Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев чоловік – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Перед ним завжди повинна бути аудиторія. Це розгадка Лева – будьте його аудиторією. Вашого Лева можна легко втягнути в роман, якщо ви будете правильно грати: лестити йому, обожнювати і поважати його. Якщо це яскравий серпневий чоловік, надіньте темні окуляри і віддавайтеся яскравому сонячному світлу, витікаючого від нього. Якщо це ніжний і спокійний Лев, не обманюйте його м’якістю, спробуйте погладити його проти шерсті і іскри тут же спалахнуть. Пам’ятаєте, він тільки грає роль м’якої людини. Під його м’якими манерами і терплячою стабільністю тліючі вугілля, завжди готові спалахнути і спалити жінку, яка досить дурна, щоб думати, що управляє ним. Лев може бути галантним і нагадувати лицаря, може здаватися ніжним покровителем і сентиментальним закоханим. Вам не потрібно влаштовувати хитрі пастки, щоб заманити його в роман. Можна сказати, що його пристрасть може розгорітися миттєво. Вам варто додати лише світло і трохи музики, і його любов розпуститися як троянда. До речі, ви можете і не робити цього, буде те ж саме. Якщо любов відсутня в його житті, для нього це драма, йому потрібно, щоб його обожнювали, інакше він зів’яне. Це треба розуміти буквально. Лев рідко заощаджує гроші, коли доглядає за жінкою. І вам може здатися, що ви його вже завоювали. Але треба вас попередити, роман з Левом не буде проходити без неприємностей і нехай прикладом для вас будуть королівські фаворити. Його будинок може зігріти вас, а й перетворитися на розкішну в’язницю.

Ревнивий він? Так! І нехай це слово горить у вашому мозку електричною лампочкою. Пам’ятайте, що ви належите йому тілом, розумом і душею. Він буде говорити вам, що одягати, як зачісуватися, які книжки читати, які друзі вам більше підходять … Йому потрібно знати, чому ви пішли в магазин на 15 хвилин, а повернулися через годину, кого ви зустріли, що вам сказали, і він буде докопуватися, що ви думаєте, коли ви просто дивитеся у вікно і чистите яйце. Зрештою, ви можете думати про іншого чоловіка! Ніколи не забувайте про силу його імпульсивного характеру. Намагатися хвилювати його випадковим фліртом дуже нерозумно. Він і так знає, що вас бажають інші. І йому не потрібно ніяких доказів цьому. Крім того, не забувайте, що Лев може з землею зрівняти вашого приятеля, з яким ви намагалися фліртувати. Так що в любові з Левом ви будете мати не одні троянди. І це буде з кожним Левом: і спокійним, і лютим. Їх натури однакові. Будьте готові завжди збалансувати його ентузіазм спокійним глуздом, а також навчитеся заспокоювати його, коли він буде виливати вам свої проблеми величезних розмірів. Вам потрібно володіти стабільністю, щоб збалансувати його гордість. Якщо ви цією якістю не володієте, ваша любов може перетворитися на постійну битву, ви будете сваритися і миритися з постійною і величезною швидкістю. Не намагайтеся досягти успіху у своїй кар’єрі, він – ваша кар’єра! Він може дозволити вам трохи попрацювати, але при цьому ви повинні розуміти, що ваша робота ніщо і зовсім ніщо у порівнянні з вашим сімейним гніздечком. Він не терпить ніякої конкуренції. Якщо ви достатньо хоробрі, щоб піти на всі умови, то будь ласка. У суспільстві ви повинні виглядати королевою, якщо ви виглядаєте інакше, навряд чи у вас що вийде з Левом.

Після одруження по любові ваш чоловік-Лев буде добрий і ніжний з вами, за умови, що все буде крутитися навколо нього. Якщо він отримує ту повагу, яке йому потрібно, він буде відплачувати вам щедрістю. Він буде повторювати вам, як ви прекрасні, дозволить розпоряджатися своїми грошима і, що найдивніше, він, швидше за все, буде вірний вам, незважаючи на свою романтичну натуру. Лев зазвичай буває занадто ледачий, щоб ганятися за гарненькими личками, якщо він вже знайшов собі дружину, здатну вести його господарство. Він з любов’ю буде гратися зі своїми левенятами, захищати свою дружину від усіх небезпек. У вас буде активне громадське життя з чоловіком Левом. При цьому можуть бути деякі фінансові труднощі, оскільки він може захоплюватися азартними іграми. Намагайтеся утримувати його від усяких азартних захоплень, а вони у нього з’являються тільки тому, що йому треба весь час когось перемагати. У Льва є ще одна риса, досить неприємна – він вміє лагодити речі. Він повинен і тут проявити свою могутність. У цьому знаку є любов до механізмів. Він багато чого може зробити своїми руками.

Лев – душа будь-якого суспільства. Але потрібно пам’ятати, що він не дурень, хоча він може надягти ковпак блазня для залучення загальної уваги, але аудиторія повинна поважати його навіть під час цих жартів, сміх повинен бути поважним. Як би зовні він не виглядав, характер не можна назвати легким. Він набагато більш наполегливий і цілеспрямований, ніж здається, він завжди знає, чого хоче і зазвичай цього домагається. І, крім того, має здатність утримувати свої завоювання. Якщо ви хочете, щоб він був вірний вам в період залицяння, ви повинні як слід напоїти його романтичною любов’ю, інакше його пристрасне бажання любові і захоплення змусить його втекти в пошуках цього в інше місце. Лев дуже цінує красу. Якщо ви ревниві, треба навчиться бути терпимою до того, що він може розглядати красиву жінку. Чоловік-Лев, якого кидає жінка через його захоплення якоюсь іншою жінкою, буде відчувати здивування і зробить все, щоб повернути вашу симпатію і переконати вас при цьому, що ви жорстоке чудовисько. Якщо вам самим подобаються емоційно-драматичні сцени, то у вас буде менше неприємностей з ним. Його залицяння за іншими жінками будуть безневинними, якщо ви будете правильно ставиться до них. Незважаючи на свою природну м’якість, Леви не чутливі до переживань інших. Вони настільки зайняті собою, що можуть бути жорстокі в своїй відвертості і безтактності. Але його чарівна посмішка може легко розрядити атмосферу, він практично не таїть злоби. Він може роздути жахливу сварку, але злість не є причиною цього. Він любить спорт, але з віком буде віддавати перевагу бути лише спостерігачем.

Чоловік-Лев прагне одружитися на жінці, що стоїть нижче його на суспільній драбині. Через це він частенько робить вибір неправильний. Хоча це і сумно, але у Лева рідко буває велика родина. У більшості з них немає дітей або тільки одна дитина. Дуже шкода, оскільки вони гарні батьки. Можливо, Лев дозволяє дітям дещо більше, ніж треба. Діти швидко навчаться лестити своєму батькові і тому можуть домагатися від нього все, що їм потрібно. І ще попередження – не виявляйте дітям більше уваги, ніж чоловікові-Леву.

Добродушний він чи небезпечний, щедрий чи егоїстичний, він вважає, що заслуговує, щоб його приймали як господаря становища в будь-якій сфері. Потрібно визнати, що він домагається великого успіху в будь-якій сфері. Чи справжній Лев король, або тільки претендує на трон, ми можемо так і не дізнатися, але ви повинні пам’ятати, що у нього ненаситний апетит і він надмірно гордий. Йому необхідно керувати і бути коханим. Пам’ятайте, що його таємні страхи – це зазнати поразки, бути висміяним. Вони є постійним внутрішнім мукою для нього, також істинним джерелом його марнославства і перебільшеного почуття власної гідності. Ваш Лев може виводити вас із себе своїми спалахами, але це триває, на щастя, недовго. Якщо ви не заперечуєте проти того, щоб затиснути своє власне его і будувати своє життя навколо нього, вас будуть обожнювати. І, крім того, не забувайте, що він може полагодити крани у ванній.

Загальна характеристика Лева від Лінди Гудман.
Гороскоп Лев жінка — Лінда Гудман

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,421