Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – грудень 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Важливий змінюючий місяць для серйозних відносин, зі знайомими, судових, шлюбних, бізнес, багатства. Активні у заробітку та витратах. Багато спілкування, важливих новин, корисних знань, подорожей. Річний період для кохання, творчості, розваг, дітей.

Посилиться негативна вказівка, що йде з гороскопу на листопад 2021 року. Продовжиться період відносин зі знайомими, бізнесу, бажання вчитися та спілкуватися.

З 3-9 грудня сили, воля, вплив на себе та інших. Позбавляйтесь, трансформуйтеся, дійте.

З 4-12 грудня великі сварки, втрати, некеровані проблеми, гірші для судів, сім’ї, будинки, кар’єри, видатків, травм.

Пік 4 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, старт. Скорпіонам багатство, інвестиції, нагромадження, джерела доходів, система цінностей.

З 6-30 грудня важливий період для стосунків, спілкування, багатства. Якщо постаратися стримувати ревнощі, образи, ризик, інтриги, зради, обмани, агресія – дні будуть непоганими. Сильне бажання змінювати відносини та багатство, прибирати. Хороша вказівка для розривів та позбавлень у поганому. При намаганні можна змінити партнерів, таємно вплавати на ворогів, клієнтів, змінити джерела доходів.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року сили для заробітку грошей, конкурентної боротьби, складних завдань, захисту своїх прав на багатство та доходи. Активно зароблятимете і активно витрачатимете накопичене і зароблене. Розвивайте свій бізнес. Намагайтеся купувати потрібне, особливо після 19 грудня, а краще після 19 не робити дорогих покупок та великих витрат.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року багато спілкування, поїздок, нових знайомств, бізнесу, навчання новому, публіцистики. Невеликий інтелектуальний тонус. Нове у бізнесі починайте до 19 грудня, потім по гороскопу нове можна розпочинати з лютого.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важлива інформація, результати, завершення чи новий етап. Обережніше з травмами та будь-якими втратами, темами смерті, криз. Скорпіонам багатство та витрати, спадщина, допомога від інших, борги, інвестиції, бізнес. Зміна психологічного стану.

З 19 грудня 2021 до 29 січня 2022 року важливий період Скорпіонам для відносин і менше для багатства. Поганий час для нового у важливих відносинах, бізнесі, судах, договорах, відносинах з керівництвом, дорогих покупках та інвестиціях. Уповільнення у розвитку існуючого. Для перерахованого гарний час для рестарту, переоцінки, відродження та завершення старого. Не починайте новий бізнес, нові договори, дорогі покупки та інвестиції. Поганий час, щоб починати нові шлюбні контракти, громадянські шлюби, заручини, зради. Скорпіонам великі шанси на повернення старих особистих та ділових відносин, знайомств, партнерів, ворогів, кохання.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року, повторення важливого періоду для кохання, творчості, романів, зрад, дітей. У грудні та січні ймовірність повторення того, що було з травня до липня. Редагована, оновлена, цитата з гороскопу для Скорпіона на травень 2021 «Цього року (2021) багато для Скорпіонів негативного, рік складно розпочався і кульмінація проблем ще не видно, гірше рік (2021) для Скорпіонів першої та другої декад. Цей період… пом’якшить проблеми. Як мінімум він дасть Вам більше віри, надії у світле майбутнє, оптимізму, впевненості у собі, творчих та духовних сил. Як максимум він дасть Вам удачу, удачу в розвагах, новому коханні, новій творчості, розвиток відносин з дітьми та коханими. Але якщо з дітьми та коханими вже не можна розвинути, тоді — завершення незадовільних стосунків. Зараз найбільше відчують сприятливий вплив цього періоду Скорпіони першої декади, але з зими (2022) вже й інші декади, наприкінці періоду — третя декада. У цей період навіть нетворчі Скорпіони почнуть творити, займуться духовним розвитком. Навіть найнелюдніші полюблять публіку, розваги та відпочинок. Це час любовних романів для Скорпіонів, можливо, вони не будуть глибокі, але тоді їх буде багато. А може бути одна дві серйозні закоханості. Розвивайте своє кохання, творчість, поки є час. А головне, що період дасть Вам хоча б на якийсь час гармонію, в такий негативний час.».

Важливі дати та періоди у гороскопі для Скорпіона на грудень 2021

Пік 4 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, нове, цінності та багатство.

З 6-30 грудня – сильні зміни у відносинах та багатстві.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року – сили для багатства та витрат.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року – спілкування, навчання, поїздки, бізнес.

З 19 грудня до 29 січня 2022 року – переоцінка відносин та багатства, повернення, затримка.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – завершення чи новий етап, психологія, втрати, витрати, доходи.

З 29 січня до 11 травня 2022 – велике у коханні, творчості, хобі, дітях, період впевненості у собі.

Гороскоп опубліковано 3 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,607