Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Лев – цар звірів, а людина-Лев панує над усіма людьми, і над вами зокрема (так, так, я знаю, що це не так, але заради Бога, не кажіть йому про це, це розіб’є його егоїстичне серце). Його краще догоджати, і тоді він буде нявкати, а не гарчати, як справжній лев. Якщо ви хочете вивчити цю людину, зайдіть у всі яскраві і шикарні будинки міста, там ви обов’язково зустрінете Лева, він не любить тугу і темряву. Лев практично ніколи не червоніє від остраху чи збентеження. Вони сповнені бажання правити родиною, друзями, навіть ті Леви, які це бажання хотіли б приховати. Потрібно бути дуже мужньою людиною, щоб мати з ним справу, коли він захищає свої права, свою гідність. Деякі Леви стають з віком м’якше, але вони ніколи не опускають свою горду голову, ніколи! Не забувайте, що Леви завжди готові до стрибка при появі небезпеки, особливо це відноситься до Левиці, у якої звичайно кігтики заховані. Поведінка Львів велична, у них керівний стиль у всьому. Вони рідко говорять або ходять швидко. У компанії вони завжди привертають увагу. Вони є або центром уваги, або сидять в кутку з похмурим виглядом, поки не звернуть на себе увагу всіх присутніх. Лев справляє дивне враження на людей. Коли вони з будь-ким розмовляють, всі перед ними витягуються. Розмовляють вони, як правило, поблажливим тоном, обожнюють давати поради, люблять пояснювати всім, як треба і як не треба жити. Вони дійсно розбираються в цьому, що дає їм право давати поради. Але цього не можна сказати про їхнє власне життя, його вони можуть не налагодити з такою ж легкістю, з якою іншим дають поради. Але у Лева чесна любов до переваги, вони цього бажання не приховують, у них чудові здібності, які змішуються з дивовижною вразливістю його его. Цей гордий Лев дуже вразливий. Їх глибоко ранить, якщо ви не поважаєте його мужність і щедрість. Їм потрібно лестити, в 9 випадках з 10 ви звичайної лестощами можете перетворити його з ричащого звіра в нявкаюче кошеня. Його слабкість або ахілессова п’ята – його марнославство. Лестощі діють на нього як бальзам, а недолік поваги робить його абсолютно сліпим від гніву. Тому ці дві крайності роблять Лева не здатним приймати розумні рішення. Вони просто не можуть не показувати постійної переваги над іншими. Леви можуть бути гарними організаторами і керівниками. Вони самі щедро роздають компліменти, які справлять на вас враження. Це хороші господарі будинку. У вас буде враження, що ви перебуваєте в королівському замку. Серед Левів майже немає неодружених і старих дів, оскільки вони завжди закохані. Але у всіх у них часто бувають невдалі шлюби через занадто велику гординю. Лев без партнера являє собою сумне видовище. Тому вони завжди прагнуть знайти підходящого партнера.

Гордість Лева не можна зачіпати ні в якому разі, в такі моменти він стає абсолютно неприборканим, і внаслідок цього Леви часто бувають покинуті своїми обранцями. Леви переносять любовні невдачі з великою гідністю. Але так як уміння прощати – частина його натури, в його любовному житті можливі повернення до колишнього партнера. Життя без любові для Лева ніщо. Ці чоловіки і жінки воліють, щоб спиралися на них, тому що вони дуже відповідально ставляться до слабких і безпорадних, люблять їм допомагати. Леви люблять скаржитися, що все від них залежить, що вони тягнуть важкий вантаж на собі, але не звертайте на це увагу, їм подобається ця відповідальність. Спробуйте звільнити їх від цієї ноші або запропонуйте їм свою допомогу – вони відмовляться від неї. Особливо вони не визнають фінансової допомоги. Леви дуже необережно відносяться до грошей. Типові Леви – азартні гравці. Вони люблять екстравагантність і розкіш. Витрачають багато грошей на задоволення і розваги. Леви позичають гроші, і навіть якщо у них немає потрібної суми, вони перезаймут і дадуть вам в борг – король адже не може бути без грошей. У Лева часто буває висока температура, вони схильні несподіваним сильним захворювань і нещасних випадків, але практично не хворіють на хронічні захворювання. Ці люди дивно життєздатні, або скаржаться, що довго не проживуть (останнє типова реакція на недолік похвали). У Лева можуть бути хвороби серця, спини, ніг, горла. Але всі вони швидко одужують. Їх основна небезпека – недбалість по відношенню до свого здоров’я, вони можуть не доліковуватися. Це знак крайності – вони або неохайні і недбалі, або дивно акуратні. Всі Леви люблять плітки. Їм потрібно знати все, що відбувається навколо них.

За вдачею своєю Леви цілеспрямовані, їх важко звернути з обраного шляху. Вони дуже енергійні, але часом можуть бути дивно ледачими як кішки на сонці. Якщо вони працюють, то працюють, якщо відпочивають, то у всю!

Їх покликання – захищати беззахисних. Вони вірні друзі, справедливі і сильні вороги. Це люди творчі та оригінальні, сильні і життєлюбні.

Одягаються вони досить яскраво, слушно своїй яскравій особистості. У них є істинна гідність і витонченість, з яким вони можуть переносити неприємності. Їх оптимістичні надії ще більше посилюються при сонячному світлі, а ночі їх підтримують тисячі зірок.

Гороскоп Лев чоловік – Лінди Гудман.
Гороскоп Лев чоловік — Лінда Гудман

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,254