Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – березень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Березень і квітень будуть кращими місяцями для Овнів у 2021 році. 2021 рік набагато краще минулого року для знака Овна і в цьому році ще будуть добрі місяці, а березень і квітень будуть найкращими. Березень дасть Вам гармонію і активність, успіх і розвиток в сфері відносин і багатства, енергію для навчання, поїздок, знайомств, спілкування. До середини березня увага до таємниць, духовному, поїздкам, ізоляції. З кінця місяця увага до себе і відносинам, рішення або завершення, усвідомлення важливого в житті.

Багато різних, не дуже важливих, вказівок для Овнів почалися в гороскопах на січень і лютий.

З 4 березня до 23 квітня будете лідером в своєму оточенні, навчанні, у відносинах з братами і сестрами, у відносинах з сусідами. Скандали з сусідами, родичами, знайомими в цей період будуть хорошими, пора постояти за свої права і реалізувати свої бажання. Активне спілкування і навчання, енергія для цього. Більше енергії для поїздок і самонавчання, навчання інших, навчатися у інших стане складніше. Якщо Ви бізнесмен – енергія для угод і переговорів, відряджень, просування своїх товарів і послуг.

З 9-15 березня відпочивайте, мрійте, приємним буде духовний відпочинок і любовні романи, коротка відпустка. Для серйозного дні невідповідні, відносин, бізнесу, завдань, покупок або продажів.

Пік 13 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, щось важливе в житті почне завершуватися, підходити до кінця, завершення чогось. У ці дні добрий смуток, нудьга, хорошим буде відпочинок і духовний розвиток. Сни віщі і сильна інтуїція. Починайте новий духовний шлях, щось в релігії, з езотерикою. Якщо не релігійні, подумайте про життя, підсумки. Нові таємниці в житті, важливий таємний роман або відносини, будуть хорошими. Постарайтеся не потрапити в лікарню, не захворіти, розпочата хвороба затягнеться.

З 15 березня до 4 квітня плітки, потайне спілкування, таємні переговори, вивчення таємниць. У цей період вивчайте містику і езотерику, якщо Ви це любите. Корисно вивчення будь-яких таємниць, пліток, обманів, дізнатися про те, що від Вас приховували. Вивчайте свої таємниці, щоб зробити їх міцніше. Спілкування більше буде таємного, коли не бачите або не знаєте співрозмовників – інкогніто, Інтернет, листування, віддалено. Будуть таємні знайомства, оновлення таємного спілкування і розвиток. Успішні таємні угоди. Дізнаєтеся важливі плітки і секрети. Весь період хороший, крім 22-26 березня.

З 18-25 березня хороші дні для досягнення цілей, реалізації складних завдань, стояти і скандалити за свою репутацію, кар’єру, дружбу, положення в суспільстві і колі знайомих, зміцнити свій статус.

З 18-21 березня успіх в таємних відносинах, ділових або особистих, таємних романах, час показати себе, допомагати іншим.

З 21 березня до 3 квітня дуже хороші дні, напевно, кращі в 2021 році, харизма, активність, гармонія і радість на душі. Важливі для відносин, любовних романів, ділового партнерства, конкуренції, покажіть себе.

З 22-26 березня проблеми з поїздками і навчанням, скандали з друзями і оточуючими.

З 21 березня до 14 квітня важливий період для Овнів, вплив на відносини і багатство, характер, привабливість. Ви будете більш привабливі, помітні, активні в стосунках з іншими людьми, харизматичні. У цей період Овни будуть готові до часткових, а деякі до повних, компромісів, у них виникне сильне бажання сподобатися іншим. Можна використовувати цей період для переговорів з Овнами і їх переконання, пошуку компромісів. Овнам цей період хороший для судів, публічних виступів, важливих переговорів, скандалів, будете активні і наполегливі в діях по відносинах. Суди і сварки краще публічні. Зросте ділова активність, більше угод. Більш важливими стануть відносини з друзями, успіх на публіці. Будете більше витрачати і здійснювати покупки за своїм бажанням. Любов, бажання любовних романів – це все посилиться, оновиться і розвинеться в щось більш сильне. Забудете старі почуття, з’являться нові почуття. Буде посилення сексуальності і бажання сексу, активність в любові, в квітні сильніше. Період важливий для жінок Овнів, посилиться Ваша яскравість і помітність, бажання показати себе, бажання уваги, привабливість, звабливість, еротичність, впевненість в собі. Жінкам Овнам буде вдала зміна зовнішності і стилю, розвиток і зміна жіночності.

Пік 28 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – один з найважливіших піків на рік для Овнів, найважливіший для прийняття рішень по відносинам і собі. Сильніше вплив на Овнів, які народилися в дні піку. Пік хороший, рішення, звістки, усвідомлення, кульмінації і результати, завершення або перехід на інший рівень. Сильні будуть емоції і бажання в ці дні. Приділіть увагу своїм бажанням в сфері відносин, що Ви хочете і що отримуєте від відносин, що можете зробити щоб їх поліпшити або зруйнувати. В цей пік добре розвивати і завершувати відносини, намагатися відновити, продовжувати, усвідомлювати. Займіться вирішенням судів, переговорів, договорів, пошуком компромісом. В інших людях усвідомите любов, близькі стосунки, ділове партнерство, неприязнь. Покажіть себе у відносинах. Не забувайте про себе і приділіть увагу собі, своїм бажанням в життя, самореалізації, самооцінці, позиції в житті. Хороші дні щоб остаточно розібратися в житті і самооцінці, приймайте рішення про важливе і бажане, щось завершувати або продовжувати важливе, що турбувало Вас останнім часом. Зміцнюйте себе в житті.

З 29 березня до 2 квітня зміцнюйте себе, плани, дружбу, своє становище в суспільстві. Хороші дні для громадської активності та впливу, показати себе керівництву. Працюйте старанно і буде Вам кар’єра, реалізація планів, зміцнення дружби і репутації.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овнів на березень 2021

З 4 березня до 23 квітня – лідерство в колі спілкування, навчання.

Пік 13 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, релігія, духовне, таємниці, завершення.

З 15 березня до 4 квітня – більше дізнаєтеся таємниць, таємне спілкування, вивчення містики.

З 21 березня до 14 квітня – найкращий період в гороскопі на 2021 рік для відносин і багатства, дружби, суспільства.

Пік 28 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – важливий пік для відносин і Вашому житті, звістки, кульмінації, рішення.

Гороскоп опублікований 10 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,434