Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – жовтень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Сильні сварки, травми, руйнування, весь місяць нервовий, небезпечний. Все найгірше в сферах сім’ї і відносин, почне руйнівно діяти вересневий період. Піки для сім’ї та кар’єри. Добрими стануть відносини на роботі, здоров’я. Розвиваючий і руйнівний, Ракам погане слабкіше, період для розваг, любові, дітей.

Для Рака з гороскопу на вересень 2021 тривають періоди для різних сфер, сила для сімейних тем.

З 2-14 жовтня посилення активності, дій, сварок, руйнувань в сфері сім’ї. Дуже багато сил, дратівливості, нервозності, запальності, сварки, гірше в темах сім’ї та нерухомості. Спробуйте направити сили на творення, захист, корисні руйнування.

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – Ракам дуже емоційні, діяльні, егоїстичні дні. Бійтеся старту сварок і руйнувань. Розпочате зараз стане результатом або з новим етапом в кінці жовтня. Ракам пік для сім’ї, будинки, переїзду, початку ремонту, нерухомості. Не починайте нові договори, бізнес, оформлення документів.

З 7 жовтня до 5 листопада хороші відносини на роботі, легше ставлення до здоров’я, менше проблем зі здоров’ям. Починайте нові бізнес відносини, трудові договори, суди після 18 жовтня, до 18 завершуйте що раніше не змогли. Добре розвивати, миритися, домовлятися в робочих відносинах, а після 18 жовтня починати нові. Наймайте і звільняйте співробітників. Любовні стосунки, зради, на роботі з часом переростуть в серйозні стосунки. Весь період хороший для косметичних процедур, пластичних операцій, змін зовнішності, дієт, легкого спорту, пластики.

Після 11 жовтня починайте зміцнювати психологічний стан, сексуальну сферу, в фінансах витрати і багатство від інших. З травня був проблемний період для нового в цьому.

З 13-22 жовтня хороші дні для дій, сварок, розвитку, руйнувань в сімейній сфері, фінансах, кращі в цьому місяці. Хороші дні для психологічних змін, хірургічних операцій, фінансів, займім, судів, видатків.

З 15-22 жовтня сильні сварки, жорстокість, втрати. Гірше для сфери сім’ї та відносин.

Після 18 жовтня розпочнеться реалізація великих планів у сфері багатства, боргів, виплат, спадщини, кредитів. Почнуться зміни в психології, сексі, містиці. Період застою був з червня.

Після 18 жовтня починайте новий бізнес, більше новин, швидше реалізація завдань. Період затримок з кінця вересня.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, результати, завершення або новий етап. Другий важливий пік для нерухомості та сім’ї, ще він важливий для кар’єри, цілей, професії, статусу.

З 28 жовтня до 1 листопада погані дні для витрат, боргів, отримання від інших, любові, творчості, розваг, зрад, азартних ігор.

З 30 жовтня до 13 грудня активність, сили будувати і руйнувати в творчості, любові, розвагах, азарті, іграх, любовних відносинах, з дітьми. Багато поганих вказівок для періоду, Ракам ослаблені, менше витрачайте і не ризикуйте. Значний приріст сил, цілеспрямованості в бажаннях, реалізації. Ракам дуже гарна вказівка для дій в любовних і особистих відносинах з 13 листопада до 7 грудня, підійде для бізнесу та судів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на жовтень 2021

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, сварки, нерухомість, сім’я.

З 7 жовтня до 5 листопада – відносини на роботі, здоров’я.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – завершення або новий етап, важливі новини, кар’єра, сім’я, цілі.

З 30 жовтня до 13 грудня – сили, активність в розвагах, любові.

Гороскоп опублікований 1 жовтня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,494