Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – листопад 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Багато поганого для багатства, доходів, витрат, травм, аварій, сексуальних проблем, обережніше з дружбою, суспільством, планами. Інтелектуальний тонус, розвиток своїх знань, навчання інших, публічні виступи, далекі подорожі, багато спілкування. Гарний період відносин, що дають статус та репутацію, з керівництвом, з розрахунку.

Для Овнів з гороскопу на жовтень 2021 року тривають різні періоди.

Пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – поганий пік, обережніший з ризиком, небезпечним, руйнівним. Нове, новини. Овнам для видатків, боргів, податків, виплат, спонсорської допомоги, чужих грошей, спадщини, смерті, езотерики. Небезпека травм, сварок, психологічних криз. Обережніше із сексом.

З 5 листопада до 6 березня 2022 року важливий період для відносин з керівництвом, владою, людьми від яких залежить Ваш статус у світі, офіційного шлюбу, серйозного бізнес партнерства. Для Овнів переважно період хороший, поганий лише грудні. У листопаді період дуже добрий. У грудні період змінить, усуне, відродить, посилить скандали, кардинальні дії. З 19 грудня 2021 – 29 січня 2022 року поверне, переоцінить, проблеми з початком нових відносин. Січень та лютий швидкий розвиток, активні дії, у січні прискорення повернення старого. Хороший період для шлюбу з розрахунку, серйозного спільного бізнесу, вступу на посади заступників та помічників, бізнес-партнерства. Романи із керівництвом, владою, важливими людьми.

З 5 до 24 листопада період поганих новин про витрати, борги, спадщину, податки, гроші інших людей, боржників, спонсорів, кредиторів. Обережніше з бізнесом, документами, відрядженнями, проханнями про допомогу. Обережніше з вивченням езотерики, психології.

З 7-20 листопада черга вказівок на сварки, травми, аварії, витрати.

З 9 листопада до 4 лютого, сильніше з 8 грудня до 9 січня, повториться тренд, що був з січня до березня, з травня до червня, для світу з січня до серпня. Вперше описаний у гороскопі на січень 2021 року, часткова цитата: «… Іншим знакам воно гірше, ніж Овнам. Ця вказівка руйнуватиме слабке. Ви і самі будете більш руйнівними в тому, що і хто Вас обмежує, пригнічує, не задовольняє, що вважаєте слабким і ненадійним. Ексцентричні вчинки та поведінка, порушення норм та правил від Вас. Овнам вказівка торкнеться, слабше: дружбу, плани та надії на майбутнє, позицію у суспільстві та колективах. Сильно, Овнам, торкнеться: багатство, стан здоров’я (зміна від занепаду сил до надмірної енергійності), джерела доходів (звідки Ви збагачуєтеся, як робота, свій бізнес, підробітки тощо). Бережіть кар’єру! До багатства і пов’язаного з ним треба поставитися серйозніше. Якщо виникне бажання зруйнувати джерела доходів, звільнитися, змінити бізнес, розпочати чи завершити підробляти — плануйте і не поспішайте, лише серйозне ставлення допоможе уникнути проблем. Остерігайтеся фінансових афер. Для багатства ця вказівка набагато гірша, руйнівніша, до середини лютого. Про дружбу та колективи – це можете міняти, якщо вони погані для Вас, не бійтеся. Змінюйте плани на майбутнє, руйнуйте, 2021 непередбачуваний, немає сенсу планувати надовго.».

З 10-14 листопада найкраще психологічний та духовний відпочинок. Допомога іншим, прохання про допомогу.

З 13 листопада до 7 грудня лише дії, цілеспрямованість, наполегливість дадуть хороші результати з чужими грошима, боргами, витратами, кар’єрою, відносинами з керівництвом та партнерами, шлюбом, багатством, судами, бізнесом, збагаченням.

З 16-21 листопада добрі дні для публічності, швидкого бізнесу, швидких покупок, розвитку відносин із керівництвом.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – корисна інформація, кульмінації, рішення, результати, завершення чи новий етап. Для Овнів багатство, витрати, покупки, доходи, податки, спадок. Гарний пік розібратися у своїх цінностях.

З 24 листопада до 13 грудня гарний період для навчання, саморозвитку, публіцистики, публічних виступів, бізнесу, висловлювати свої ідеї та ідеали, дізнаватися більше нового. Інтелектуальний тонус та товариськість. Далекі подорожі.

З 25 листопада до 2 грудня найкращі дні для спілкування, просування ідей, занять інтелектуальними завданнями.

З 26 листопада до 2 грудня добрі дні для допомоги іншим, таємної активності, натиснути на боржників та спонсорів, виплатити борги. Добрі дні для сексу, психології, духовного.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Овнів на листопад 2021

Пік 4 жовтня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, витрати, травми, борги, чужі гроші.

З 5 до 24 листопада – інформація про чужі гроші.

З 5 листопада до 6 березня – відносини з керівництвом та для статусу.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важлива інформація, завершення чи новий етап, багатство та витрати.

З 24 листопада до 13 грудня – товариськість, навчання, просування ідей.

Гороскоп опубліковано 3 листопада 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 77 T. 0,187