Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – лютий 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


З лютого до травня життя стане кращим, жити стане веселіше. Багато комунікації, роботи, діл, поїздок, навчання. Гарна вказівка на гармонію у житті, розвиток відносин, таємниць, багатства, праці та здоров’я. Багато хорошого для кохання та творчості. Важливі піки для сім’ї та кар’єри.

Для Скорпіонів з гороскопу на листопад 2021 та січень 2022 важливі періоди для спілкування, нової інформації, навчання, бізнесу, поїздок, знайомств. З листопада до початку лютого складна вказівка, що руйнує, обмежує, різко змінює життя, самооцінку, статус, відносини, сім’ю.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – перший пік у гороскопі на лютий для Скорпіонів різко змінить сімейну сферу та важливі стосунки. Новини, нове, старти. Вказівка на руйнування, порушення, звільнення у сімейній сфері та відносинах. Дім, сім’я, шлюб, бізнес, ворожнеча, суди, партнерство. З 2-6 лютого сильніші обмеження та їх руйнування, розриви у сім’ї та стосунках, житті.

З 5-11 лютого добре швидко змінювати відносини, сваритись, нападати, захищати. Краще для стосунків із знайомими, сусідами, родичами.

З 7-14 лютого хороший глибокий аналіз інформації, недовірливість у спілкуванні, маніпулювання, ораторство. За поганого ризику проблеми з навчанням, роботою, комунікацією, чужими обманами.

З 8-27 лютого добрі дні для великих змін та розвитку у коханні, з дітьми, зрадами, стосунками, шлюбом, бізнесом, судами, творчості, спорті, іграх та захопленнях.

З 8 лютого по 6 березня гармонія, харизма, сексуальність, привабливість, реалізація бажань. Гарні дні для сварок, захисту своїх прав, розривів стосунків особистих та ділових. Хороші дні у розвиток відносин особистих і ділових. Краще дні для легковажних стосунків та кохання. Успіх синергії в роботі, бізнесі, таємницях, здоров’ї, коханні, сексі, грошах, знайомствах, відносинах, судах, розвитку та руйнуванні.

З 15 лютого до 10 березня повторення того, що було з 2 до 26 січня, інформація про сім’ю та нерухомість, спілкування, документи. Погані дні із 23-26 лютого.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важлива інформація, результати, завершення чи нова віха. Будинок, місце проживання, ремонти, сім’я та рідні, кар’єра, репутація, статус, цілі.

З 28 лютого до 6 березня сили для змін себе, психологічних та фізичних. Сили для впливу інших. Не ризикуйте зі скандалами, гірше для бізнесу, навчання, поїздок, спілкування. Добре змінювати роботу та здоров’я.

Пік 2 березня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – новини, старти, нове. Кохання, вагітність, діти, творчість, спорт, захоплення.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Скорпіона на лютий 2022

Пік 1 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, життя, сім’я, стосунки.

З 8-27 лютого – кохання, відносини, суди.

З 8 лютого до 6 березня – гармонія, харизма, легко розвивати та завершувати.

З 15 лютого до 10 березня – інформація про сім’ю та нерухомість.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливе для сім’ї та кар’єри.

Гороскоп опубліковано 3 лютого 2022 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,409