Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – листопад 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Гарний місяць для Раків, всі погані вказівки ослаблені. Починаючи з гороскопу на листопад наступних півроку череда важливих періодів, вказівок, для відносин. У листопаді перший період, добрий, для відносин. Новини, спілкування, інформація у темах дітей, любові, ігор, творчості, розваг. Період продуктивної роботи, гарної інформації для роботи та здоров’я.

Для Раку з гороскопу на жовтень 2021 року різні періоди.

Пік 4 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – різкий приріст сил, швидкі дії, старти, нове, новини. Ракам пік краще, кохання, зради, творчість, ігри, діти, хобі, розваги, публічність, дружба, плани.

З 5 листопада до 6 березня 2022 року перший з важливих періодів для відносин. Найважливіший з них, дасть оцінку відносинам, легкість у подіях добрих та поганих, посилення важливості відносин у житті, інтересу до шлюбу, ділового партнерства, партнерства у житті, судів, ворогів. Компроміси, домовленості, контракти, спільна реалізація. У листопаді період дуже добрий. У грудні період змінить, усуне, відродить, посилить скандали, кардинальні дії. З 19 грудня 2021 – 29 січня 2022 року поверне, переоцінить, проблеми з початком нових відносин. Січень та лютий швидкий розвиток, активні дії, у січні прискорення повернення старого. Гарний період для розвитку, завершення, початку важливих відносин та важливого у них.

З 5 по 24 листопада інтелектуальний тонус, товариськість, легше виступати перед публікою, багато творчих ідей. Не беріть, не давайте, не просіть у борг на свою творчість, творчі ідеї, не ризикуйте чужими та своїми грошима в азартному. Період новин та спілкування для тем ігор, розваг, кохання, дітей, творчості.

З 7-17 листопада обережніше з руйнуваннями, сварками, з коханими, дітьми, громадськими, творчістю, розвагами. Остерігайтеся травм, витрат, боргів, ризиком грошима.

З 9 листопада до 4 лютого, сильніше з 8 грудня до 9 січня, повториться тренд, що був з січня до березня, з травня до червня, для світу з січня до серпня. Вперше описаний у гороскопі на січень 2021, часткова цитата: «…ця вказівка буде активною для не надто важливих сфер у гороскопах для Раків … Особисті гороскопи мають значення. … Вказівка зруйнує швидко все слабке в житті, в сферах життя Ви бунтуватимете і руйнуватимете, менше терпітимете, бажання звільнитися, позбутися того, що обмежує Вас. Але й виникне бажання домінувати, контролювати, керувати стосовно інших. Найактивніше воно буде у сферах фінансів, дружби, суспільства, боргів, багатства свого та чужого, підтримки від інших, планів. Боргові зобов’язання, допомога від інших, спадщина, аліменти, якщо це буде слабко зруйновано, якщо обмежує Вас — зруйнуйте самі. Якщо Ви живете за рахунок інших, це буде складний час для Вас. Будьте серйознішими з договорами щодо боргів, спадщини, аліментів, спонсорської підтримки. Вам буде складніше терпіти друзів та суспільство, які не підкоряються Вам, ненадійні, обмежують Вас – ця вказівка зруйнує дружбу. У психології — фрустрації, фізичні та психологічні травми будуть серйозні і тривалі.».

З 10-14 листопада найкращі дні для Раків, впевненість у собі, енергія, творчість, розваги, віра, успіх на публіці, у навчанні, розвагах та творчості, коханні. Допомагайте іншим, творіть, відпочивайте.

З 13 листопада до 7 грудня багато активності та дій у відносинах, гарна вказівка на зміну та розвиток відносин та кохання, захист своїх прав, тиску на коханих, партнерів по шлюбу та бізнесу, ворогів. Легше знаходити компроміси, миритися, розривати стосунки. День продуктивної творчості. Займайтеся вихованням дітей.

З 14-20 листопада обережніше з публічними скандалами, зрадами в коханні та з друзями, сварками, агресією, травмами.

З 16-21 листопада добрі дні для публічності, відносин, дружби, швидкого бізнесу, спільних планів. Харизма Ракам на публіці.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – корисна інформація, кульмінації, результати, завершення чи новий етап. Ракам кохання, діти, творчість, розвага, дружба, плани, суспільство.

З 24 листопада по 13 грудня інформація для роботи та здоров’я. Багато роботи, навчання новому для роботи, знайомств, відряджень, різного бізнесу, контрактів на роботі з клієнтами та співробітниками. Для здоров’я лікування хвороб, вивчення стану здоров’я, контрактів із лікарями.

З 25 листопада до 2 грудня найкращі дні для презентацій на роботі, важливих договорів, відряджень, настанов співробітників та клієнтів. Добрі дні для оздоровлення.

З 26 листопада по 2 грудня відпочивайте, розважайтеся, розвивайте творчість. Багато сил для віри, творчості, любові, реалізації мрій та прагнень до ідеалів. Ракам багато фізичних та духовних сил.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Раку на листопад 2021

Пік 4 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – новини, нове, кохання, розваги, діти, творчість.

З 5 листопада по 6 березня – період для важливих відносин.

З 5 до 24 листопада – товариськість, творчі ідеї, інформація про кохання, дітей, хобі.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – кульмінації, завершення чи новий етап, діти, дружба, кохання, плани, творчість.

З 24 листопада до 13 грудня – інформація для роботи та здоров’я.

Гороскоп опубліковано 2 листопада 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,424