Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – липень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Важливий місяць, посилення тенденцій, активність, відносини, харизма до кінця липня. З кінця липня почнуться важливі періоди для сфери багатства. У липні багато різної інформації, таємного і публічного спілкування. З кінця місяця повториться важливий період для сфери відносин.

З травня йдуть різні вказівки, з червня помітні вказівки для активності, багатства, любові, відносин, реалізації, сварок.

З 5-10 Левам дуже погані дні для відносин, багатства, витрат, зрад, любові, сварок, кар’єри і репутації.

З 10-17 липня дні посилять тенденції і активність, хороші і погані, в сферах відносин, любові, зрад, бізнесу, багатства, витрат, спілкування, реалізації своїх бажань, публічності.

Пік 10 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, краще відпочивати. Левам таємниці і духовний світ, сильна інтуїція і віра, віщі сни, таємний бізнес і любов, секрети, без поворотне завершення чогось в житті, ізоляція або усамітнення.

З 11 до 28 липня таємне спілкування, таємний бізнес, дізнаєтеся секрети, думки про таємниці, вивчення містичного та езотеричного. Вивчайте свій духовний світ, цікавтеся таємними знаннями. Успіх в таємному бізнесі.

З 13-17 липня хороші дні для допомоги іншим і просити про допомогу, духовного, таємного, містики, сексу.

З 16-20 липня погані дні для скандалів, травм, небезпека на роботі і зі здоров’ям.

З 22 липня до 16 серпня хороший період для багатства, постарайтеся багато не витрачати, а більше накопичувати і заробляти. Хороші дні для бізнесу, договорів, переговорів, підняття цін. Інвестуйте гроші в джерела доходів. Розвивайте, починайте, припиняйте ділові відносини.

Пік 24 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – важливий пік для Левів, багато енергії, сил, емоцій, рішучості. Пік кульмінацій, важливих новин, рішень, завершень або нового етапу. Левам важливе для життя, саме розуміння, самореалізації, відносин.

З 27 липня до 1 серпня низка вказівок на агресію і сварки, травми, витрати, Левам гірше до 29 липня.

З 28 липня до 11 серпня інтелектуальний тонус, важливі новини, знайомства, поїздки, спілкування, бізнес. Легко вчитися новому, розвивати свої знання, виступати перед публікою, писати, займатися своєю інтелектуальною творчістю. Оновлення знайомств і зв’язків.

З 29 липня до 15 вересня активність і дії в сфері багатства. Захист своїх прав, боротьба за своє багатство. Енергія для досягнення цілей з багатством, для заробітку грошей, розвитку джерел доходів. Період хороший, немає вказівок на сильні руйнування, зростуть витрати. Витрати зростуть на свої бажання, будете витрачати накопичення. Позбавлення від непотрібних накопичень, багатства, колекцій.

З 29 липня до 29 грудня 2021 року повторення важливого періоду для життя і відносин, самооцінки. Був з 19 грудня 2020 до 13 травня 2021. Період впливає в цілому на Левів і сильно на сферу відносин. Найгірше він був в січні-лютому 2021. Період великих бажань і надій, в житті, відносинах, любові, дітей, творчості, багатство і іншому. Але бажання і надії без результативні, не відповідатимуть дійсності, будуть розчаровувати Вас. Ви можете розчаруватися в собі і відносинах сильніше за все, з’явиться незадоволеність. Небезпека обманів у відносинах, від Вас або від партнерів, любовних інтриг, що руйнують відносини і Вас. У ділових відносинах і спірних будуть подібні проблеми – обмани і розчарування, незадоволеність. За цей рік у Вас може бути маса відносин особистих і ділових, нових ворогів. З приходом весни період стане легше. Щоб не було розчарувань – намагайтеся тверезо себе і відносини оцінювати.

З 30 липня до 3 серпня чреда поганих вказівок для спілкування, бізнесу, навчання, новин, публічних виступів, відносин і кар’єри.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на липень 2021

Пік 10 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – ізоляція або усамітнення, завершення, таємниці.

З 11 до 28 липня – таємна інформація та спілкування.

З 22 липня до 16 серпня – багатство.

Пік 24 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – важливе, завершення або новий етап, життя і відносини.

З 28 липня до 11 серпня – інтелектуальний тонус, комунікація, бізнес.

З 29 липня до 30 серпня – активність з багатством.

З 29 липня до 29 грудня – важливе в самооцінці і відносинах.

Гороскоп опублікований 7 липня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,415