Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – серпень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Хороші періоди почнуться в важливій сфері, всі погані вказівки для Раків ослаблені, гороскоп на серпень Ракам один з кращих в році. Період бізнесу, важливих новин, знайомств, навчання, спілкування, поїздок. Два хороших період для сфери сім’ї, інформація і відносини. Піки не дуже хороші, другий гірше.

Для Рака з гороскопу на липень 2021 тривають несуттєві періоди.

Пік 8 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, старт. Пік з несподіваними, нагальними, вчинками і подіями. Не поспішайте руйнувати, діяти, остерігайтеся скандалів, ексцентричних дій на публіці, в дружбі, з багатством, джерелами доходів, покупками. Нові цінності та багатство для Раків.

З 11 до 30 серпня важливі новини, знайомства, спілкування, поїздки, легше навчатися виступати перед іншими, успіх в бізнесі. Хороший період, кульмінація з 17-21 серпня, енергія для навчання, бізнесу, захисту своїх ідей.

З 16 серпня до 10 вересня відносини з рідними, дизайн і поліпшення будинку, покупки нерухомості і для нерухомості, важливі договори. Період дуже хороший в цьому році, у вересні пару поганих днів. Розвивайте відносини з сім’єю, відроджуйте, миріться, легко сподобатися рідним.

З 17-21 серпня посилення інтелектуального тонусу, активності в бізнесі і навчанні, беріться за найважливіші цілі.

З 19-25 серпня енергія для реалізації планів, громадської активності, дружби, спілкування.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – остерігайтеся великих витрат, необдуманих дорогих покупок, інвестицій, боргів. Вказівка на травми, психологічні і фізичні. Пік кульмінацій, рішень, завершень або нового етапу, важливих новин. Ракам для багатства, витрат, допомоги від інших, спадщини.

З 30 серпня до 5 вересня погане, Ракам ослаблене, вказівка на скандали, лінь, розпорошеність в діях, спілкуванні, навчанні, поїздках, бізнесі, публічних сварках.

З 30 серпня до 5 листопада старе і нове в інформації про сім’ю, новинах, спілкуванні з рідними, бізнесу по нерухомості. Нове до 27 вересня і після 18 жовтня, старе з 27 вересня до 18 жовтня. Під час старого не розпочинайте нове, поверніться до старого. Їдьте в гості до родини, гості приїдуть до Вас. Налагоджувати контакти з сім’єю. Купувати і продавати нерухомість, оформляти і переоформляти документи. Планувати ремонт, шукати майстрів. Хороші вказівки з 18-24 вересня і 30 вересня до 6 жовтня, погана вказівка з 19 вересня до 4 жовтня.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на серпень 2021

8 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, багатство, витрати, публічні сварки.

З 11 до 30 серпня – поїздки, новини, навчання, спілкування.

З 16 серпня до 10 вересня – відносини в родині, поліпшення будинку.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, витрати, доходи, травми, психологічні зміни.

З 30 серпня до 5 листопада – інформація, бізнес для сфер про сім’ї та нерухомості.

Гороскоп опублікований 8 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,171