Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – грудень 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Важливий гороскоп для роботи, здоров’я, стосунків, таємниць. Річний період інтелектуального та духовного розвитку, більше успіху та удачі в житті, гармонії, оптимізму.

Ракам з гороскопу на листопад 2021 року важливий період для відносин, інший поганий період для витрат і травм з посиленням у грудні-січні.

З 4-12 грудня сварки, травми, витрати, проблеми з любов’ю, дітьми, боргами, травмами та операціями.

Пік 4 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, старти, нове. Ракам для роботи, завдань та обов’язків на роботі, здоров’я, звичок, тварин.

З 6-30 грудня для Раків дуже погана вказівка для сфер відносин, колективів, сім’ї, багатства. Остерігайтеся втрат, скандалів, маніпуляцій, понад використання інших, таємниць. Обережно трансформуйте та впливайте на інших. Ревнощі, мстивість, уразливість, підозрілість, потурання собі, готовність до кардинальних дій. Не ризикуйте грошима та відносинами.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року сили для роботи та здоров’я. Займайтеся спортом, намагайтеся контролювати свої навантаження, можливі операції. У роботі реалізуйте складне, захищайте свої права, командуйте співробітниками, будьте лідером у роботі. Легко звільняти інших. Намагайтеся не сваритися із потрібними клієнтами. Оновіть свою роботу та завдання.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року важлива інформація про відносини, ворогів, партнерів, шлюб. Хороший період спілкування з цими людьми, дізнаватися про них більше, обговорювати важливі питання. Гарний для публічних виступів. Нові договори укладайте до 19 грудня.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – рішення, корисна інформація, завершення чи новий етап. Робота, здоров’я, тварини, звички, таємниці, ізоляція, духовне, обман.

З 19 грудня 2021 до 29 січня 2022 року дуже важливий період для Раків у темах відносин, усіх важливих, шлюбів, романів, бізнес партнерств, ворогів, тих з ким намагаєтеся помиритися, людей з якими важлива взаємодія у житті. Поганий час для нового у важливих відносинах, бізнесі, судах, договорах, відносинах з керівництвом, дорогих покупках та інвестиціях. Уповільнення у розвитку існуючого. Для перерахованого гарний час для рестарту, переоцінки, відродження та завершення старого. Ракам треба повертати старі стосунки, переоцінити та порівняти існуючі, не поспішати будувати нові. Для багатства період важливий, уповільнення існуючого, потрібно повернути старих клієнтів та закрити старі ділові відносини, відродити джерела доходів. У відносинах сімейної сфери аналогічне, а нові договори щодо нерухомості краще перенести на лютий. Ремонти та декор будинку потрібно завершувати, але не розпочинати нове.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 року повторення «річного» гарного періоду для Раків, для віри, прагнень, впевненість, розвитку, дасть удачу, серйозне навчання, поїздки, бізнесу, публічності, багато хорошого в житті. У грудні та січні ймовірність повторення того, що було з травня по липень 2021 року. Редагована, оновлена, цитата з гороскопу для Рака на травень 2021 «… сприятливий час для Раків, цей період дасть Вам масштабні зміни у вірі, не лише релігії, а вірі у найкраще, можливості, удачу. Цей період принесе успіх для знаків стихії води, гармонію на душі, посилить інтуїцію, дасть віру та масштабні події. Для Раків масштабні події у вірі, ідеалах, навчанні, життєвій філософії, релігії, подорожах, судах, правді. У Вас буде можливість здобути вищу освіту або широко розвинути свої знання, вступите до університету, більше вчитиметеся новому, знайдете майстерність у якихось знаннях. Набудете наставників і самі можете стати наставником. Зміниться ваше ставлення до життя, нова філософія, світогляд. Посилитися Ваша релігійність і віра, можливо, знайдете нову. Більше подорожуватимете, поруч і закордон. Більше пошуків істини, захисту правди, менше терпітимете брехню, може бути більше судів або просто відстоюватимете свої ідеали.».

Пік 2 січня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – старти, новини, нове. Ракам для важливих відносин, бізнесу, судів, шлюбу. Можна розпочинати суперечки, стояти за себе, розривати стосунки.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Раку на грудень 2021

Пік 4 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, робота та здоров’я.

З 6-30 грудня – погані стосунки, сім’ї, багатства.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року – інформація про важливі відносини, бізнес.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року – сили для роботи та здоров’я.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важливе, таємниці, здоров’я, робота, усамітнення.

З 19 грудня до 29 січня 2022 року – переоцінка і старе у відносинах, багатстві.

З 29 січня до 11 травня 2022 – гарне у житті, розвиток інтелектуальний та духовний.

Гороскоп опубліковано 5 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,412