активність у бізнесі, спілкуванні, відносинах зі знайомими. Легше змінювати важливі стосунки.

З 14-18 листопада сила волі, змінювати себе, впливати на інших. Хороший для спілкування, знайомств, бізнесу. Вивчати складне, змінювати знання.

З 16-21 листопада хороші дні для кохання, розваг, швидких відносин, бізнесу, капітальних покупок та інвестицій. Легко звільнятись від цього, якщо раніше планували.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – кульмінації, важлива інформація, завершення чи новий етап. Важливий пік для усвідомлень себе та стосунків.

З 24 листопада до 13 грудня дізнаєтеся про багатство, багато бізнесу, важливі новини, гарний період. Вчіться заробляти гроші, курси, відрядження, бізнес знайомства. Займайтеся джерелами доходів, розвитком та оптимізацією. Дізнайтесь про покупки, що цінного купити. Вивчайте свої колекції та накопичення, знайдете куди інвестувати. Бізнес краще інтелектуальний, із документами, спілкуванням.

З 25 листопада до 2 грудня важлива інформація про багатство та джерела доходів, добрі дні для презентацій ідей, бізнесу.

З 26 листопада до 2 грудня друга згладжує сварки, агресію, вказівка. Вказівка духовних сил, творчих, м’якості характеру, допомоги іншим. Сили для кохання, зрад, розваг, творчості, ігор, спорту.

З 27 листопада до 4 грудня добрі дні для кохання, зрад, розваг, відпочинку, творчості. Харизма та привабливість.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Скорпіона на листопад 2021

Пік 4 жовтня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – несподіване, нове, новини, старти, Ви та Ваше життя.

З 5 листопада до 6 березня – стосунки із знайомими, родичами, бізнес, навчання.

З 5 по 24 листопада – важливі новини, поїздки, навчання, спілкування.

З 9 листопада до 4 лютого – руйнівна вказівка для сім’ї, стосунків.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – кульмінації, важлива інформація, завершення чи новий етап, Ви, Ваше життя, стосунки.

З 24 листопада по 13 грудня – інформація для багатства.

Гороскоп опубліковано 30 жовтня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,382