Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – січень 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Дуже важливий місяць для переоцінки та повернень у коханні, важливих стосунках, з ворогами, з партнерами, у шлюбі. З 29 грудня триває вказівка на переоцінку та повернення у відносинах, у гороскопі на січень розпочнеться ще одна подібна. Інформація про таємниці, духовне, друзів, суспільство. Суспільна активність та лідерство у дружбі. Дуже добрий гороскоп на січень для Риб.

У гороскопі на грудень 2021 року для Риб почав повторюватися річний період грандіозних змін у житті. Важливі вказівки для кар’єри, дружби, суспільної активності, стосунків, шлюбу, кохання.

З 2-8 січня дуже добрі дні для кохання, стосунків, скандалів, бізнесу, дорогих покупок, грошових тем. Для бізнесу та дорогих покупок краще, якщо зайнятися старим, недоробленим, переробляти. Для кохання та стосунків краще повернення до старого. Вказівка дасть Рибам харизму та привабливість, успіх у суспільстві. Душевна гармонія та спокій. Бажання творити, допомагати іншим, розважатися.

Пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, старти відкладеного, нове. Добре розпочинати старі плани, навчання, недалекі поїздки. У бізнесі можна розпочинати лише старе. Гарний пік для публічності, спілкування, дружби.

З 2 до 26 січня інформація про таємне, духовне, містичне. Вчіться духовному, спілкуйтеся таємно, дізнавайтеся про секрети інших і свої. Гарний період для духовного зростання та роботи над психікою, вірою. До 14 січня нове, після старе і буде переоцінка знань. Усі таємне з інформацією та комунікацією ведіть обережно з 10-19 січня. Після 14 січня не починайте нового.

З 9-14 січня найгірші дні в гороскопі для Риб. Дратівливість, сварки, травми, обмани Вас, Ви активні в обманах. Гірше для складних завдань, кар’єри, зрад у шлюбі. Важко зрозуміти свої бажання та мрії, реалізувати їх.

З 14 січня по 4 лютого для Риб переоцінка відносин, шлюбу, ділового партнерства, ворожнечі, сім’ї, нерухомості. Повернення в цьому, можна добре завершити старе або повернути. Не треба розпочинати нові відносини, договори, суди, ремонти, переїзди. Для всіх це проблемний період для нового у бізнесі, поїздках, навчанні, договорах, знайомств, різної бюрократії. Краще не робити дорогі покупки, особливо техніки та «інформації», нового навчання, нового оформлення документів. Корисно бути уважнішою з будь-якою інформацією. Добре завершувати або повторно розпочинати старе навчання, переговори, різне із документами. Повернення старих контактів. Бережіть здоров’я, посиляться хронічні захворювання. Ще для Риб цей період з 14-24 січня дасть переоцінку таємного, повернення таємниць, духовного, пліток, обманів, таємних контактів та бізнесу. Після 24 січня до 4 лютого Рибам дасть переоцінку дружби, планів на майбутнє, повернення контактів із друзями, суспільством.

Пік 18 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – результати, рішення, важлива інформація, завершення чи новий етап. Хороший пік для Риб, сили, активність, інтуїція, цілеспрямованість. Легко змінювати друзів, дружбу, плани, кохання, романи, творчість, захоплення, дітей. Хороший для рішень із вагітністю та дітьми. Хороший для суспільної активності, змін для майбутнього.

З 20 січня до 8 лютого швидкий розвиток відносин, дружби, кохання, спілкування, знайомств, бізнесу, багатства. До 29 січня краще займатися старим бізнесом, розвивати старі знайомства, стосунки, кохання, заробляти гроші на старому. Після 29 краще розпочинати нове, нове почне прискорено розвиватись. Весь термін для Риб успіх у суспільстві та бізнесі.

З 24 січня до 6 березня активні у суспільстві, лідерство, реалізація планів, становлення у суспільстві. Гарний час позбавлятися поганих друзів. Впливайте на суспільство та друзів. Захищайте дружбу, допомагайте друзям, разом реалізуйте плани. У суспільстві стійте за себе, боріться, не давайте іншим ображати Вас.

З 26 січня по 14 лютого повторення періоду, який був з 13 грудня до 2 січня. Разом із цим періодом до 4 лютого повториться старе, краще займатись старим. Спілкування з друзями, інформація про дружбу та суспільство. Легко виступати на публіці, красномовстві, просуванні старих ідей. Переплануйте майбутнє, переговоріть спільні плани. Після 4 лютого – нове.

З 31 січня до 8 лютого гарні вказівки для грандіозних планів, відносин, кохання, грошей, публічності. Заробляйте гроші, але дорогі покупки краще після 4 лютого, займіться складним у роботі, захисті прав. В ці дні багато фізичних сил, духовної віри.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, старти. Поганий пік для обманів, секретів, спілкування, здоров’я, духовного. Несподівані зміни, швидкі руйнування. Обережніше зі здоров’ям фізичним та психологічним.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Риб на січень 2022

Пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, дружба, плани, суспільство.

З 2 до 26 січня – таємна комунікація та інформація, духовна.

З 14 січня до 4 лютого – переоцінка, повернення багато в житті, поганий для нової бюрократії.

Пік 18 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливе, сили, кохання, творчість, суспільство.

З 24 січня до 6 березня – дії у дружбі, суспільстві, планах.

З 26 січня до 14 лютого – інформація про друзів та суспільство, спілкування.

Гороскоп опубліковано 10 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,384