Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – травень 2021 від Марфи Бомбушкар


У гороскопі на травень почнеться повторення, або посилення, несприятливого тренда. На час завершитися важливий період, який міг давати незадоволення в житті, бажання більшого, великих змін. Почнуться великі зміни у фінансовій сфері, психології. Багато нових періодів для дружби і товариства, планів, в цих сферах Ви зможете знайти віддушину. Акцент місяці на кар’єрі, меті, любові, дітях, дружбі, суспільстві і планах. Поки у Вас буде час попрацювати і відпочити, з червня для Левів почнеться низка оновлюючих життя періодів, перший з них буде скандальним і агресивним.

З 14 квітня по 9 травня відносини будуть помітно впливати на Вашу репутацію і кар’єру, багато несприятливих вказівок. З 19 квітня по 4 травня інформація буде важливою для Вашої кар’єри і репутації, теж багато несприятливих трендів. З 23 квітня по 11 липня відпочивайте, займіться духовним і таємницями.

З 1 по 5 травня складні дні, занепад сил і вітальності, депресія, проблеми в стосунках і кар’єрі, можуть бути проблеми з роботою і здоров’ям.

З 4 травня по 11 липня буде період спілкування, нових знайомств в дружбі, ідей і планів, публічних виступів, громадських заходів. Дізнаєтеся багато про своїх друзів і планах, зможете повернути старих друзів, по-іншому поглянути на дружбу. Це сприятливий період для спілкування та суспільного життя, негативними будуть лише кінець травня і початок червня. Подумайте про своїх довгострокових планах і сподіваннях, плануйте своє майбутнє. Спілкуйтеся з друзями.

З 5 по 8 травня розвивайте і змінюйте відносини, особливо відносини на роботі, займіться косметичними процедурами.

З 6 по 10 травня негативні дні для відносин, бережіть свою репутацію, остерігайтеся романів. Намагайтеся багато не витрачати.

З 9 травня по 2 червня ще один сприятливий період для спілкування, дружби, публічності. Оновлюйте відносини з друзями і суспільством, заводьте нову дружбу, буде харизма для громадських заходів. У цей період Ваша дружба може перерости в ділове або любовне партнерство. З друзями можете помиритися, знайти компроміси. Займіться спільними планами і цілями. Ви легко зможете сподобатися суспільству, будьте публічні.

З 11 по 14 травня хороші дні для серйозних переговорів і угод, оформлення документів, спілкування з рідними і керівництвом.

Пік 11 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини. Акцент на кар’єру, професію, цілі в житті, репутацію, статус, важливі проекти. Це сприятливий пік для початку важливої мети, проекту, кар’єри. Нагадайте про себе керівництву або важливим клієнтам. Допомагайте керівництву, клієнтам, рідним – це допоможе Вам отримати повагу і репутацію. Можна просити про допомогу у них. У ці дні можуть бути новини про витрати, спадщині, чужих грошах, допомоги. Займіться своєю психікою і духовним.

З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 – це дволикий період для Левів. З одного боку, він полегшить Ваші метання в крайнощі, метання між бажаннями. З грудня у Вас можуть відбуватися важливі події в сфері відносин, з початком цього періоду менше масштабної незадоволеності у відносинах і порушення правил (але ще можуть бути руйнування). Цей період вплине на Ваші фінанси, спадок, допомогу від інших людей, витрати, аліменти. Зростуть Ваші витрати, більше будете витрачати і брати в борг. Зможете заробити за рахунок підтримки інших людей, отримувати більше від інших, але можете і самі більше почати допомагати і витрачати на інших. Здоров’я і психологія будуть акцентовані в цей час, можуть бути операції, на психологію він повинен вплинути гармонійно. Це сприятливий час для відвідувань психологів, хоча б самим зайнятися розвитком і зміною себе, позбавлятися від страхів і комплексів, змінювати себе, маніпулювати іншими. Масштабний інтерес до містики і езотерики, духовного. Зростання сексуальності і ставлення до цій сфері.

З 14 травня по 13 липня, повториться тренд, який може бути йде з січня по 8 серпня. Він описаний в гороскопі на січень, цитата: «З 28 січня до 21 березня, максимум 31, друга рідкісна вказівка (схожа буде приблизно через 20 років), вона теж буде поганою (навіть гірше від першої), вона буде ще багато разів повторюватися в 2021 і 2022 роках, а може бути триватиме не до березня, а до серпня. Це вказівка на швидке руйнування в житті багато чого. Ви самі можете ініціювати ці руйнування або вони будуть несподівані зовнішні. Може будете інших звинувачувати в руйнуванні, придушенні Вас, не брати на себе відповідальність, вести себе егоцентрично і руйнівно, порушувати правила і руйнувати те, чим незадоволені. Де будуть найсильніші руйнування – залежить від особистих гороскопів. Де Ви в минулому були безвідповідальні, на що не звертали увагу – це буде зруйновано швидше за все. Сильно вдарить вона по Вашому здоров’ю, психічному і фізичному. Як і “перша рідкісна” вказівка – це в загальних Левових гороскопах торкнеться кар’єри, репутації, відносини, ворожнечу, ставлення до самих себе (самооцінку, світогляд), вітальність, ще додасться фінансова сфера. ».

З 15 по 19 травня змінюйте себе, відроджується. Буде багато сили волі та наполегливості для репутації, кар’єри, складних проектів. Можна змінювати кар’єру і роботу, проекти. Хороші дні для здоров’я.

З 18 по 21 квітня сприятливі, кращі, дні для відносин, щоб зміцнювати або розривати, здійснювати серйозні вчинки. Ці дні підходять для серйозних покупок, переговорів, договорів.

З 19 по 23 травня намагайтеся багато не витрачати, остерігайтеся травм, будьте обережніше зі своїми бажаннями, поведінкою на публіці, в дружбі, з боржниками і кредиторами.

З 20 травня по 9 червня період ліні, фантазій, обманів Ваших або Вас в дружбі і планах, суспільстві, фінансах. Бережіть свою репутацію, остерігайтеся публічних скандалів через плітки і обманів. Не найсприятливіші дні для серйозних переговорів, спілкування з друзями, витрат, отримання допомоги від інших, не давайте в борг, особливо друзям.

З 23 травня по 11 жовтня по-іншому поглянете на свої відносини, переоціните їх. Серйозні стосунки, особливо ділові або оформлення шлюбу, будуть просуватися повільно, краще не починати нові. Постарайтеся зміцнити свої відносини, можуть повернутися старі проблеми в них, вирішуйте ці проблеми. Якщо з грудня у Вашому житті виникли проблеми, то зараз вони можуть повернутися.

З 26 по 29 травня обережніше з любовними романами, особливо на публіці. Намагайтеся багато не витрачати на розваги, друзів, плани.

Пік 26 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, новини, усвідомлення. Сприятливий пік для Левів, дасть енергію, творчість, харизму. Акцент піку на дітях, любові, творчості, дружбі, планах на майбутнє, суспільстві. Саме час подумати про дітей. У любові може початися новий етап або завершення, Ваша дружба може перерости в любов або навпаки. Постарайтеся бути на публіці в ці дні і відпочивати.

З 27 по 30 травня багато спілкування і удача на публіці.

З 27 травня по 3 червня енергія для духовного, містичного, езотерики, таємниць. Таємниці можуть бути і прості людські, таємні вчинки, легко руйнувати чужі таємниці і розвивати свої. Відпочивайте в цей час, просіть про допомогу, допомагайте іншим.

З 30 травня по 23 червня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Леви в цей час по-іншому подивляться на свою дружбу, товариство, колективи, плани на майбутнє. Ви можете повернутися в старі колективи і до старих друзів або вони повернуться до Вас. Нову дружбу поки не починайте. Плани та ідеї про майбутнє, нові не починайте, але переглянете свої існуючі, відкоригуйте їх, може бути завершуйте. Можна повернутися до старих планів. Буде переоцінка свого багатства, поки краще не робити дорогих покупок, не починати нові проекти. Можна спробувати відновити спілкування зі старими клієнтами.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на травень 2021

З 4 травня по 11 липня – спілкування, новини про друзів і суспільстві, планах.

З 9 травня по 2 червня – відносини з друзями і суспільством.

Пік 11 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, акцент на кар’єру і статус.

З 13 травня по 29 липня – масштабне в фінансах, доходи та витрати, психології.

З 14 травня по 12 липня – руйнування, повторення проблем, кар’єра, відносини, Ви.

Пік 26 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, кульмінації, результати, акцент на любов, творчість, дітей, друзів, суспільство.

З 30 травня по 23 червня – по-іншому поглянете на свою дружбу, товариство, багатство, плани.

Гороскоп опублікований 21 травня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,381