Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – вересень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Сімейна сфера стане сильніше в гороскопі на вересень, з серпня багато періодів для неї, в гороскопі на вересень Ракам в ній настане період активності, дій, лідерства. Важливий пік для кар’єри, цілей, статусу, сім’ї, місця проживання, нерухомості. Період для любовних відносин, творчості, розваг, відносин з дітьми.

Для сімейної сфери з гороскопу на серпень 2021 тривають важливі періоди, з гороскопу на липень 2021 триває період активності в бізнесі, спілкуванні, навчанні, поїздках.

З 3-9 вересня гарна вказівка для впливу на знайомих, бізнес контакти, партнерів, таємної боротьби з ворогами, позбавлення та складних цілей з цими людьми.

Пік 7 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини. Для Раків пік швидких змін, багато сил, енергія для реформ, у нових стартів швидкі результати. Ракам важливий для знайомств, поїздок, навчання, публічності, дружби, планів, різного бізнесу.

З 10 вересня до 7 жовтня хороший, з великою кількістю поганих вказівок, період для любовних відносин, творчості, розваг, відносин з дітьми. Період поганий небезпекою витрат, зрад, поганого азарту, втрат. Не треба давати в борг на ці теми, брати в борг, позбавлятися. В іншому період хороший. Задоволення від романів і любові, розваг. Ракам невелика харизма і привабливість.

З 12-16 вересня погані дні для скандалів, обережніше з публічними виступами, поїздками, бізнесом, обманами.

З 15-19 вересня дійте, сила волі, в сфері відносин, бізнесі, покажіть свої знання.

З 15 вересня до 30 жовтня лідерство в родині, енергія для розвитку сімейної сфери, сили стояти за себе, впливати на рідних, будувати будинки, робити ремонти. У вересні період дуже хороший, використовуйте чужу допомогу для ремонтів, розберіться з боргами по нерухомості, домовтеся про кредити на нерухомість. Легко будувати самим. У вересні успіх в сварках з рідними. У жовтні період небезпечний, все хороше і погане посилено, поганого більше.

З 18-24 вересня і з 30 вересня до 6 жовтня хороші дні для судів, бізнесу, публічних виступів, тем боргів і кредитів, спадщини, допомоги від інших, спілкування з рідними, бізнесу по нерухомості.

З 19 вересня до 4 жовтня погані дні для публічних сварок, маніпулювання партнерами і рідними, таємних махінацій. Недовіра в спілкуванні, готовність до кардинальних розмов і вчинків у відносинах.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, кульмінації, розуміння, завершення або новий етап. Для Раків в бізнесі, судах, поїздках, закордон, знайомствах, навчанні, вірі, філософії, прагненнях.

З 23 вересня до 2 жовтня хороші дні для активності, захисту прав, боротьби в темах спадщини, отримання допомоги від інших, боргів, виплат, сім’ї та нерухомості.

З 27 вересня до 18 жовтня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Рака сильно період вплине на бізнес з нерухомістю, не починайте нові договори, покупку або продаж. Якщо в минулому не завершили покупку або продаж, оформлення документів – зараз шанси на це зростуть. Більше дізнаєтесь про сім’ю, доповняться старі новини і інформація. Повернення родичів. Ще цей період дасть переоцінку, повернення, таємниць, духовного, усамітнення.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на вересень 2021

Пік 7 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, спілкування, поїздки, знайомства.

З 10 вересня до 7 жовтня – любов, харизма, відносини в любові і з дітьми.

З 15 вересня до 30 жовтня – активність в сім’ї і нерухомості.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, для Раків сімейна сфера, нерухомість, кар’єра, цілі, статус.

Гороскоп опублікований 1 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 85 T. 0,392