Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – червень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


На початку червня період для відпочинку, таємниць, духовного, таємних відносин. Використовуйте період для відпочинку за призначенням. Починаючи з червня і до кінця літа пройдуть всі важливі періоди для життя Левів. З середини червня період активності, розвитку, реалізації, фізичних сил і енергії. З кінця червня період відносин, цінностей і багатства.

З травня повторення поганої вказівки та інші періоди, з гороскопу на квітень триває один період для Левів.

З 1-5 червня хороші дні для планів, суспільства, дружби, відносин.

З 2 до 27 червня відпочинок, душевна гармонія, духовні бажання, таємниці, таємні відносини. У періоду багато хороших вказівок, поганим буде з 22-25 червня. Левам треба відпочити, перед складним кінцем червня, липнем, серпнем.

З 2-8 червня сварки, травми, проблеми з роботою, здоров’ям, таємницями.

Пік 10 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – повторне початок старого, нове, новини. Хороший пік для дружби, товариства, планів на майбутнє, початку втілення мрій.

З 11 червня до 29 липня перший з важливих періодів для Левів цього літа. Період посилить Вашу активність, діяльність, енергію, реалізацію, ризик, азартність, егоїзм, напористість, зменшить терпимість, стриманість, скромність. Період сильних руйнувань, сварок, аварій, найгірше, з 28 (24) червня до 7 (10) липня. Найкраще період буде з 10-17 липня, ослаблення агресивності і скандальності з 10-22 липня. Бережіть все, де скандали і аварії дадуть руйнування. Більше напору, слідуйте своїм цілям, боріться за своє місце під Сонцем. Чоловіки Леви відчують впевненість в собі, привабливість для протилежної статі, посилення чоловічих якостей, ризику, азарту, любвеобільності, его.

З 12-16 червня погані дні для обманів, ліні, розпилення бажань, гірше для суспільства, витрат, боргів, дружби, нездійсненні плани.

З 21-25 червня хороші дні, одні з кращих для Левів у червні, впевненість в собі, оптимізм, удача, хороші для таємниць, роботи, здоров’я, духовного, великих планів, дружби, масових заходів.

Пік 24 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, важливі новини. Таємниці, духовне, робота, завдання, здоров’я, ізоляція, відпочинок.

З 27 червня до 22 липня другий важливий період цього літа, для відносин, цінностей, багатства. Частково період хороший, найгірші дні з 5-10 липня, найкраще з 10-17 липня, інші дні гарні, обережність не завадить з 28 червня до 10 липня. Цінності – матеріальні та духовні, чим дорожите, колекції, новим почнете дорожити і цінувати, до старого пропаде інтерес або посилиться. Багатство – покупки бажаного для себе, легше витрачати і заробляти, укладати договори, вести переговори, торгуватися. Відносини – це найважливіше у періоду, вплине на всі важливі відносини, нові, завершення поганих, поліпшення хороших і поганих, розвиток. Період почнеться погано, з витрат, розчарувань, руйнувань, розривів, сварок, зрад. Потім буде краще.

З 28 червня до 7 (10) липня чреда поганих вказівок, сварки, агресія, травми, руйнування, гірше для відносин, любові, кар’єри, репутації, цілей, професії, статусу.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на червень 2021

З 2 до 27 червня – духовні бажання, таємні відносини, відпочинок.

Пік 10 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, початок, повторний старт, дружба, плани, суспільство.

З 11 червня до 29 липня – енергія, руйнування, реалізація бажань.

Пік 24 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, кульмінації, рішення, робота, здоров’я, таємниці, духовне, ізоляція, відпочинок.

З 27 червня до 22 липня – багатство і відносини.

Гороскоп опублікований 16 червня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,612