Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – жовтень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Один з кращих гороскопів в році Левам. Дуже хорошим гороскоп стане після 7 жовтня до 5 листопада. Листопада стане дуже поганим місяцем, грудень не надто хороший. У гороскопі на жовтень хороший період для любові, харизми, публічності, творчості, розваг, бізнесу, азарту. Хороші вказівки для відносин, прискорення їх розвитку. З кінця гороскопу період активності в сфері сім’ї.

Для Лева з гороскопу на вересень 2021 тривають, важливий період для сім’ї, багато періодів для спілкування, навчання, поїздок, новин.

З 2-14 жовтня сили для спілкування, навчання, бізнесу, поїздок, завдань, знайомств. Краще розвивати старі, завершувати, відроджувати. Гарна вказівка для Левів, багато сил для реалізації задуманого, лідерства, публічності. Не ризикуйте зі сварками, особливо з сусідами, далекими родичами, в бізнесі.

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове. Левам краще починати знову старе для бізнесу, навчання, поїздок, знайомств. Бійтеся початку сварок з родичами, сусідами, знайомими, в бізнесі.

З 7 жовтня до 5 листопада відмінний період для любові, зрад, розваг, азартних ігор, творчості. Розвиток відносин з дітьми та коханими. Багато харизми, привабливості, успіху в суспільстві. Більш вдалі в ризикованому бізнесі, де треба сподобатися конкурентам і клієнтам, не страшні втрати в бізнесі.

З травня поверталися старі проблеми у відносинах, затримки з рішенням нових проблем, погано стабілізувати відносини. Після 11 жовтня все прискориться.

З 13-22 жовтня захищайте свої права, дійте у відносинах, прагніть до своїх цілей. Не бійтеся сварок, судів та інших конфліктів, якщо вони справедливі. Для Львів ці дні принесуть успіх, удачу, сили, впевненість, цілеспрямованість, харизму.

З 15-25 жовтня погані дні для роботи, здоров’я, хірургічних операцій, завдань на роботі, сварок в цьому.

Після 18 жовтня швидше розвиток відносин, великих планів і ідей в бізнесі, судах, інших відносинах. Затримки були з червня.

Після 18 жовтня добре починати нові знайомства, поїздки, навчання, бізнес. Затримки були з кінця вересня.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – Левам дасть енергію і товариськість. Важливі новини, завершення або новий етап. Левам для само розвитку, філософії життя, ідеалам, справедливості, бізнесу, судам, закордону, знайомствам, близьким і далеким поїздкам.

З 28 жовтня до 1 листопада перша сильна погана вказівка, проблеми з відносинами, сім’єю, нерухомістю, здоров’ям, психологічним та фізичним станом.

З 30 жовтня до 13 грудня активні в сімейній сфері. Леви стануть більш дратівливі, руйнівні, вперті, егоїстичні, агресивні фізично. В сімейної темі багато сил для ремонтів, захисту прав своїх і сім’ї, лідерство в сім’ї. Направте сили на руйнування непотрібного і шкідливого, на будівництво нового. Багато дуже поганих вказівок на сварки, руйнування, втрати з сім’єю, нерухомістю, відносинами. Найгірші вказівки з 7-14 і 15-20 листопада, 4-11 грудня. Хороші вказівки Левам слабкі, варто берегти сім’ю і будинок від руйнувань.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на жовтень 2021

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, спілкування, навчання.

З 7 жовтня до 5 листопада – любов, розваги, творчість, діти.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап для багатьох сфер.

З 30 жовтня до 13 грудня – поганий період, активність в сімейній сфері.

Гороскоп опублікований 29 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 87 T. 0,187