Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – жовтень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Посилення всього у відносинах, кар’єрі, цілях, репутації. Силова, кардинальна, поведінка весь місяць. Жовтень 2021 дуже кардинальний для Овнів, старти, завершення, дії, реалізація або руйнування. Хороший місяць для публічності, виступів, спілкування, само розвитку. З кінця жовтня період змін психологічних і фінансових, операцій, травм.

Для Овна з гороскопів на серпень і вересень 2021 тривають важливі періоди для відносин, погані періоди для багатства від інших.

З 2-14 жовтня кардинальна-нейтральна вказівка Овнам, посилення хорошого і поганого, багато дій, сил. Гарний – захист, сили в боротьбі з іншими, енергія для реалізації задуманого, легко все руйнувати, самоствердження. Погане – запальність, нервозність, агресивність, посилення сварок, в житті сильні руйнування, аварії і травми. Найгірше вказівка для сварок в шлюбі, бізнесі, ворожнечі, відносинах, судах.

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – новини, нове, посилення для Овнів. Овнам головне не почати сварки, вони приведуть до воєн. Є шанс, що розпочате в цей пік стане результатом, завершиться або новий етап в пік 20 жовтня. Пік 6 жовтня Овнам для шлюбу, ворожнечі, бізнес партнерства та інших видів партнерських відносин, судів, особистих відносин, серйозної любові.

З 7 жовтня до 5 листопада харизма, успіх в публічних виступах, просуванні ідей, спільному бізнесі, бізнесі з іноземцями, судах, закордону. Бажання навчатися, легко переконувати інших в своїх ідеях, знаходити прихильників. Розвиток відносин з наставниками і учнями. Віра і душевна гармонія, впевненість в своїх оцінках життя, життєвої філософії. Легко міняти життєву філософію і прагнення.

Після 11 жовтня легше реалізовувати серйозні багаторічні плани в житті, дружбі, суспільстві. З травня проблеми з новим, повернення старого.

З 13-22 жовтня кращі дні в гороскопі на жовтень для Овнів. Всю активність, скандали, великі завдання, боротьбу, грандіозні плани плануйте на ці дні, найкраще до 19 жовтня (після 19 ослаблення). Це дні Вашої сили, зростання, помітності, удачі.

З 15-25 жовтня погані дні для сварок з керівництвом, партнерами і сім’єю, хірургічних операцій, матеріальних втрат.

З 18 жовтня швидше розвиток грандіозних планів, нове про майбутнє, дружбу, соціум. Період затримок, повернення старого, проблем з новим був з червня.

З 18 жовтня свіжі новини про важливі відносини, ворогів, суди, шлюб, партнерство. Легше починати нові переговори, виступи, спілкування. Період затримки, повернення старого, проблем з новим був з кінця вересня.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – в цьому році найкращий і дуже важливий пік для Овнів, щоб тверезо оцінити своє життя і відносини. Важливіше оцінка життя, себе, бажань. Готовність до кардинальних змін у житті. Пік важливих новин, рішень, завершень або нового етапу. Овнам для життя і стосунків.

З 28 жовтня до 1 листопада погані дні для хірургічних та інших операцій, психологічних криз, всіляких втрат, витрат, боргів, виплат, планів про майбутнє, дружби, активності в суспільстві.

З 30 жовтня до 13 грудня зростуть витрати, руйнування, конфлікти за чужі кошти, підтримку інших, борги, виплати, спадок, податки, аліменти, використані інвестиції. Посиляться психологічні фрустрації, трансформації, сексуальність. Активні у використанні своїх накопичень і чужих коштів. Не ризикуйте здоров’ям, грошима, маніпуляціями, обманами, репутацією серед друзів і керівництва. Погані вказівки Овнам ослаблені, обережність корисна, найгірше з 7-14 і 15-20 листопада, 4-11 грудня. Хороші вказівки Овнам ослаблені, найкраще з 13 листопада до 7 грудня для переговорів з метою компромісів, якщо без компромісів дасть скандали.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на жовтень 2021

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, відносини, сварки.

З 7 жовтня до 5 листопада – харизма, віра, душевна гармонія.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – завершення або новий етап, важливі новини, життя і відносини.

Гороскоп опублікований 4 жовтня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,168