Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – грудень 2021 від Марфи Бомбушкар і A. S.


Важливий місяць для особистих і ділових відносин. Хороший період сил і віри. Багато інформації для кар’єри і статусу. Річний період таємного і духовного.

Для Овнів з гороскопу на листопад 2021 важливий період для статусних, кар’єрних, відносин. Погана вказівка для багатства.

З 4-12 грудня небезпека травм, проблем з боргами, витрат, можливі сварки з друзями і публічні скандали.

Пік 4 грудня, плюс-мінус 4 дні і спад 10 днів – новини, старти, нове. Овну нове ставлення до життя, початок нової віри, філософії, вищої освіти, судів, боротьби за правду, бізнесу, закордону, заступництва.

З 6-30 грудня погана вказівка для багатства, особистих і ділових відносин. Ревнощі, зради, підвищена сексуальність. Від обманів, маніпулювання, використання будуть сильні сварки. Обережніше у відносинах з керівництвом і шлюбі. Імовірність втрат відносин і багатства. Після 19 грудня повернення проблем.

З 13 грудня до 24 січня 2022 хороший період сил, хороших скандалів і захисту своєї правди, духовних сил, віри, просування ідей. Активні в навчанні, наставництві, саморозвитку, поїздках. Захищайте свої інтереси та ідеї, просувайте себе в суспільстві. Підходить для бізнесу, новий бізнес можна починати до 19 грудня. Величезна цілеспрямованість.

З 13 грудня до 2 січня 2022 важлива інформація про кар’єру, важливий бізнес, нові договори можна укладати до 19 грудня, після переукладайте і завершуйте старе. Багато роботи, завдань, відряджень, спілкування з керівництвом. Оновіть знання для кар’єри, використовуйте їх для репутації та статусу.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – багато новин, хороший для завершення, результатів, нового етапу. Спілкування, поїздки, навчання, комунікації, знайомства, бізнес.

З 19 грудня 2021 до 29 січня 2022 поганий час для нового у важливих відносинах, бізнесі, судах, договорах, відносинах з керівництвом, дорогих покупках та інвестиціях. Уповільнення в розвитку існуючого. Для перерахованого гарний час для рестарту, переоцінки, Відродження і завершення старого. Овнам повернення старих важливих відносин в особистому житті і ділових, судів, договорів, клієнтів, джерел доходів, цінностей.

З 29 грудня до 11 травня 2022 і з 28 жовтня до 20 грудня 2022 повторення важливого періоду для таємного і духовного. У грудні та січні ймовірність повторення того, що було з травня по липень в 2021. Редагована, оновлена, цитата з гороскопу для Овна на травень 2021 «…важливий та помітний період для непомітного. Період дасть масштабний розвиток сфер таємниць, духовного, усамітнення, ескапізму. Помітний вплив на підсвідомість, глибинну психологію, розвиток та поліпшення страхів, комплексів, патернів підсвідомої поведінки. Можуть бути остаточні завершення чогось, але втрати будуть м’якими, легкими, навіть якщо рідних. Таємниці – по-іншому подивіться на старі, розвиватимете, з’являться нові, це можуть бути таємні романи, таємне навчання чомусь, таємні угоди, таємне наставництво, більше пліток, будь-яке таємне у різних сферах. І звичайно, Ви більше вивчатимете таємне, не тільки секрети чужі, а ще містику, духовне. Це період масштабного розвитку духовного. Це не лише віра, а й релігія, духовні практики. Про самоту приклади можуть бути не зовсім приємні, крім того, що Ви можете більше бажати бути одні, щось робити таємно від інших, але у Вас можуть бути проблеми з вигнанням з колективів, порушення правил, втрата репутації, вимушені ізоляції в лікарні, різні причини самотності. Ескапізм як втікання від обов’язків, і безвідповідальна поведінка. Варто побоюватися алкоголю, наркотиків, до цього у Вас може виникнути бажання, якщо Ви вже приймаєте таке, то розвинеться залежність і його буде більше, але цей період може допомогти Вам позбутися цього. Багато залежить від персональних гороскопів. Цей період сприятливий для таємниць, духовного, усамітнення та ескапізму для Овнів, … Ви можете позбутися негативного в цьому, а сам період не повинен принести несприятливе, а навпаки масштабно покращити, негативне приноситиме менше неприємностей, ніж зазвичай.».

Пік 2 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – гарний пік, що прискорює старе, повернення до старого. Добре робити рестарт у багатстві, повторно укладати договори, завершувати покупки, повторно купувати. Важливий для кар’єри, статусу, репутації, цілей добре починати нові, але краще рестартити старе.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Овнів на грудень 2021 року

Пік 4 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, віра, життєва філософія, закордон, навчання.

З 6-30 грудня – зміни у багатстві та стосунках.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року – сили та віра, цілеспрямованість.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року – інформація про статус та кар’єру.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важливі новини, спілкування, поїздки, навчання та інше.

З 19 грудня до 29 січня 2022 року – повернення у відносинах, багатстві. Переоцінка існуючого.

З 29 грудня до 11 січня 2022 року – таємниці, духовне.

Гороскоп опубліковано 5 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,380