Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев — грудень 2021 року від Марфи Бомбушкар та A.S.


Багато тем у роботі та здоров’ї. Приріст сил, активності, творчості та розваг, зменшиться агресивність з середини грудня. Енергійний місяць. Річний період для доходів та витрат, психологічних змін.

Посилиться дуже погана вказівка для Лева з гороскопу на листопад 2021 року. Зміна важливого періоду для роботи та здоров’я.

З 4-12 грудня найсильніші сварки, травми, дратівливість. Погані суди, бізнес, стосунки.

Пік 4 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – старт, нове, новини. Левам творчість, вагітність, діти, розваги, кохання, зради, спорт, ризик. Приріс сил та активності.

З 6-30 грудня небезпека стосунків на роботі, операцій зі здоров’ям. Не робіть косметичних операцій, можна переробляти операції після 19 грудня. У відносинах на роботі небезпека обманів, маніпуляцій, корисливості. Вказівки на втрати відносин, багатства в особистому житті. Не ризикуйте грошима.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року дуже хороший період Левам. Зменшиться сварливість, хороша цілеспрямованість, багато сил, реалізація прагнень, ідеалів. Активні у коханні, творчості, спорті, захопленнях, з дітьми. Хороший період для розвитку бізнесу та відпочинку, активні у розвагах. Виховуйте дітей. Завойовуйте коханих, керуйте коханими, посилення любовних почуттів та бажань. Можливість зрад. Займайтеся творчістю, більше ігор та розваг, літературою, політикою, суспільними питаннями.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року період інформації у сферах робіт і здоров’я. На роботі нові договори укладайте до 19 грудня, після не варто. Добре укладати трудові контакти, оновлювати, розвивати. Відрядження, курси підвищення кваліфікації, інформація про завдання, клієнтів, співробітників. Багато бізнесу та роботи. Вивчайте своє здоров’я та лікування, шукайте способи лікування, лікарів.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – гарний пік Левам. Важлива інформація, рішення, завершення чи новий етап. Важливий для творчості, захоплень, дітей, кохання, бізнесу, дружби, публічності, планів.

З 19 грудня 2021 року до 29 січня 2022 року поганий час для нового у важливих відносинах, бізнесі, судах, договорах, всіх відносинах на роботі, дорогих покупках та інвестиціях, зі здоров’ям, зовнішнім виглядом. Уповільнення у розвитку існуючого. Для перерахованого гарний час для рестарту, переоцінки, відродження та завершення старого. Левам повернення старих відносин з клієнтами та співробітниками, можна переукладати старі договори, повторно спробувати обговорити та укласти їх. Повторно наймати та звільняти співробітників. Працювати із старими клієнтами, повернення старих клієнтів.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року, повторення важливого періоду для грошей від інших, податків, спадків, виплат, підтримки, в духовному езотериці, сексі, таємницях, відродженні. Левам у житті більше змін через позбавлення та втрати. У грудні та січні ймовірність повторення того, що було з травня до липня. Редагована, оновлена, цитата з гороскопу для Лева на травень 2021 «… дволикий період для Левів. З одного боку, він полегшить Ваші метання у крайнощах, метання між бажаннями. З грудня (2020) у Вас можуть відбуватися важливі події у сфері відносин, з початком цього періоду менше масштабної незадоволеності у відносинах та порушення правил (але ще можуть бути руйнування). Цей період вплине на фінанси, спадщину, допомогу від інших людей, витрати, аліменти. Зростуть Ваші витрати, більше витрачатимете і братимете в борг. Зможете заробити за рахунок підтримки інших людей, отримувати більше від інших, але можете і самі більше почати допомагати та витрачати на інших. Здоров’я та психологія будуть акцентовані в цей час, можуть бути операції, на психологію він має вплинути гармонійно. Це сприятливий час для відвідувань психологів, хоча б самим зайнятися розвитком та зміною себе, позбавлятися страхів та комплексів, змінювати себе, маніпулювати іншими. Масштабний інтерес до містики та езотерики, духовного. Зростання сексуальності та ставлення до цієї сфери.».

З 30 грудня до 3 січня 2022 року гарна вказівка для роботи, кар’єри, швидких цілей, здоров’я, приріст сил.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Лева на грудень 2021 року

Пік 4 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – старти, нове, новини, діти, кохання, розваги, творчість, бізнес.

З 6-30 грудня – зміни у відносинах, здоров’ї, багатстві, ймовірно, погані.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року – робота та здоров’я.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року – сили, любов, розваги.

З 19 грудня по 29 січня – повернення, уповільнення, переоцінка відносин, багатства, роботи, здоров’я.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливе, завершення чи новий етап, кохання, творчість, суспільство, діти та інше.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року – багатство від інших, психологічні зміни, витрати.

Гороскоп опубліковано 5 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,427