Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – вересень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Ще один важливий період для сфери відносин, активність і лідерство, нетерпіння до образ. Сильний пік для Вас і відносин. Новий бізнес, завдання, контакти постарайтеся почати до 27 вересня. Поганий період для витрат, багатства від інших, спадщини, боргів, використання інших, психологічна незадоволеність.

З гороскопу на липень 2021 активність в роботі і зі здоров’ям. З гороскопу на серпень 2021 важливі періоди для сфери відносин.

З 3-9 вересня хороші дні для операцій. Для роботи та кар’єри дні гарні, щоб діяти, скандалити, захищати себе. Легко працювати над складним, ще легше позбавлятися від складного в роботі, кар’єрі, цілях, завданнях.

Пік 7 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, швидкі результати для нового, відновлення старих змін. Овнам краще почати нове в роботі і здоров’ї. Добре змінювати сферу багатства, джерела доходів.

З 10 вересня до 7 жовтня проблеми в стосунках з боржниками, кредиторами, спонсорами. Не ризикуйте чужими грошима, не просіть багато, не давайте в борг. Ведіть обережно бізнес з чужими грошима, спадщиною, виплатами, боргами. Аморальна поведінку в сексуальній сфері, зради, маніпуляції. Складні і болючі будь-які кризи, втрати, небажані зміни.

З 12-16 вересня проблеми в роботі, здоров’ї, таємницях, ліні, обманах, відпочинку.

З 15-19 вересня впливайте на клієнтів, колег, роботодавців, керівництво, важливих людей. Легко працювати над складними цілями і завданнями, змінювати і позбавлятися.

З 15 вересня до 30 жовтня активні в стосунках, станете лідером, час боротися і захищати, боротися з ворогами, завойовувати потрібних людей, не давати себе в образу, тиснути на інших. Весь період запальність і сварки сильніше звичайного, особливо в жовтні. У вересні період хороший для сварок, в жовтні обережність не завадить, в жовтні посилиться в багато разів і в кінці стане поганим. У шлюбі намагайтеся менше сваритися, більше повчати, а не вимагати. У бізнесі бийтеся з ворогами. Стимулюйте ділових партнерів до дій. Період зруйнує незадовільне в стосунках.

З 18-24 вересня і з 30 вересня до 6 жовтня хороші дні для бізнесу, судів, переговорів, спілкування, публічних виступів. Легко спілкуватися з іншими, багато дізнаєтеся про друзів, плани, відносинах.

З 19 вересня до 4 жовтня обережніше в спілкуванні з керівництвом, курсами, відрядженнями, інформацією для професії.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, результати, завершення або новий етап. Для Овнів в роботі, здоров’ї, таємниць, духовному, самоті, відпочинку.

З 23 вересня до 2 жовтня хороші дні для захисту, реалізації своїх прав і бажань в дружбі, відносинах, планах. Хороші дні для сварок, тиску на друзів, суспільство, в стосунках.

З 27 вересня до 18 жовтня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Овни переоцінять свої відносини, партнерів, шлюб, ворогів, конкурентів. Більше дізнаєтесь про цих людей, глибше їх зрозумієте. Шанси добре відновити контакти з ними, повторно поговорити про важливе. Нові питання в стосунках не піднімайте, не домовитеся про нове. Додатково Овнам переоцінка роботи і здоров’я, повернення старих хвороб, завдань, клієнтів, співробітників.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на вересень 2021

Пік 7 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, робота і здоров’я, багатство.

З 10 вересня до 7 жовтня – фінансові, боргові, спонсорські стосунки.

З 15 вересня до 30 жовтня – активні в стосунках.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – завершення або новий етап, важливе для життя і стосунків.

З 27 вересня до 18 жовтня – переоцінка, повернення, для роботи, здоров’я, відносин.

Гороскоп опублікований 2 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,170