Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – січень 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Багато важливого для роботи, здоров’я, робітничих відносин. Багато важливої інформації про стосунки, важливого спілкування. Прискорення змін у житті та кар’єрі. Саме час відпочити, втекти якнайдалі від проблем.

З гороскопу на листопад 2021 року для Левів погана вказівка для стосунків, статусу, кар’єри, посилена у грудні та січні, завершиться у лютому. З листопада період для відносин на роботі та здоров’я. З грудня період активності у коханні та творчості, переоцінки відносин, романів, багатства, повернень, багато іншого різного.

Пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, старти, гарний для стартів відкладеного. Левам для роботи та здоров’я. Добре звільнятися та шукати роботу, звільняти та наймати співробітників, клієнтів. Договори до лютого не підписуйте. Хороший пік для початку кар’єри, змін у кар’єрі, професії, планів для роботи.

З 2 до 26 січня маса важливої нової та старої інформації про відносини, суди, шлюби, ворогів, партнерів. Багато спілкування, важливих переговорів, виступів, спільної роботи, навчання. До 14 січня час нового, після старого.

З 9-14 січня погані дні для кохання, зрад, творчості, витрат, сварок.

З 10-18 січня погані дні для спілкування, необдумане спілкування, сварки, порушення, гірше для виступів перед керівництвом та в судах.

З 14 січня по 4 лютого період повернення, переоцінки існуючого, безрезультативності нового, уповільнення. Нове не дасть результатів, нове краще перенести на лютий. Це проблемний період для нового у бізнесі, роботі, поїздках, навчанні, з новим у документах, знайомствах, бюрократії. Краще не робити дорогі покупки, особливо техніки та «інформації», нового навчання, нового оформлення документів. Корисно бути уважніше з будь-якою інформацією. Добре завершувати або повторно розпочинати старе навчання, переговори, різне з документами. Повернення старих контактів. Бережіть здоров’я, посиляться хронічні хвороби. Весь період для Левів повернення для тем дружби, планів, суспільства, публічних виступів, багатства, джерел доходів, роботи, клієнтів, накопичень, інвестицій, колекцій. До 26 січня стосунки, шлюб, серйозне кохання, ворожнеча, суди, бізнес. З 26 січня до 4 лютого робота, здоров’я, звички, вихованці, клієнти, співробітники, тих хто надають Вам послуги.

Після 18 січня прискорення змін у житті, кар’єрі, статусі, у грудні та на початку лютого руйнувань.

Пік 18 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – зміни, завершення або новий етап, корисна інформація, рішення. Операції зі здоров’ям, психологічні зміни, корисна обережність із здоров’ям. Події на роботі, у таємницях, духовному, ізоляціях, самоті.

З 20 січня до 8 лютого гарна вказівка для відносин на роботі, відносин для кар’єри, спільної реалізації цілей у роботі та кар’єрі, переговорів. Договори краще завершувати старі до 29 січня, нові починати після 4 лютого. Переговори старі найкраще до 4 лютого, потім нові. Трудові договори добре переглянути, переобговорити, переукласти, просити про підвищення заробітної плати, про нові умови праці. Гарний розвиток відносин із співробітниками, клієнтами, керівництвом. Гарна вказівка для здоров’я, швидкого лікування, швидких косметичних процедур.

З 24 січня до 6 березня активні на роботі, зі здоров’ям. Сили для реалізації складних завдань, захисту своїх прав, вимог до клієнтів та співробітниками. Розвиток становища, лідерських позицій на роботі. Сварки на роботі стануть сильнішими. Для здоров’я займіться спортом, у лютому вказівки на операції.

З 26 січня по 14 лютого повторення періоду, який був з 13 грудня до 2 січня. Період інформації у сферах робіт та здоров’я. До 4 лютого добре переукладати трудові контакти, завершувати старі завдання, повторно переговорити з клієнтами та співробітниками, переучуватися для роботи. Нові відрядження, курси підвищення кваліфікації, найм співробітників, складні завдання, все це найкраще після 4 лютого. Багато бізнесу та роботи. Вивчайте своє здоров’я та лікування, шукайте способи лікування, лікарів.

Для Лева гороскоп на січень завершиться і гороскоп на лютий почнеться з важливого піку. Пік 1 лютого, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – раптове остаточне завершення, початок нового, новини, старти. Важливий відносин, шлюбу, ворожнечі, партнерства. Обережніше з відносинами для статусу та кар’єри, вказівки на руйнівні проблеми в них.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Лева на січень 2022

Пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – робота, здоров’я.

З 2 до 26 січня – інформація про стосунки, спілкування.

З 14 січня по 4 лютого – у багатьох сферах життя повернення, уповільнення, переоцінка.

Пік 18 січня, плюс-міну 3 дні та спад 10 днів – робота, здоров’я, духовне, таємниці.

З 24 січня до 6 березня – сили для роботи та здоров’я.

З 26 січня до 14 лютого – інформація про відносини, важливе спілкування.

Гороскоп опубліковано 18 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,495