Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – лютий 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Продовження важливого для роботи та здоров’я. Повторення періоду інформації про відносини, багато спілкування. Хороші вказівки для психології, чужих грошей, кар’єри, статусу, цілей.

Левам з гороскопу на листопад 2021 року до початку лютого погана вказівка, останній пік на початку лютого. З листопада 2021 та січня 2022 року важливе для роботи, здоров’я, відносин на роботі, клієнтів, навчання, відряджень.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – раптове остаточне завершення, початок нового, новини, старти. Важливий для відносин, шлюбу, ворожнечі, партнерства. Обережніше з відносинами для статусу та кар’єри, вказівки на руйнівні проблеми в них. До 6 лютого обмеження, мало сил, депресія.

З 5-11 лютого сили до роботи, кар’єри, репутації, досягнень, реалізації завдань, стартапів. Гарні дні для спорту, здоров’я, лікування, швидких операцій.

З 7-14 лютого проблеми зі спілкуванням та навчанням на роботі, різним бізнесом, скандали призведуть до втрат. Хороші дні для аналізу, позбавлятися непотрібного, трансформації.

З 8-27 лютого відмінні дні для кар’єри, найкращі на рік, для швидкого розвитку, змін, реформ, стартів у кар’єрі, досягненнях, репутації, цілях. Підходять для судів, прохань про підтримку, досліджень нових можливостей та зміни існуючих напрямків у житті. Хороші для виходу із психологічних та економічних криз, використовуйте нові можливості. Хороші для вирішення питань із боргами, виплатами, отриманням допомоги, отримання грошей від інших людей, поділу майна. Нове ставлення до кар’єри, криз, грошей. Добрі дні для здоров’я, психологічних трансформацій, швидких хірургічних операцій.

З 8 лютого до 6 березня сприятливі дні для відносин на роботі, бізнесу, судів, важливих договорів, реалізації спільних та особистих завдань. Добре розривати трудові договори, розпочинати нові договори, наймати та звільняти працівників. Імовірні романи на роботі. Самі дні і після до 17 березня хороші для кохання та стосунків у особистому житті.

З 15 лютого до 10 березня повторення того, що було з 2 до 26 січня, багато важливої нової інформації про відносини, суди, шлюби, ворогів, партнерів. Багато спілкування, важливих переговорів, виступів, спільної роботи, навчання. Погані дні із 23-26 лютого.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – Левам один із найважливіших піків у році для усвідомлення життя, себе, стосунків. Пік важливої інформації, результатів, рішень, завершення чи нового етапу.

З 28 лютого до 6 березня небезпека сварок, руйнувань, таємних та відкритих на роботі. Поодинці багато сил для складних завдань. Кардинальні вчинки на роботі. Можливість для здоров’я, операцій, травм.

Пік 2 березня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, старти. Хороший для психологічних змін, вивчення психології та окультного, дослідження таємниць інших людей. Хороший для фінансів, боргів, виплат, отримання допомоги з інших, аліментів, спадщини.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Лева на лютий 2022

Пік 1 лютого, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – нове, несподівані зміни та обмеження у відносинах.

З 8-27 лютого – вдалі дні для кар’єри, психології, грошей.

З 8 лютого до 6 березня – добрі дні для відносин на роботі, спільної роботи, кохання, творчості.

З 15 лютого до 10 березня – спілкування, інформація про важливі стосунки.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – важливе, життя, самооцінка, стосунки.

Гороскоп опубліковано 5 лютого 2022 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,180