Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – вересень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Мало важливого для важливих сфер Левам в гороскопі на вересень 2021. Багато спілкування, навчання, поїздок, в цьому активність, лідерство, переоцінка, повернення. Єдиний важливий період для відносин з родиною, бізнесу з нерухомості, прикраси будинку, досить поганий.

З гороскопів на липень і серпень 2021 для Лева тривають періоди для різних сфер.

З 3-9 вересня гарна вказівка, щоб впливати на інших, вимагати, боротися за себе, змінювати в темах джерел доходів, роботи, здоров’я, інвестицій, багатства.

Пік 7 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – швидкий пік, несподівані хороші починання, новини, зміни. Хороший пік для початку нового в багатстві, роботі, кар’єрі, цылы, підробітки, дорогих покупок і будь-якого бізнесу. Все розпочате швидко дасть результати.

З 10 вересня до 7 жовтня період відносин з рідними, прикраси будинку, покупки і продажу нерухомості. У періоду багато поганих вказівок, проблеми з відносинами, партнери і конкуренти завадять сімейним питанням. Поганий для договорів, сварок, судів по нерухомості. Прикрашайте будинок обдумано, не витрачайте багато.

З 12-16 вересня обережніше зі своїм багатством і чужим, поганими будуть інвестиції, пожертвування, дорогі покупки.

З 15-19 вересня презентуйте себе і ідеї для роботи, перед клієнтами і керівництвом, впливайте на цих людей. Хороші дні для лікування.

З 15 вересня до 30 жовтня лідерство в колі знайомих, активність в спілкуванні, навчанні себе та інших, просуванні ідей, поїздках, бізнесі. Левам дуже хороший період для цих сфер. У вересні легко працювати з партнерами в цих сферах, знайомства розвинуться у ділове партнерство або дружбу. Дуже гарний час для бізнес активності до 27 вересня. У жовтні період посилиться і стане ще краще для Лева.

З 18-24 вересня і 30 вересня до 6 жовтня успіх в публічних виступах, поїздках, судах, бізнесі. Хороші вказівки для важливих переговорів і спілкування. Багато новин про відносини.

З 19 вересня до 4 жовтня погана вказівка для сварок на роботі, серйозніше до інформації від клієнтів і співробітників. Бережіть контакти і документи корисні для роботи. Проблеми з хронічними хворобами, краще не робити операцій.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап. Левам для багатства, спадщини, підтримки, інвестицій, витрат, чужих коштів, джерел доходів.

З 23 вересня до 2 жовтня хороші дні для бізнесу, публічних виступів, розвитку і зміцнення знайомств і важливих відносин, судів.

З 27 вересня до 18 жовтня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Лева додатково в цей період переоцінка дружби, планів, суспільства, багатства, джерел доходів і повернення в цьому.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на вересень 2021

Пік 7 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, багатство, кар’єра, цілі.

З 10 вересня до 7 жовтня – поганий період для відносин, гірше в сім’ї. Проблеми з нерухомістю.

З 15 вересня до 30 жовтня – хороший період для спілкування та навчання.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, ідеали, прагнення, контакти, навчання, бізнес.

З 27 вересня до 18 жовтня – затримки, повернення, переоцінка в контактах, поїздках, навчанні, бізнесі.

Гороскоп опублікований 1 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,168