Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – жовтень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


З гороскопів з вересня до грудня для Скорпіонів чреда важливих періодів, з більшістю поганих вказівок, мало хороших, що змінюють життя. У жовтні брак сил, мало активності, проблеми зі здоров’ям, психологічні фрустрації, хвилювання. Місяць для фізичного відпочинку, усамітнення, духовного розвитку, таємного. Хороший період для багатства, дорогих покупок, інвестицій, бізнесу. У самому кінці жовтня значне зростання сил, активності, дій, руйнувань.

Для Скорпіонів з гороскопу на вересень 2021 тривають періоди, поганий важливий для відносин і багатства, багато періодів для таємниць і духовного.

З 2-14 жовтня активні в таємницях, обманах, психології, духовному. Обережніше з будь-яким ризиком, руйнівним для таємниць, хвороб, психологічного здоров’я, в’язниці, обманів. Сильна прихована агресивність у Скорпіонів.

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини. Скорпіонам для таємниць, духовного, обманів, усамітнення, відпочинку. Краще відпочивати. Пік посилить руйнівність у Скорпіонів, психологічні фрустрації. Завершення важливого в житті від незалежних від Вас подій.

З 7 жовтня до 5 листопада хороший період для багатства, бізнесу, покупки дорогого, поновлення джерел доходів, інвестицій. Починайте нові колекції. Гарний час для переговорів і судів за багатством. Новий бізнес, договори, дорогі покупки краще після 18 жовтня. Дуже добре розвивати, оновлювати, старі джерела до 18 жовтня.

Після 6 жовтня відчуєте невелике прискорення в житті, додасться екстравертність. Невелике уповільнення було з квітня місяця.

Після 11 жовтня мають завершаться повторювані проблеми в сфері сім’ї та нерухомості, якщо вони почали повторюватися з травня місяця.

З 13-22 жовтня гарна вказівка для спілкування, поїздок, виступів, навчання. Зростання духовних сил. Хороші дні для сфери сім’ї, спілкування з рідними, бізнесу з нерухомості, ремонту будинку.

З 15-25 жовтня зростання агресивності, уразливості, посилення таємних скандалів. Треба берегти здоров’я, погані операції, психологічні зриви. Гірше скандали зі знайомими, остерігайтеся обманів, пліток, зрад.

Після 18 жовтня легше реалізовувати нові грандіозні ідеї в сфері сім’ї та нерухомості, період затримки був з червня. Починайте переїзди, ремонти, придбання або продаж нерухомості.

Після 18 жовтня більше нового таємного спілкування, бізнесу, обманів, дізнаєтеся нові таємниці.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, рішення, завершення або новий етап. Скорпіонам робота, здоров’я, звички, обов’язки, таємниці, духовне, обмани.

З 28 жовтня до 1 листопада дуже погані дні для сімейної сфери, репутації, кар’єри, здоров’я.

З 30 жовтня до 13 грудня різкий приріст сил, активності, цілеспрямованості, фаталізму, руйнівності. Період руйнує, розвиває, збуджує. Не ставте перед собою складні, довгі, цілі або завдання. Не розраховуйте на свої сили і бажання, їх багато, вони не раз вийдуть з-під контролю. Посилиться агресивність, сексуальність, завзятість, сварливість, фізичні сили, емоційність. Легко все руйнувати, починати руйнування не бажаного, порушувати правила, вступати в таємні і відкриті конфлікти. Небезпека травм, поганих операцій. Погано контрольована посилена сексуальна енергія, зради, атаки. Фаталізм в цілеспрямованості і бажаннях, егоцентризм, руйнування цілей від зовнішніх обставин (ймовірно партнери, вороги, сім’я і багатство). Обережно займайтеся спортом. Бійтеся сварок з рідними, керівництвом, партнерами. Найгірше період з 7-14 листопада, 15-20 листопада, 8-11 грудня. У самому кінці листопада період стане легше, краще, з 26 листопада до 2 грудня і з 3-9 грудня хороші вказівки. Постарайтеся вирішувати проблеми компромісами, переговорами, чесно з 13 листопада до 7 грудня, це складно, але можливо.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на жовтень 2021

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, таємниці, ізоляції, духовне, завершення важливого, руйнування.

З 7 жовтня до 5 листопада – багатство, цінності.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 3 дні – важливі новини, завершення або новий етап, робота, здоров’я, таємниці, духовне.

З 30 жовтня до 13 грудня – сили, активність, руйнування.

Гороскоп опублікований 27 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,173