Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – серпень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Всі піки серпня будуть найважливішими в 2021 році, сильними, руйнівними, що розчаровують, великі зміни, звільнення. Добрими будуть теми спілкування, поїздок, навчання. Хороший місяць для бізнесу. Важливе дізнаєтеся про багатство, як заробити, що маєте, на що витратити, куди інвестувати.

Для Лева з гороскопу на липень 2021 почалося повторення важливого періоду для відносин і життя, почалися періоди для багатства.

Пік 8 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – сильніше народженим в ці дні. Нове, новини, починання. Ексцентричність, образливість, запальність, поспішність. Контролюйте свої бажання і вчинки, щоб уберегтися від руйнувань, сильне бажання руйнувань, змін, звільнень, нетрадиційної поведінки, зміни в усьому від зовнішності до життя, себе, бажань. Від зовнішніх руйнувань не убережетеся. Намагайтеся берегти кар’єру, статус, репутацію, цілі.

З 11 до 30 серпня важлива інформація, дізнаєтеся багато, вивчіть, про багатство. Використовуйте знання для багатства, дізнавайтеся, як заробити, у що інвестувати, що у Вас накопичено і скільки воно коштує, як примножити своє багатство. Період заробітку знаннями і навчання. Багато бізнесу. З 17-21 серпня єдина погана вказівка, сварки, витрати, поспішність.

З 16 серпня по 10 вересня хороший період для розвитку несерйозних відносин, знайомств, бізнесу, торгівлі. Приємно навчатися у інших, поліпшення відносин з вчителями. Розвивайте відносини, сподобаєтеся, помиріться зі знайомими, сусідами, заводьте нові знайомства.

З 17-21 серпня сварки, витрати, сили стояти за свої ідеї в бізнесі і багатстві.

З 19-25 серпня енергія для досягнення цілей в кар’єрі, репутації, багатстві. Легко реалізувати невеликі, короткострокові, завдання будь-якої складності.

З 20 серпня до 18 лютого фоновий період, повернення старих бажань, подій в сфері кар’єри, самовираження, самоідентифікації, репутації, статусу. Бажань на зміни в цьому, руйнування обмежень.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – сильніше вплив, розчарування, бажання більшого для народжених в ці дні. Важливий пік для Левів, багато енергії, емоцій, рішучості, проблеми в оцінці своїх можливостей і сил, роздування. Пік кульмінацій, важливих новин, рішень, завершень або нового етапу. Левам важливе для життя та відносин, самоусвідомлення, самореалізації. Обережніше з порушенням правил у відносинах, поганий для судів і сварок, егоїстичної поведінки.

З 30 серпня до 5 вересня обмани, сварки, витрати, безвідповідальність, лінь в багатстві. Вказівка на травми. Не етична сексуальна поведінка.

З 30 серпня до 5 листопада багато новин, спілкування, поїздок, навчання, нових знайомств і розвитку, бізнесу. Нове до 27 вересня і після 18 жовтня, старе з 27 вересня до 18 жовтня. Під час старого не розпочинайте нове, поверніться до старого. Трохи зросте інтелектуальний тонус. Зросте цікавість до нового досвіду, знань, знайомств і аналізу старого, повернення. Хороші вказівки для спілкування, бізнесу, дізнатися інших людей, судів, виступів, навчання і просування ідей з 18-24 вересня і 30 вересня до 6 жовтня. Погана вказівка на сварки, проблеми в роботі, зв’язках з клієнтами, завданнями з 19 вересня до 4 жовтня.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на серпень 2021

Пік 8 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, поганий пік.

З 11 до 30 серпня – інформація для сфери багатства.

З 16 серпня до 10 вересня – товариськість, харизма, публічність, бізнес.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, великі бажання і події в житті, відносинах, самооцінці.

З 30 серпня до 5 листопада – спілкування, новини, поїздки, бізнес, знайомства.

Гороскоп опублікований 7 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,375