Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – лютий 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Таємниці, друзі, публічність, суспільство, усамітнення, плани, духовне. Багато сил та активності. Старти важливого у житті, зміни себе, інших, реалізації планів, становлення у суспільстві.

З листопада 2021 та січня 2022 важливі періоди для стосунків з друзями, суспільством, громадської активності.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – старти, новини, нове. Проблеми із новим. Теми дружби, таємниць, духовного, релігії, усамітнення, ізоляцій, здоров’я, поїздок, навчання, знайомств та спілкування.

З 5-11 лютого сили для публічності, впливу на друзів, швидку реалізацію планів, бізнесу, навчання, поїздок.

З 7-14 лютого зміна спілкування з друзями та суспільством, планів, знань. Гарні дні для публічних виступів, ораторства, вплив на друзів та соціум.

З 8-27 лютого маса сил для великих завдань та планів, впевненість у своїх силах, активність, досягнення поставленої мети. Хороший для бізнесу, судів, захисту та нападу, розвитку, самореалізації, керівництва, допомоги. Везіння і успіх у всьому великому, битвах, цілях.

З 8 лютого до 6 березня хороші для дружби, кар’єри, суспільної активності, заробляння грошей, покупок та багатства, інвестицій, бізнесу. Гарний розвиток стосунків у коханні, партнерстві, шлюбі. Активність та цілеспрямованість, вирішення серйозних суперечок, судів.

З 15 лютого до 10 березня повторення того, що було з 2 до 26 січня, інформація про таємне, духовне, містичне. Вчіться духовному, спілкуйтеся таємно, дізнавайтеся про секрети інших і свої. Гарний період для духовного зростання та роботи над психікою, вірою.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важлива інформація, результати, рішення, нова віха чи завершення. Таємниці, здоров’я, духовне, роботи, ізоляції, обмани.

З 21-26 лютого духовні сили, творча енергія, готовність допомагати іншим, захищати. Добрі дні для духовних практик, творчості.

З 21-27 лютого харизма, привабливість, романтичний настрій. Гарні дні для кохання, розваг, відпочинку, творчості. Гарні дні для публічності та багатства, заробітку грошей, боргів, допомоги.

З 28 лютого до 4 березня успіх на публіці, у дружбі, суспільстві. Хороші дні для бізнесу, навчання, подорожей. Багато вітальності та впевненості у собі, змін себе та планів у житті.

З 28 лютого до 6 березня кардинальні дії, активність, зміни для дружби, планів, суспільства, суспільної позиції. Сильні сварки, лідерство, становлення, вплив на друзів та суспільство, спільні цілі.

Пік 2 березня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – найважливіший пік у 2022 році у гороскопі для Риб, для початку нового та зміни життя. Новини, старти, починання. Швидка реалізація розпочатого, швидкі зміни. Успіх у суспільстві, дружбі, відносинах, бізнесі, навчанні.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Риб на лютий 2022

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, таємниці, духовне, ізоляції.

З 8-27 лютого – маса сил для реалізації задуманого та великого.

З 8 лютого до 6 березня – активність у дружбі, суспільстві, коханні, з грошима, бізнесом, суперечками.

З 15 лютого до 10 березня – інформація про таємниці, духовні.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важливе, таємниці, духовне, здоров’я, робота.

Гороскоп опубліковано 30 січня 2022 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,182