Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – лютий 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Друзі та плани на майбутнє, надії, спільні плани – лютий хороший місяць для Овнів, лише пару поганих слабких вказівок. Головне менше витрачати, багато енергії щоб заробляти гроші, але з такою ж легкістю будете витрачати. З січня триває період який дає енергію для заробітків і витрат. По 21 лютого краще не починати нові проекти, дізнайтеся про старих друзів і коло спілкування. Буде період для відносин з друзями і суспільством. Плануйте відпочинок з кінця лютого по березень. В кінці лютого хороший період для душевного світу і відпочинку, таємниць.

Для Овнів в гороскопі на січень почалися важливі періоди і тренди для сфер дружби і товариства, планів на майбутнє.

З 1 до 25 лютого розвивайте стосунки з друзями і суспільством, період буде хорошим, крім 4-8 і 17-22 лютого. Буде бажання дружити і бути публічними. Виступайте перед публікою, Ви зможете легко сподобатися масам, налагодити контакт з колективами, вести за собою інших. З друзями, в колективах, можете реалізовувати вдало складні проекти. Миріться зі своїми друзями, заводьте любовні відносини з людиною з кола друзів або колективу, розвивайте дружні-романтичні стосунки. Відносини з загальними інтересами і цілями будуть вдалі в ці дні. Оцініть і переоціните свою дружбу, колективи, все що стосується суспільства. Початок нової дружби і громадської участі.

З 4-8 лютого погані дні для дружби і товариства, багатства, дорогих покупок, інвестицій, відносин, скандалів.

З 9-13 лютого хороші дні для дружби і товариства, багатства, дорогих покупок і інвестицій, відносин, судів, реалізації своїх бажань. Час для того, щоб донести свої ідеї та ідеали друзям і суспільству, будьте публічні.

З 13-17 лютого дізнаєтеся багато старої, детальної, інформації про друзів і суспільстві. Ще одна вказівка для публічності та спілкування.

З 17-22 лютого друга погана вказівка для дружби і товариства, багатства, витрат, відносин. Це вказівка на скандали і бездумні егоїстичні вчинки. Проблеми сексуального характеру з друзями і в інших відносинах.

З 21-28 лютого сила волі і енергія для досягнень і змін цілей в багатстві і кар’єрі, репутації, зароблянні грошей, відстоюванні прав на ім’я і багатство, реалізації складних проектів.

З 25 лютого до 21 березня відпочивайте, вирушайте за кордон або сховайтеся від усіх, в цей час самотність і ізоляція будуть приємні Вам і корисні для душевної гармонії. Душевна гармонія настануть і без ізоляції, період хороший для душі. Займіться релігією, медитацією, буде бажання містики і езотерики, віри. Період хороший для таємних романтичних і ділових відносин, важливих прихованих переговорів і договорів. Таємні любовні романи легше розвивати і приємніше. З таємним діловим співробітництвом легше. Спільні таємні проекти.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, результати, кульмінації, рішення. Увага до роботи, здоров’я, духовному, таємниць. Пора завершувати проекти, підводити підсумки, розібратися зі своїми бажаннями з роботою, таємницями, духовним, здоров’ям, ізоляціями від інших. Постарайтеся бути обережніше з витратами і багатством, друзями, публікою, краще не порушувати правила.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овнів на лютий 2021

З 1 до 25 лютого – відносини і бажання з суспільством і дружбою.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, дружба, громадська позиція.

З 25 лютого до 21 березня – відпочинок, таємні відносини.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, результати, кульмінації, робота, здоров’я, таємниці, духовне.

Гороскоп опублікований 3 лютого 2021 року – М. Бомбушкар. Співавтор A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,420