Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – серпень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Хороший місяць для Вас, важливі періоди для сфери відносин, дуже хороші. Продуктивний період для сфер роботи і здоров’я, багато дізнаєтеся. Основна напруга в сферах роботи і здоров’я.

Для Овна з гороскопу на липень 2021 тривають різні періоди.

Пік 8 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – несподівані початки, новини, події, вказівки на руйнування, зміни. Овнам погане ослаблене, обережніше з витратами, інвестиціями, покупками, витратами на розваги. Овнам нове в темах дітей, любові, ігор, зрад, розваг, спорту, творчості, ризикованого бізнесу.

З 11 до 30 серпня важливі новини про роботу і здоров’я. Багато роботи, бізнесу, відряджень, корисно підвищення кваліфікації, нові знання, контакти. Вивчайте своє здоров’я і способи лікування. З 17-21 серпня не завадить обережність зі спорами, травмами, поспішністю.

З 16 серпня до 10 вересня хороший період для відносин, зацікавленість, бажання, відносин. Овни стануть схильні до компромісів, готові домовлятися, хороший період для судів, складних бізнес переговорів, любого складного спілкування. Початок, розвиток, завершення всіх важливих відносин буде хорошим. Займіться шлюбом, судами, партнерством. Успіх на публіці.

З 17-21 серпня сварки на роботі, легше працювати над завданнями самим. Небезпека підірвати здоров’я великими навантаженнями.

З 19-25 серпня маса енергії для роботи і здоров’я, краще для досягнення нетривалих складних цілей.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – небезпека в масштабному, порушення правил, неправильної оцінки своїх можливостей і дій, наслідків. Обережніше з зрадами і публічними скандалами. Овнам погане ослаблено. Важливі новини, результати, рішення, завершення або новий етап. Овнам важливий для дітей, любові, дружби, планів на майбутнє, суспільства.

З 30 серпня до 5 вересня проблеми з таємницями, таємними ворогами, роботою, здоров’ям.

З 30 серпня до 5 листопада важливі новини про відносини, переговори, інформація, більше дізнаєтеся про партнерів, шлюб, ворогів, зросте комунікабельність, інтерес до спілкування. Гарний час для спілкування, публічних виступів, важливих переговорів, підходить для бізнесу та особистих відносин. Нове до 27 вересня і після 18 жовтня, старе з 27 вересня до 18 жовтня. Під час старого не розпочинайте нове, поверніться до старого. Дуже хороші вказівки з 18-24 вересня і з 30 вересня до 6 жовтня для публічних виступів, серйозних розмов і угод. З 19 вересня до 4 жовтня погана вказівка для спілкування з керівництвом, новин про кар’єру, цілях, професії.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овен на серпень 2021

Пік 8 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, любов, творчість, діти.

З 11 до 30 серпня – інформація для роботи і здоров’я, бізнес.

З 16 серпня до 10 вересня – хороший період для відносин.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, дружба, діти, любов, творчість, розваги.

Гороскоп опублікований 8 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,495