Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – січень 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Відносини та Ви (Ваше життя) найважливіші теми в гороскопі для Раку на січень 2022, вказівки продовжаться у лютому та на початку березня. Два важливі піки для життя та стосунків. У січні розпочнеться період активності у відносинах, руйнувань та творень. У січні інформація про борги, витрати, чужі гроші, багатство від інших.

З гороскопу на листопад 2021 року, для Раків, низка маси сильних вказівки для сфери відносин, шлюбу, ворожнечі, партнерства, судів, спільного бізнесу, публічності. З гороскопу на грудень більше інформації про це. З кінця грудня та в січні повернення та переоцінка, уповільнення, у січні маса нових важливих вказівок для відносин. З листопада до лютого, посилиться в грудні та січні, погана вказівка для грошей, витрат, дружби, громадського, планів. З грудня сили у роботі та здоров’ї.

Пік 2 січня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – старти, новини, нове. Ракам для важливих відносин, бізнесу, судів, шлюбу. Можна розпочинати суперечки, стояти за себе, розривати стосунки. Гарний для публічності, початку старої дружби та планів.

З 2 до 26 січня інформація про допомогу від інших, підтримку, гроші, спадщину, про податки, виплати, борги, боржників і кредиторів. Нові переговори починайте до 14 січня, потім завершуйте старе, повторно спілкуйтеся та просіть про допомогу. Нові договори краще не розпочинати до лютого. Період важливий для вивчення психології, містики, досліджень різних криз, хірургічних операцій, сексу. Погані дні із 10-18 січня.

З 9-14 січня погані дні для здоров’я, роботи, сварок, судів, бізнесу, навчання,

З 10-18 січня погані дні для роботи, операцій, сварок по боргах, судів, публічних скандалів, навчання, поїздок.

З 14 січня до 4 лютого уповільнення та переоцінка в існуючому, повернення старого, добре завершувати старе, погано розпочинати нове, нове затягнеться у часі, стане без результатів, треба буде переробляти. З 14 до 26 січня у боргах, податках, виплатах, допомозі від інших, спадщині, психології, кризах, операціях. З 26 січня до 4 лютого у відносинах, спільному бізнесі, ворожнечі, шлюбі, коханні. Весь період для Раків у навчанні, знайомствах та спілкуванні, таємницях, духовному, обманах, секретах. Для всіх це проблемний період для нового у бізнесі, роботі, поїздках, навчанні, з новим у документах, знайомствах, бюрократії. Краще не робити дорогі покупки, особливо техніки та «інформації», нового навчання, нового оформлення документів. Корисно бути уважнішою з будь-якою інформацією. Добре завершувати або повторно розпочинати старе навчання, переговори, будь-яке з документами. Повернення старих контактів. Бережіть здоров’я, посиляться хронічні захворювання.

Пік 18 січня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – важливий пік для життя, розуміння себе, емоцій, стосунків. Кардинальні зміни, втрати, усунення, вплив на Вас та інших. Результати, важлива інформація, завершення чи новий етап.

З 20 січня до 8 лютого гарна вказівка для публічності, стосунків, кохання, бізнесу, дружби, спільних планів. Харизма та успіх у суспільстві. Нові відносини краще розпочинати після 29 січня, до 29 січня швидкий розвиток старих відносин. Новий бізнес та нові дорогі покупки після 4 лютого, до – завершуйте старе. Швидкий розвиток важливих стосунків.

З 24 січня до 6 березня активні у відносинах, сила для дій, самореалізації. Весь період Ракам сильніші за звичайно запальність, перепади емоцій та агресії, дратівливість. Сильно ображатиметеся на інших за критику, тиск, вимоги, управління. Самі станете з натиском поводитися з іншими, зростуть вимоги до партнерів. Сварки з конкурентами та ворогами посиляться. Для поганих відносин будуть вказівки на покращення (у лютому) та руйнування (наприкінці лютого-березні). Для гарних відносин – лютий найкращий місяць в гороскопі на 2022 для Раків. Активний захист своїх прав, боротьби, завоювання.

З 26 січня по 14 лютого повторення періоду, який був з 13 грудня до 2 січня. До 4 лютого більше старого, краще для старого, після нове. Важлива інформація про відносини, ворогів, партнерів, шлюб. Хороший період спілкування з цими людьми, дізнаватися про них більше, обговорювати важливі питання. Гарний для публічних виступів.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, нове, старти. Обережніше із травмами, втратами, операціями, руйнуваннями дружби, планів, громадського стану, боргів та виплат. Пік для боргів, допомоги з інших, спадщини, податків, виплат. У борг краще не давати і не брати.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Раку на січень 2022

З 2 до 26 січня – інформація про гроші, кризи, здоров’я.

Пік 2 січня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – стосунки.

З 14 січня по 4 лютого – переоцінка багатьох сфер.

Пік 18 січня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – Ви та стосунки.

З 24 січня до 6 березня – активні у стосунках.

З 26 січня по 14 лютого – інформація про відносини.

Гороскоп опубліковано 19 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,399