Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев жінка – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Є одна деталь, яка може вам не сподобається. Вона зберігає альбом з фотографіями своїх колишніх прихильників і марно намагатися змусити її знищити його, оскільки Левиця сентиментальна. Вона дуже популярна серед чоловіків і вам доведеться змагатися з безліччю конкурентів, якщо ви хочете, щоб вона стала вашою. У разі якщо ваше прізвище дворянського походження, то у вас заздалегідь є переваги перед іншими шанувальниками. Все, що звучить королівськи або аристократично, дуже важливо для неї. Ледь можна уявити собі, щоб Левиця вийшла заміж за когось простого походження. Звичайно, це можливо, але в такому випадку вона навряд чи поміняє своє прізвище.

У більшості випадків вона буде керівником якоїсь групи, до якої вона належить. Підносячись над іншими жінками, як Королева, але з такою щирою посмішкою і теплотою, що ніхто проти цього не заперечує. Можливо, що іншим жінкам здається, що вони народжені, щоб керувати, диктувати стилі і моди, звички і манери. У будь-якому випадку не варто позбавляти її влади або принижувати її авторитет. Здається, що природа поставилася до неї дуже прихильно, коли створювала її, наділивши її такою жвавістю, розумом, витонченістю, красою і сексуальною привабливістю, яких вистачило б, принаймні, на трьох жінок. Якщо ви жертва комплексу неповноцінності, вам краще зайнятися ким-небудь попроще. Навіть і не пропонуйте їй себе, не думайте, що вам вдасться приборкати її і перетворити на покірливу істоту, яка слухає вас з відкритим ротом. Вважайте себе вже щасливим, якщо вона поважає вас, згодна бути вашим партнером і дозволяє володіти своїми емоціями. Вже самим фактом, що вона дозволяє любити вам себе, вона виводить вас у лицарі. І якщо говорити серйозно, вам могло б пощастити набагато менше в житті. Левиця – скоріше предмет розкоші, який не купиш у простому магазині. Потрібно пам’ятати вам, що жінка-Лев може викликати великий шторм, з одного боку, і бути ніжною та приємною, з іншого боку. Її голос може бути тихим і приємним. Вона може володіти приємними манерами, погляд може бути м’яким. Вона здавається спокійною, як поверхня озера, але будьте насторожі! Це лише роль, яку вона взяла на себе, тому що вважає, що так повинна вести себе жінка. Але спробуйте-но зрушити її з першого місця, яке вона займає у вашій душі, і ви побачите, як далеко вона не боязка і не тиха. Більшість жінок-Левиць не приховують, що вони дуже горді і їх почуття власної гідності занадто загострено, щоб дозволити таке неналежне поводження з нею. Є й інший тип Левиць, які ховають свої кігтики. Але все одно, при першій можливості вона буде їх заточувати.

Перший крок, який ви повинні зробити, доглядаючи за цією жінкою, це почати купувати їй подарунки. Неважливо, що ви їй купите, важливо, щоб це було дорого, в доброму смаку і, вручаючи його, ви повинні бути добре одягнені. Потім вам потрібно навчитися робити їй компліменти, будьте при цьому оригінальні і винахідливі. Вульгарність і жаргон залишають її холодною. Пам’ятайте, що ви доглядаєте за королевою. Вона не може існувати без лестящого захоплення. Але при цьому не забувайте, що ви повинні залишатися чоловіком, оскільки у неї немає ніякого бажання перетворювати вас в ганчірку. Жінка-Левиця не могла вас полюбити, якщо б ви ображали її поблажливим ставленням. Вона вважає себе слабкою статтю. Більшість Левиць люблять спорт. Але вам набагато краще запросити її в театр, ніж на спортивний майданчик. Сцена і вогні рампи справляють на неї велике враження. Та й квитки вам краще купити в партер, а не на балкон. Виберіть п’єсу, в якій героїня вела б себе так само, як вам хотілося б, щоб вона вела себе в цей вечір. Коли вистава закінчиться, її не можна вести в низькосортний кабачок, підіть у розкішне місце. Я не хочу сказати, що вона вимагає з вас гроші, але вона погано себе почуває в поганому місці.

Найбідніша в світі жінка-Левиця обов’язково накопичить грошей, щоб купити фіранки на вікна і кільця на пальчики. Час від часу вона може заглядати в нетрі, але тільки з цікавості як глядач. Бідність вводить її в стан депресії, вона може відчувати при цьому мало не фізичний біль. Якщо ви не досить добре виглядаєте, то у вас немає жодних шансів перемогти цю жінку.

Не звинувачуйте свою Левицю за прояв марнославства, це її характер змушує її почувати себе вище натовпу. Люди рідко противляться цьому, тому як Левиця улюблена і шанована, вона може бути самою доброю і щедрою з усіх жінок. Якщо це справжня Левиця, вона настільки приваблива, що люди з радістю визнають її незвичайною. І по правді кажучи, така вона і є. Вона інтелектуальна, дотепна, сильна, здатна і при цьому чарівна й ніжна, жіночна. Будь-який нормальний чоловік погодиться з тим, що вона незвичайна. Спілкуючись з жінкою-Левицею, вам потрібно завжди застосовувати трохи лестощів. Ви вже зрозуміли, що це одна з її таємних слабкостей. І ось ще один секрет: якщо ви хочете одружитися на ній, не можна замикати її в 4 стінах, це позбавляє її чарівності. Часом вона втомлюється від позолоченої клітки, в якій живе і хоче вирватися в джунглі, щоб подивитися, що там робиться. Нехай у неї буде своя кар’єра. Левиці зазвичай як дружини справжній діамант. Ви рідко побачите її погано одягненою вдома, з кремом на обличчі і з бігуді на голові. І не тому, що вона не займається собою. Справжня Левиця проводить цілі години перед дзеркалом і витрачає статок на косметику. Але їй потрібно, щоб ви бачили результат її зусиль, а не те, як вона до нього приходить. Часом вам буде здаватися, що ви утримуєте всю сім’ю її перукаря. Левиця може забути рахунок грошей, обставляючи будинок, даруючи подарунки друзям, її гардероб може бути дуже великим. Вона любить дорогі речі. У неї прекрасний смак, але дещо дорогуватий. Це чудова господиня, коли ви приведете в будинок шефа, можливо, що вона сподобається навіть його дружині, оскільки Левиця випромінює сонячне світло і рідко відкидає тінь. Як мати, вона щедро буде дарувати своїм дітям любов, вона практично не бачить в них недоліків. Багато Левів володіють особливістю грати з дітьми і так само відшліфовувати їх манери, привчати їх до слухняності. Вона може витрачати на них багато часу і грошей. Десь вона ставиться до своїх дітей, як до королівських фаворитів: вона їх любить, але при цьому вони не повинні забувати свого місця, особливо в суспільстві. Вона пишається їх успіхами і не дозволяє нікому відноситься до них несправедливо. При цьому вона занадто незалежна, щоб трястися над ними кожну хвилину. Майже всі Левиці працюють, але їхні діти не відчувають нестачі в її теплоті.

Бувають і моменти, коли Левиця може втратити свою гідність і почати вести себе весело і невимушено. Але коли такий момент проходить, її королівська величність знову до неї повертається. Ніхто не може з таким холодним презирством пропустити повз вуха зауваження або нетактовність, як жінки-Леви. Вона не переносить фамільярності від сторонніх. Що стосується вірності, вона буде вірна вам до тих пір, поки вірні ви, але не довше. Не будьте і ви ревниві до того, що вона може бути центром уваги, в тому числі і серед чоловіків. Їх чоловічі голови одразу повертаються до неї, коли вона величаво проходить повз. Вона вважає, що чоловік, який доглядає за нею, повинен дивитися закохано. Це цілком природно. Вона навіть може провокувати чоловіків на компліменти, заводити безневинні флірти. Їй постійно потрібні оплески. Крім того, увагу їй необхідно для усунення страху, присутнього в ній. Цей страх – удавану відсутність жіночності. Її потрібно постійно переконувати, що вона бажана. Не намагайтеся говорити її подрузі, що вам подобається її нова спідниця. Левиця не виносить суперництва навіть в одязі. Якщо ви хочете бути гордим володарем цієї королеви, вам потрібно йти на поступки. Догоджайте її марнославству. Але не дозволяйте їй занадто принижувати себе, а її постарайтеся не принижувати. Трішки сховайте своє внутрішнє его. Ви вже повинні відчувати себе чоловіком – хоча б тому, що отримали руку такої гордої Левиці. А тепер скажіть мені, як вам це вдалося зробити?!

Загальна характеристика Лева від Лінди Гудман.
Гороскоп Лев чоловік — Лінда Гудман

  1. 2 коментарі до “Гороскоп Лев жінка – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. просто БО в 29.10.2014 | Відповісти

    тут брехні багато на мою думку

  3. Анонім в 31.12.2015 | Відповісти

    Не сказала би що багато брехні. ..як на мене, багато правди.Леви вони такі! )))

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,173