Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – січень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


2020 рік був складним для Овнів, особливо для народжених в останню декаду. 2021 рік для Вашого знака буде набагато краще, вже в грудні 2020 завершилися погані періоди, з січня почнуться погані вказівки, триватимуть до березня, найгірше в середині січня і лютого. Але все одно, Овни вже відчують, що життя змінюється, буде зміна планів. Січень дуже хороший для кар’єри і розвитку важливих ділових відносин. Отримайте багато новин від друзів і про колективи. Поганими будуть витрати, їх буде багато. Довгий час Ви будете скандальні.

Для Овнів в гороскопі на грудень 2020 почалися два важливих періоду з впливом на дружбу і суспільство, перечитайте гороскоп.

З 7 січня до 4 березня період витрат, будете швидко витрачати свої накопичення, витрачати гроші, скандалити через гроші. Найгірше період з середини січня до середини лютого, постарайтеся менше робити довгострокових інвестицій, витрат на дружбу і суспільство, не витрачайте гроші на свої мрії і плани. Весь період Ви будете активно заробляти гроші, буде енергія для роботи, але в цей раз у цього періоду лише одна вказівка для збагачення (з 7 – 12 січня), але багато вказівок на витрати до середини лютого. Після середини лютого більше будете заробляти, але витрати все одно будуть вище. Намагайтеся менше скандалити з фінансових питань.

З 7 – 12 січня єдина вказівка для збагачення. Це гарне вказівка для активних дій у відносинах з керівництвом, відносин для кар’єри і репутації.

З 8 січня до 1 лютого хороший період для відносин з керівництвом, інших стосунків, що дають Вам репутацію, статус, що впливають на кар’єру. Ділове партнерство, спільні проекти і цілі, буде для Овнів в цей час краще і приємніше. Розривати ділові відносини в цей період теж буде легше. Любовні романи будуть впливати на кар’єру і репутацію. Можна оформляти офіційно шлюб, показати свою кохану людину батькам.

З 8 січня до 15 березня новини про друзів і про колективи. Зросте Ваша товариськість з друзями, інтерес до друзів і колективам. Займіться ораторством перед публікою, презентаціями ідей, покажіть свої знання. Вивчайте своїх друзів і колективи. Займіться плануванням спільних проектів, особистих планів на майбутнє, дізнавайтеся детальніше про свої плани.

З 8 січня до 5 лютого, максимум 13, Ви станете скандальніше, агресивніше, наполегливіше і впертіший звичайного. Низка сильних вказівок на швидкі витрати чи втрати, грошові скандали.

З 8 – 13 січня приділіть увагу спілкуванню, інформації, для сфери друзів і суспільства.

Важлива, дуже рідкісна, вказівка з 9 січня до 1 лютого, максимум 15, погана, але Овнам лише частково. Вона погана тим, що все буде масштабним в руйнуванні, і все масштабне буде руйнівним. Для всіх ця вказівка змінить ставлення до якихось сфер, залежить від особистих гороскопів і знака Зодіаку, життєву філософію і прагнення, ідеї. За загальним вказівкам для Овнів в ці дні не треба витрачати багато грошей на друзів, на плани, на суспільство, раптові масштабні витрати. Вказівка на обмани, невдоволення своїми друзями і багатством. З будь-якими витратами, покупками, інвестиціями будьте стриманішими і уважніше. Більшості знаків Зодіаку ця вказівка куди гірше, але багато що залежить від особистих гороскопів.

Пік 13 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, початок змін, нові події. Якщо діяти самим, сплановано, самим змінювати – це буде хороший пік для початку нової кар’єри, вступу на нову посаду, нової професії, серйозних цілей в житті, нових досягнень. Зовнішні події принесуть погані зміни і втрати. Приділіть увагу своїй репутації і статусу.

З 22 – 26 січня будьте серйозніше з друзями і планами на майбутнє, дивіться на все тверезо, на публіці поводьтеся скромніше.

Пік 28 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть енергії і вітальності, раптові події та зміни, кульмінації, осяяння, рішення, нові віхи в подіях або завершення. Акцент на багато сфер, найсильніше: доходи і багатство, любов, захоплення, діти, творчість, друзі, суспільство, плани на майбутнє. Пік досить руйнівний, хоча руйнування будуть приємні Вам (самі будете хотіти позбутися або легко переносити руйнування), крім сфери багатства (з грошима обережніше).

Друга важлива, теж рідкісна, вказівка з 28 січня до 21 березня, максимум 31 березня. У нього буде багато повторень в цьому і наступному році. Як і перша важлива, вона буде впливати на ті ж сфери, плюс сфери в особистих гороскопах. Іншим знакам вона гірше, ніж Овнам. Ця вказівка буде руйнувати слабке. Ви і самі будете більш руйнівні в тому і до тих, що і хто Вас обмежує, пригнічує, не задовольняє, що вважаєте слабким і ненадійним. Ексцентричні вчинки і поведінка, порушення норм і правил від Вас. Овнам вказівка торкнеться, слабкіше: дружбу, плани і надії на майбутнє, позицію в суспільстві і колективах. Сильно, Овнам, торкнеться: багатство, стан здоров’я (зміна від занепаду сил до надмірної енергійності), джерела доходів (звідки Ви збагачуєтеся, як робота, свій бізнес, підробітки і тд. тп.). Бережіть кар’єру! До багатства і пов’язаного з ним треба поставитися серйозніше. Якщо виникне бажання зруйнувати джерела доходів, звільнитися, змінити бізнес, почати або завершити підробляти – плануйте і не поспішайте, тільки серйозне ставлення допоможе уникнути проблем. Бійтеся фінансових афер. Для багатства ця вказівка набагато гірше, руйнівніше, до середини лютого. Про дружбу і колективи – це можете змінювати, якщо вони погані для Вас, не бійтеся. Міняйте плани на майбутнє, руйнуйте, 2021 рік непередбачуваний, немає сенсу планувати надовго.

З 30 січня до 21 лютого переосмислення своїх планів, дружби, колективів, переоцінка їх і повернення до старого. Старі друзі нагадають про себе і самі можете нагадати їм про себе. Дізнаєтеся глибше і більше про старих і існуючих друзів. Саме час припиняти плани на майбутнє, переоцінити і завершити. Відкладіть початок нових планів. У загальних вказівки цей період принесе проблеми з новим в: поїздках, навчанні, переговорах і угодах, бізнесі.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на січень 2021

З 7 січня до 4 березня – зростуть витрати, в кінці буде краще з доходами.

З 8 січня до 1 лютого – кар’єра і репутація з відносинами.

З 8 січня до 15 березня – спілкування з друзями і суспільством.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15 – масштабні події, особливо у витратах.

Пік 13 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і статус, цілі.

Пік 28 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – маса подій, кульмінацій і змін.

З 28 січня до 21 березня, максимум 31 березня – руйнування.

З 30 січня до 21 лютого – переосмислення дружби і планів на майбутнє, проблеми з новим в проектах.

Гороскоп опублікований 31 грудня 2020 року – М. Бомбушкар в співавторстві з A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,163