Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – листопад 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Сварки, скандали, порушення правил, підвищена агресія, травми, аварії. Неконтрольована фізична активність, агресивність, сексуальність. Місяць поганий для багатьох тем: сім’я, будинок, кар’єра, важливі стосунки, шлюб, ворожнеча, суди, бізнес, професія, цілі, повага, влада, статус. Гарний місяць для роботи, відносин на роботі, придатний для оздоровлення та косметичних процедур. Остання половина місяця хороша для інтелектуальної творчості, інформації, вивчення творчості, ігор, розваг.

Для Лева з гороскопу на жовтень 2021 року сварки, підвищена агресивність, травми.

Пік 4 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – поганий, несподіваний, руйнівні, різкі зміни, вчинки, старти, новини. Левам для сім’ї, нерухомості, місця проживання, кар’єри, репутації, статусу, цілей, професії, відряджень. Дух революцій.

З 5 листопада до 6 березня 2022 року важливий період для відносин на роботі (з клієнтами, співробітниками, найми та звільнення) та людьми, які надають Вам постійно послуги (лікарі, стоматологи, перукарі, прибиральники, садівники). Гарний період для здоров’я. У роботі наймайте та звільняйте, працюйте у команді над спільними завданнями. З клієнтами важливі договори, покращення відносин, завершення відносин. У роботі легко знайти партнерів для бізнесу та життя, шлюбу, любовного зв’язку. Для здоров’я період для дієт, косметичних процедур, нових корисних звичок. У листопаді період дуже добрий. У грудні період змінить, усуне, відродить, посилить скандали, кардинальні дії. З 19 грудня 2021 – 29 січня 2022 року поверне, переоцінить, проблеми з початком нових відносин. Січень та лютий швидкий розвиток, активні дії, у січні прискорення повернення старого.

З 5 до 24 листопада інформація про сім’ю, нерухомість, переїзди, ремонти. Поганий період, погані новини, складність спілкування, порушення домовленостей, обмани. Бізнес з нерухомості робіть обережно, перевіряйте документи. Важко спілкуватися з іншими людьми, партнерами, ворогами, керівництвом, важливими клієнтами на роботі.

З 7-20 листопада черга вказівок на травми, агресивність, сварки, сильний зламний напір, сексуальну нерозбірливість.

З 9 листопада до 4 лютого, сильніше з 8 грудня до 9 січня, повториться тренд, що був з січня до березня, з травня до червня, для світу з січня до серпня. Вперше описаний у гороскопі на січень 2021 року, часткова цитата: «Це вказівка на швидке руйнування в житті багато чого. Ви самі можете ініціювати ці руйнування, або вони будуть несподівані зовнішні. Може будете інших звинувачувати в руйнуваннях, придушенні Вас, не брати на себе відповідальність, поводитися егоцентрично і руйнівно, порушувати правила і руйнувати те, чим незадоволені. Де будуть найсильніші руйнування – залежить від особистих гороскопів. Де Ви в минулому були безвідповідальні, на що не звертали уваги – це буде зруйновано найшвидше. Сильно вдарить воно по Вашому здоров’ю, психічному та фізичному. … торкнеться кар’єру, репутацію, відносини, ворожнечу, ставлення до себе (самооцінку, світогляд), вітальність, ще додасться фінансова сфера.».

З 10-14 добрі дні для духовного відпочинку, роботи над психологією, обережних операцій. Хороші дні допомагати рідним та просити про допомогу. Дні підходять для тем боргів.

З 13 листопада до 7 грудня лише дії, цілеспрямованість, пошук компромісів дадуть добрі результати зі стосунками, багатством, сім’єю, роботою, здоров’ям, бізнесом.

З 16-21 листопада сприятливі дні для змін та розвитку відносин на роботі, з керівництвом, клієнтами, співробітниками, швидкого бізнесу.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важлива інформація, рішення, завершення чи новий етап. Сім’я, будинок, кар’єра, статус, цілі у житті.

З 24 листопада до 13 грудня інтелектуальний тонус, важливі новини про творчість, кохання, ігри, дітей, спорт. Багато спілкування, поїздок, різних новин. Гарний період для інтелектуальної творчості. Хороший для спілкування з дітьми, коханими, дізнаватися більше про них.

З 25 листопада до 2 грудня найкращі дні для публічних виступів, творчих ідей, важливого спілкування з дітьми та коханими.

З 26 листопада до 2 грудня дійте у сімейній сфері та з боргами. Допомагайте рідним. Вимагайте повернення боргів від інших. Хороші дні для психологічного та духовного відпочинку.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Лева на листопад 2021

Пік 4 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, новини, сім’я, будинок.

З 5 до 24 листопада – інформація про сім’ю та будинок.

З 5 листопада по 6 березня – відносини на роботі.

З 9 листопада по 4 лютого – руйнація, революції.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – кульмінації, завершення чи новий етап, кар’єра та родина.

З 24 листопада по 13 грудня – інтелектуальна творчість.

Гороскоп опубліковано 1 листопада 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,164