Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – січень 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Дуже важливий місяць для кар’єри, статусу, стосунків, більше старого, переоцінок, повернень, у новому уповільнення. Період для спілкування, новин від друзів, про суспільство, планування та перепланування майбутнього.

З листопада 2021 року важливий період для відносин для кар’єри та статусу. Для Овнів з листопада погана вказівка багатства, цінностей, дружби, планів, суспільства. З грудня переоцінка та повернення у всіх важливих відносинах більше сил.

Пік 2 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – гарний пік, що прискорює старе, повернення до старого. Добре робити рестарт у багатстві, повторно укладати договори, завершувати покупки, повторно купувати. Важливий для кар’єри, статусу, репутації, цілей, добре починати нові, але краще рестартити старе.

З 2 до 26 січня, нове до 14 січня, повторення і старе і краще для нього з 14-26 січня, інформація про суспільство, плани та планування, друзів та спілкування з ними, публічні виступи, маса спілкування.

З 9-14 січня обережніше з таємними ворогами, зрадами, обманами, вірою, бравадою.

З 10-18 січня погані дні для роботи, бізнесу, дорогих покупок, спілкування, подорожей, навчання.

З 14 січня до 4 лютого для всіх це проблемний період для нового у бізнесі, роботі, поїздках, навчанні, з новим у документах, знайомствах, бюрократії. Краще не робити дорогі покупки, особливо техніки та «інформації», нового навчання, нового оформлення документів. Корисно бути уважніше з різною інформацією. Добре завершувати або повторно розпочинати старе навчання, переговори, різне з документами. Повернення старих контактів. Бережіть здоров’я, посиляться хронічні захворювання. Для Овнів весь період повернення, переоцінка, уповільнення нового, з роботою, здоров’ям, бізнесом, спілкуванням, поїздками та відрядженнями, інвестицій, вивчення всього нового, нових знайомств, старих знайомих. З 14-26 січня у дружбі, планах, суспільстві. З 26 січня до 4 лютого у кар’єрі, статусі, професії, репутації.

Пік 18 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важлива інформація, рішення, результати, завершення чи новий етап. Важливий пік для кар’єри, репутації, будинку, сім’ї. Овнам небезпечний втратами, таємними ворогами, сварками.

З 20 січня до 8 лютого гарна вказівка для стосунків та багатства, прискорення, швидкий розвиток, новий досвід. До 29 січня краще для старого, після 29 січня краще для нового. Вона сильна для матеріальних відносин, заробітку грошей, роботи, кар’єри, договорів, бізнесу, збагачення. Нові договори та покупки краще після 29 січня, до завершення та розвивайте старе. Хороша для кохання, романів, змін у коханні. Сильні романи на роботі та з клієнтами.

З 24 січня по 6 березня сили для боротьби за місце під Сонцем. Сили для захисту своєї репутації, битв із конкурентами, воєн із ворогами. Сили репутації, кар’єри, складних завдань. У січні період посилить що є, у лютому період дуже добрий і успішний. Лютий – харизма, впливовість, привабливість для клієнтів та керівництва, добре скандалити, позиватися, боротися за себе. Наприкінці лютого та у березні період гірший, кардинальні руйнування та сварки з ворогами. Весь період Овни стануть сильнішими за звичайне дратуватися, сваритися, фізична агресія, травми. Сварки з керівництвом та сім’єю дадуть руйнування.

З 26 січня до 14 лютого повторення періоду, який був із 13 грудня до 2 січня, до 4 лютого повториться старе, завершиться старе, краще не розпочинати нове. Важлива інформація про кар’єру, важливий бізнес. Багато роботи, завдань, відряджень, спілкування з керівництвом. Оновіть знання для кар’єри, використовуйте їх для репутації та статусу.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, старти. Для Овнів дружба, плани, громадська активність. Різкі зміни у цьому. Пік поганий для витрат, ризику грошима, швидких витрат.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Овнів на січень 2022

Пік 2 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, кар’єра та статус.

З 2 по 26 січня – дружба, спілкування, плани, суспільство.

З 14 січня до 4 лютого – переоцінка, затримки, повернення багато в чому.

Пік 18 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливе, кар’єра, статус, будинок, сім’я.

З 24 січня по 6 березня – сили для кар’єри, становлення.

З 26 січня до 14 лютого – інформація для кар’єри та статусу.

Гороскоп опубліковано 20 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 78 T. 0,186