Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – січень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


З середини січня почнуться погані вказівки, скандали, нестримність у змінах, руйнівні зовнішні і власні події. З січня Ви будете активні в кар’єрі і репутації, відносинах, спілкуванні, цілях в житті. Лише в роботі і здоров’ї більше гармонії, можна від проблем у відносинах і кар’єрному шляху, втекти в роботу або зайнятися своїм здоров’ям в січні. Але все одно, в кінці місяця важливий пік, він зверне Вашу увагу на багато що.

Перечитайте гороскоп для Лева на грудень 2020. У тому гороскопі почалися важливі складні періоди, перший до кінця 2021 року, другий до початку 2023. У гороскопі на січень для цих періодів почнуться важливі складні вказівки – це подвійний удар, посилення поганого. Гороскоп на 2021 рік для Лева дуже складний, особливо для Левів першої та другої декади – це зміни в житті від зовнішніх обставин і особистих руйнівних спонукань. Лише навесні і в кінці літа буде невелике полегшення.

З 7 січня до 4 березня період активності в кар’єрі, будете боротися за своє ім’я, прагнути до своїх цілей, енергія для роботи над складними проектами, ставте перед собою серйозні цілі. Намагайтеся робити кар’єру і ім’я самі, без допомоги інших. Але на інших треба звертати увагу, період дуже скандальний, вороги, конкуренти, інші люди можуть заважати Вам. Будьте уважні і обережні в скандалах, якщо вороги серйозні, краще перечекати. Скандали в цей час будуть руйнівні для Вашої репутації і статусу. Найсильніші скандали, руйнівні для кар’єри і репутації до середини лютого. Якщо треба скандалити – не раніше другої половини лютого. До березня Леви будуть скандальніше звичайного, запальність, скандали будуть серйозніше і триваліше.

З 7 – 12 січня гарна вказівка для кар’єри і роботи. Єдине підходяще для з’ясування ділових і особистих відносин, скандалів. Зростає сексуальність. Можна зайнятися здоров’ям.

З 8 січня до 1 лютого хороший період для відносин на роботі і здоров’я. Здоров’я – робіть косметичні процедури, змінюйте свою зовнішність, стан здоров’я під час цього періоду має покращитися. Робочі відносини і робота – це не кар’єра (у відносинах з кар’єрою не все гладко), а відносини з колегами і клієнтами – ці відносини час розвивати і покращувати. Якщо думали звільнятися або звільняти – цей період підходить. Наймайте нових співробітників, підписуйте договори з клієнтами. З кимось легше буде виконувати роботу, а ось до кар’єри треба прагнути самим. Можна завести робочий роман.

З 8 січня до 15 березня період інформації про сферу відносин. Будете більше спілкуватися, зросте комунікабельність, навіть будете прислухатися до думки інших. Дізнаєтеся більше нового і переоціните свої знання про відносини. Саме час серйозно поговорити з партнерами, ворогами, улюбленими, дізнатися про їх бажання і висловити їм свої. Січень-березень будуть напруженими місяцями для сфери відносин, може цей період допоможе більше зрозуміти інших і донести свої думки, замість скандалів – переговори. Навесні-влітку і восени, коли повториться погана вказівка для відносин, у Вас вже не буде можливості, щоб спочатку все обговорити.

З 8 січня до 5 лютого, максимум 13 лютого – це дні скандалів для Левів, руйнівних, агресивних, серйозних, швидких і масштабних. Для всього Зодіаку це скандальні дні, комусь більше, комусь менше, в різних сферах. Але Левам у всьому. Найсильніші в сфері відносин і кар’єри, бійтеся руйнування важливих відносин і статусу.

З 8 – 13 січня про відносинах дізнаєтеся багато важливого.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15, важлива вказівка. Це перша рідкісна вказівка, схожа буде лише через 7-8 років, на жаль вона погана. Для Левів це важлива вказівка, масштабні і швидкі зміни в житті. Леви можуть ініціювати події або вони будуть зовнішніми. Великі надії і їх не реалізація, розчарування, обмани. Зміна життєвої філософії, зміна ставлення до життя і сферам. Для кожного Льва все залежить від особистого гороскопа. У загальних Левових гороскопах вказівка швидко і масштабно вплине на кар’єру, репутацію, статус, відносини, ворожнечу, ставлення до самих себе (самооцінку, світогляд), вітальність.

Пік 13 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини і нове, пік для починань і змін, позбавлення. Займіться здоров’ям, починайте позбавлятися від шкідливих звичок, можна робити обдумані операції (не спонтанно). Займіться своєю роботою, починайте наймати або звільняти співробітників, починайте нове завдання, пошук роботи і клієнтів.

З 13 січня зміни в житті у Левів кінця першої і початку другої декади почнуть відбуватися швидше. Особливо це буде помітно в особистих змінах, бунтарстві, в кар’єрі і відносинах.

З 22 – 26 січня ще одна погана вказівку, бережіть здоров’я, відповідальніше будьте з важливими відносинам.

Пік 28 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це перший з найважливіших піків для Вашого знака в 2021 році. Найсильніше вплив для Левів народжених в кінці липня і на початку серпня. Пік кульмінацій, рішень, розумінь, дуже насичений на події, багато бажань, швидких змін, масштабності і серйозності наслідків. Раптові розриви і завершення. Посилення агресивності і бунтарства. Для Левів буде багато сфер активовано, без перерахувань, більше ніж для інших знаків Зодіаку.

З 28 січня до 21 березня, максимум 31, друга рідкісна вказівка (схожа буде приблизно через 20 років), вона теж буде погана (навіть гірше від першої), вона буде ще багато разів повторюватися в 2021 і 2022 роках, а може бути триватиме не до березня, а до серпня. Це вказівка на швидке руйнування в житті багато чого. Ви самі можете ініціювати ці руйнування або вони будуть несподівані зовнішні. Може будете інших звинувачувати в руйнування, придушенні Вас, не брати на себе відповідальність, вести себе егоцентрично і руйнівно, порушувати правила і руйнувати те, чим незадоволені. Де будуть найсильніші руйнування – залежить від особистих гороскопів. Де Ви в минулому були безвідповідальні, на що не звертали увагу – це буде зруйновано швидше за все. Сильно вдарить воно по Вашому здоров’ю, психічному і фізичному. Як і “перша рідкісна” вказівка – це в загальних Левових гороскопах вплине на кар’єру, репутацію, відносини, ворожнечу, ставлення до самих себе (самооцінку, світогляд), вітальність, ще додасться фінансова сфера.

З 30 січня до 21 лютого у Вас буде переоцінка відносин, своїх знань про відносини та інших важливих для Вас людей. Повернення ідей, думок, про старих відносинах і знайомих. Можна повернути старі відносини, повторно поговорити про важливе з партнерами, спробувати ще раз домовитися з конкурентами, ці події можуть відбутися незалежно від Вас. У цей період, за загальним вказівкам, будуть проблеми з новими поїздками, технікою, документами, всієї комунікацією і початком проектів, будьте пильні і чекайте затримок в реалізації нового.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Льва на січень 2021

З 7 січня до 4 березня – енергія і скандальність, кар’єра, цілі і статус.

З 8 січня до 1 лютого – поліпшення здоров’я і відносин на роботі.

З 8 січня до 15 березня – товариськість і інформація про відносини.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15 – масштабні швидкі події і починання, погані.

Пік 13 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, акцент на здоров’я і роботу.

Пік 28 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – важливі події, кульмінації, бажання, зміни в житті.

З 30 січня до 21 лютого – переоцінка відносин і повернення, проблеми з різними новими проектами.

Гороскоп опублікований 29 грудня 2020 року – М. Бомбушкар в співавторстві з A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,172