Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – грудень 2020 від Марфи Бомбушкар


Грудень буде хорошим місяцем для Левів, у всякому разі до 3ї декади, але це лише затишшя перед несподіваною бурею. Січень-березень будуть дуже складними для Вашого знака Зодіаку, як і наступні пару років, січень-лютий найгірше. Багато важливих періодів які впливають на сферу відносин. Але поки ловіть момент, грудень дасть багато енергії, творчих сил, любовних можливостей, товариськості, творчих можливостей.

З 27 червня по 7 січня прилив енергії, більше сил проповідувати і навчати як жити іншим, але менше бажання вчитися у інших, хоча можете зайнятися успішно саморозвитком, оновити свій світогляд і життєву філософію, в кінці грудня через це скандалити і скандали на роботі, бережіть здоров’я. З 21 листопада до 15 грудня прикрашайте будинок, покращуйте стосунки з родиною.

З 1 до 20 грудня спілкуйтеся більше з дітьми, коханими, дізнавайтеся про цих людей більше. Займіться вивченням свого хобі, творчості, нового захоплення. Буде інтелектуальний тонус, хороший для публіцистів і поетів.

З 3 грудня до лютого, Левам може бути до березня, період масштабних і серйозних змін, можна починати щось серйозне і масштабне нове, події можуть бути хорошими і поганими. Його можна розділити на дві частини і обидві для Лева не особливо приємні. Спочатку, з 3 – 19 грудня (або пізніше) – це час подій в роботі і здоров’ї, результати будуть в кінці грудня. Проблеми в цих сферах їх зруйнують, якщо вони дорогі Вам, то постарайтеся їх зміцнити і не руйнувати нічого. Потім, з 19 грудня – лютого (березня) будуть зміни в сфері відносин. З середини січня до кінця лютого чреда поганих вказівок, може до березня. Незадоволеність сферою відносин, порушення правил, обмеження. Якщо щось погане почнеться, то буде великим і тривалим. Взимку 2021 гороскопи для Левів погані, не тільки у відносинах, а багато в чому. І весь 2021 рік буде не найприємнішим, січень-лютий найгірше, задасть тренди на рік.

Пік 14 грудня плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, починання, новини. Акцент на любов, творчість, дітей, захоплення і розваги. Починайте щось нове. Хороший пік для спроб завагітніти. Зросте активність і енергійність.

З 15 грудня до 8 січня розвивайте любовні відносини, поновлення почуттів любові, забувайте невдалу любов і знаходьте нову. Миріться з улюбленими і дітьми. Розвивайте відносини з дітьми. Період дасть харизми, успіху на публіці. Буде бажання відпочивати і розважатися. Займіться своєю творчістю, хобі.

З 16 – 23 грудня виступайте публічно, вчіть інших, саме час вчити своїх дітей та коханих. Якщо Ви творча особистість, любите сцену, письменник, поет, комедіант, актор театру, в ці дні покажіть свої таланти. Дізнаєтеся багато про дітей, творчості, любові.

З 17 – 29 грудня остерігайтеся конфліктів на роботі, не робіть операцій, може виникнути бажання позбуватися від чогось на роботі і зі здоров’ям, але не поспішайте. Руйнування світогляду, проблеми віри.

З 17 грудня до 8 березня 2023 триватиме важливий період, який може принести Левам проблеми, занепад сил, обмеження, розчарування, руйнування, необхідність серйозно оцінити своє життя і відносини. В цей час слабкі і несерйозні відносини можуть бути зруйновані, будь-які важливі для Вас відносини. Незадоволеність в шлюбі призведе до розриву його. Порушення ділових зобов’язань і угод загрожує втратами партнерів. До важливих відносин, діловим або особистим, ворожим, слід ставитися серйозніше і більше працювати, якщо не хочете їх втратити. Але, ймовірно, що Леви не захочуть цього робити і в наступні роки Вас чекають руйнування відносин, особливо 2021-22 року. Щодо себе, дивіться за своїм здоров’ям, станом фізичним і психологічним, депресією, хронічними хворобами, підвищена ймовірність травм в цьому і наступному році. В 2021 році Леви першої і початку другої декади його відчують сильніше. Цей період був в березні-липні 2020 року, згадайте, що було тоді з Вами і Вашими відносинами, це дасть Вам підказки як прожити найскладніші січень-березень.

З 19 грудня до 13 травня 2021 року і з 29 липня до 29 грудня 2021 буде ще один період який впливає в цілому на Левів і сильно на сферу відносин. Він так само буде неприємним, найгірше в січні-лютому. Період великих бажань і надій, в житті, відносинах, любові, дітей, творчості, багатстві і іншому. Але бажання і надії безрезультативні, не відповідатимуть дійсності, будуть розчаровувати Вас. Ви можете розчаруватися в собі і відносинах сильніше за все, з’явиться незадоволеність. Небезпека обманів у відносинах, від Вас або від партнерів, любовних інтриг, що руйнують відносини і Вас. У ділових відносинах і спірних будуть подібні проблеми – обмани і розчарування, незадоволеність. За цей рік у Вас може бути маса відносин особистих і ділових, нових ворогів. З приходом весни період стане легше. Щоб не було розчарувань – намагайтеся тверезо себе і відносини оцінювати.

З 20 грудня до 8 січня дізнавайтеся більше про спадщину, чужому майні, розділ майна, використання чужих коштів, кредити, борги, виплати, аліменти, боржниках і кредиторів, спонсорів. Проводьте переговори, укладайте угоди. У січні багато не витрачайте, в борг не давайте і не беріть. Вивчайте свою психологію, вивчайте езотерику або будь-яку іншу містику.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік хороший, результати, рішення, кульмінації і усвідомлення. Завершуйте проекти на роботі і відпочивайте. Час підвести підсумки року, розібратися в собі. Акцент для Лева на таємницях чужих і своїх, прихованому від інших, духовному, самоті, роботі, здоров’ї.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на грудень 2020

З 1 до 20 грудня – інтелектуальний тонус.

Пік 14 грудня плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на дітях, розвагах, любові.

З 14 до 20 грудня – відносини любовні і з дітьми, творча енергія.

З 17 грудня до березня 2023 – зміцнюйте стосунки, слабкі зруйнуються.

З 19 грудня до 13 травня 2021 і з липня до грудня 2021 – розвиток відносин, але ймовірно незадовільний, велика кількість відносин.

З 20 грудня до 8 січня – інформація про чуже і спіле майно і багатство.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, акцент на таємниці, самотність, робота і здоров’я.

Гороскоп опублікований 8 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 86 T. 0,179