Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – лютий 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Багато активності та стосунків для кар’єри, статусу, репутації. Багато спілкування, новин, публічності. Хороші вказівки для духовного, таємного, відпочинку, роботи, багатства, заробітку грошей.

З гороскопів на листопад 2021 та січня 2022 року для Овнів продовжуються важливі періоди для кар’єри, репутації, статусу, досягнень.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, старти. Для Овнів дружба, плани, громадська активність. Різкі зміни у цьому. Пік поганий для витрат, ризику грошима, швидких витрат. Руйнування правил, обмеження до 6 лютого.

З 5-11 лютого швидкі старти, досягнення цілей, у кар’єрі та багатстві. Займатись важкими завданнями, захищати свої права. Легко міняти шляхи. Вказівка дасть швидкості та активності Овнам.

З 7-14 лютого добрі дні серйозно аналізувати керівництво, договори, кар’єру, цілі. Погані дні сваритись, вимагати, відкриватися.

З 8-27 лютого добрі дні для відпочинку, душевного та фізичного, для духовного розвитку, таємниць, вивчення таємного, багатства, заробітку грошей, інвестицій. Дні великого та швидкого, розвитку, завершення, розуміння, починань. Підходять для навчання.

З 8 лютого до 6 березня хороші дні для відносин та активності на роботі, для кар’єри, статусу, репутації, досягнень та мети. Спільні цілі та досягнення, суди, важливі договори, вплив на керівництво, розвиток відносин з керівництвом та важливими людьми. Харизма та привабливість для Овнів. Посилення сексуальності. Підходящі дні для стосунків особистих, сильна закоханість, посилення кохання. У відносинах розвиток, завоювання, легкі розриви поганого. Придатний для багатства, покупок для себе, хороші покупки та інвестиції в кар’єру, легко робити гроші та витрачати.

З 15 лютого до 10 березня повторення того, що було з 2 до 26 січня, інформація про суспільство, плани та планування, друзів та спілкування з ними, публічні виступи, маса спілкування.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важлива інформація, рішення, завершення чи новий етап. Плани, суспільство, дружба, кохання, діти, творчість, спорт.

З 28 до 6 березня найгірші дні, травми, агресивність, сварки. Гірше для кар’єри, стосунків, боргів та чужих грошей.

Пік 2 березня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, старти, новини. Духовне, обмани, таємниці, ізоляції, усамітнення, секрети. Великі старти.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Овна на лютий 2022

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, дружба, плани, багатство.

З 8-27 лютого – добрі таємниці, відпочинок, багатство, духовне.

З 8 лютого до 6 березня – добрі дні для кар’єри, стосунків.

З 15 лютого до 10 березня – спілкування та інформація з друзями, суспільством, планами.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важливе, багато різних тем.

Гороскоп опубліковано 5 лютого 2022 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,189