Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – лютий 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Важливий для стосунків та грошей. Інформація про гроші, таємниці, психологію, різну допомогу від інших. Хороший для духовного та інтелектуального розвитку, суспільної діяльності, планів.

Ракам з листопада 2021 та січня 2022 маса всього для важливих відносин, публічності, судів, договорів, розлучень.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, нове, старти. Обережніше із травмами, втратами, операціями, руйнуваннями дружби, планів, громадського стану, боргів та виплат. Пік для боргів, допомоги від інших, спадщини, податків, виплат. У борг краще не давати і не брати. Обмеження, проблеми, за допомогою та грошима до 6 лютого.

З 5-11 лютого – активні дні для відносин, громадської діяльності. Легко робити зміни та розвивати.

З 7-14 лютого погані дні для сварок у стосунках, обманів. Хороші дні для таємного управління, глибокого аналізу, позбавлення в оцінках.

З 8-27 лютого впевненість у собі, ідеалах, ідеях, планах, швидка їх зміна, старт нового, реалізація, визволення. Хороші дні для суспільної активності, навчання інших, саморозвитку, судів, закордонних поїздок, бізнесу, роботи, здоров’я. Успіх у великих цілях.

З 8 лютого до 6 березня сприятливі дні для розвитку, старту, завершення, розриву відносин. Ділове партнерство, суди, шлюб, кохання, інтриги. Успіх на публіці, харизма. Відповідний час для розвитку питань у сім’ї, кар’єрі, коханні, планах, творчості, дружбі.

З 15 лютого до 10 березня повторення того, що було з 2 до 26 січня, інформація про допомогу від інших, підтримку, гроші, спадщину, про податки, виплати, борги, боржників та кредиторів. Нові переговори, договори, знання. Період важливий вивчення психології, містики, досліджень різних криз, хірургічних операцій, сексу. Погані дні із 23-26 лютого.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – рішення, важлива інформація, завершення чи новий етап. Доходи, витрати, борги, допомогу від інших, цінності духовні та матеріальні, багатство, спадщина, інвестиції. Хороший для психологічних змін, відроджень, духовного зростання, хірургічних операцій.

З 28 лютого по 6 березня погані дні для сварок, втрат, травм, ризику.

Пік 2 березня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – новини, старти, нове. Навчання, закордон, суди, бізнес, публічні виступи, просування ідей, ідеали, прагнення.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Раку на лютий 2022

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, травми, борги, фінанси, підтримка.

З 8-27 лютого – добрі дні для публічності та планів.

З 8 лютого до 6 березня – добрі дні для побудови, руйнування, розвитку важливих відносин.

З 15 лютого до 10 березня – інформація про фінанси, таємниці, психологічне.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важливе, фінанси, борги, багатство, цінності.

Гороскоп опубліковано 5 лютого 2022 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,180