Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – грудень 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Важливий місяць для кар’єри, сім’ї, цілей, репутації. Зміни у відносинах, дружбі, суспільстві. Інформація про друзів, плани, суспільство, багато спілкування. Початок важливого хорошого періоду, що розвиває життя, найкращого для Риб.

Рибам із гороскопу на листопад різні вказівки. Важливий період для відносин з друзями та суспільством. У гороскопі на грудень для Риб посилення поганої вказівки для таємниць, здоров’я, віри, ідеалів, філософії.

З 4-12 грудня сварки, скандали, травми, проблеми із таємницями, репутацією, вірою.

Пік 4 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – новини, нове. Рибам кар’єра, важливі цілі у житті та завдання, репутація, повага, досягнення, керівництво, сім’я.

З 6-30 грудня Рибам вказівка на зміни у відносинах із друзями, суспільством, спільних планів на майбутнє, партнерства у суспільному. Зради з друзями, ревнощі, любов, вплив на друзів, харизма в суспільстві. Рибам вказівка краще, легше можливі втрати друзів, відносин із суспільством, інших важливих відносин та багатства.

З 10-14 грудня обмани, погані фантазії, лінощі, безтурботність, проблеми з кар’єрою та в житті.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року активні в досягненні цілей, кар’єрі, захисті своєї влади та репутації. Сили для складних завдань та досягнень, кар’єри. Самі робіть кар’єру, боріться за місце під Сонцем, досягайте цілей. Посилення сварок з керівництвом, конкурентами, усіма, хто заважає Вам в кар’єрі та репутації. Здебільшого період нейтральний. У Риб зросте агресивність, дратівливість, сильні травми.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року спілкування з друзями, інформація про дружбу та суспільство. Легко виступати на публіці, промовистість, просування ідей. Плануйте майбутнє, обговоріть спільні плани.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важлива інформація, рішення, результати, завершення чи новий етап. Рибам кар’єра, цілі, життя, сім’я, місце проживання, будинок.

З 19 грудня 2021 року до 29 січня 2022 року поганий час для нового у важливих відносинах, бізнесі, судах, договорах, відносинах з керівництвом, дорогих покупках та інвестиціях. Уповільнення розвитку існуючого. Для перерахованого гарний час для рестарту, переоцінки, відродження та завершення старого. Рибам повернення старих важливих відносин, дружби, кохання та відносин з друзями та суспільством.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року, повторення найкращого, важливого, періоду для Риб. Цитата з гороскопу для Риб на травень, ймовірність повторення того, що було з травня по липень, «З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 року буде важливий період для Риб. Цей період для Риб, можливо, почав діяти ще з середини квітня, може з кінця. Коли у Вас почали з’являтися масштабні бажання у житті та відбуватись масштабні зміни. У ці місяці, коли триватиме цей період, ловіть моменти та використовуйте всі можливості у житті – покращуйте своє життя, розвивайте, оновлюйте чи змінюйте. Легко позбавлятиметься того, що обмежує Вас, від вантажу тяжкості. Легко братиме на себе нові бажані зобов’язання, розвиватиме себе. Посилить Вашу інтуїцію, віру, духовність, сприятливі якості характеру, допомогу іншим. Буде посилення інтуїції, віри, схильності до містики та езотерики. Але й посилиться Ваша схильність до ескапізму, алкоголю, безвідповідальності. Це час великого та нового у житті. Період може дати нові стосунки та порятунок від незадовільних відносин, шлюб чи розлучення, серйозний таємний любовний роман чи кохання, забудете старе кохання. Період сприятливий для інтелектуального та духовного розвитку, навчайтеся більше. Розвиток знайомств, сфери спілкування. Важливий період для кар’єри та цілей, починайте нове та розвивайте що є, не бійтеся позбутися кар’єри, яка не задовольняє Вас. Нові масштабні цілі – це саме той час, буде бажання їх реалізувати, можливість та енергія. Вірте у себе, віри додасться багато, вірте у свою інтуїцію. Все важливе та масштабне плануйте на цей час і все у Вас вийде. Період у ці роки для Риб є найсприятливішим для змін у житті. Мінусами періоду, може бути, зайва вага, фантазії, потурання своїм слабостям.».

Важливі дати та періоди в гороскопі для Риб на грудень 2021

4 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, новини, кар’єра та репутація.

З 6-30 грудня – зміни у відносинах, дружбі, відносинах із суспільством.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року – спілкування, інформація про друзів, плани, суспільство.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року – сили для кар’єри, цілей, досягнень, репутації, захисту.

З 19 грудня до 29 січня – переоцінка, повернення, уповільнення відносин, багатства, дружби.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – завершення чи новий етап, важлива інформація для кар’єри, репутації, цілей, будинку, сім’ї.

Гороскоп опубліковано 1 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,470