Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – березень 2019 від Марфи Бомбушкар


Займайтеся роботою і кар’єрою, професією, важливими проектами, своїм ім’ям і репутацією, багато енергії і сприятливих трендів. Можна зайнятися здоров’ям і психологією, теж багато сприятливого. Ще акцент буде на відносинах, важливих, нових, старих і існуючих, дружніх і ворожих, ділових і особистих. Дізнавайтеся більше про фінанси, але намагайтеся бути обережніше з інформацією і документацією. В кінці місяця настануть нові періоди, для дружби і фінансів. Гороскоп для Левів сприятливий, конфлікти і проблеми можуть бути тільки в середині місяця на пару днів.

З 10 лютого по 17 квітня вивчайте психологію і фінанси, сексологію, багато інформації про це, переговорів, розмов зі спонсорами та боржниками, приділіть дещицю уваги всього цьому, використовуйте знання для заробітків і боргів. З 14 лютого по 31 березня займайтеся кар’єрою, розвивайте професію, відстоюйте свої права, працюйте над складним.

З 1 по 26 березня займайтеся відносинами, важливими. Знаходьте нових партнерів, нові серйозні ділові відносини, проводьте переговори. Зміцнюйте свої інтимні стосунки, переводьте їх на рівень особистих відносин, покращуйте романи. Спробуйте знайти компроміси в конфліктах, з ворогами і конкурентами, період відповідний. Більше уваги у Вас буде до інших людей, бажання сподобатися, закохати в себе кого-то.

Переоцінюйте свої фінанси, борги, виплати, спадок, кредити, відносини і інформацію зі спонсорами та боржниками, поверніться до старих переговорів, старими документами з 5 по 28 березня. У цей період не починайте нових проектів, нового навчання, нових переговорів. Повертайтеся до старих фінансових питань. Уважніше будьте з документами, бережіть техніку.

Багато романтики, творчості, сильна чарівність і інтуїція з 5 по 8 березня. Але, бійтеся ліні і фантазій, обманів.

Пік 6 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це нове, посилення трендів, більше романтики і оптимізму, може бути посилення меланхолії і емоцій. Займіться вивченням психології та сексології, краще повторним або поглибленим вивченням, а не новим. Починайте фінансові проекти, питання боргів, спадщини, витрат. Спробуйте знову запустити старі фінансові теми, провести переговори, щоб взяти в борг або щоб Вам повернули борг, допомогли матеріально і фінансово.

З 6 березня по 2025 рік повторний перехід Урана в знак Тельця, в минулому році з травня по листопад Уран вже був у Тельці. Цей довгостроковий тренд масштабно і швидко змінить життя Лева. Але діяти він буде не на всіх представників знака, в 2019 році сильний вплив тільки на народжених в перших 5 днів (максимум 7) знака Лева. Зміни можуть бути в багатьох сферах життя, місце проживання, народження дітей, кар’єра, професія, дуже сильний вплив на Ваше его і вираження себе (індивідуальність, імідж, можете змінити зовнішність і тд.тп.). Можна присвятити цьому періоду цілу сторінку або більше, настільки сильно буде вплив. Я описувала його в гороскопі на 2019 рік і на 2018 рік і в інших гороскопах, загальних і для знаків Зодіаку. Готуйтеся до змін, бажання свободи переможе будь-які обмеження і заборони, бунтарство.

З 11 по 17 березня займайтеся складними проектами на роботі, працюйте заради своєї репутації і кар’єри, час зміцнити професійні терені. Можливість відстоювати свої права, зміцнювати свою владу. Займіться здоров’ям, спортом, зміцненням здоров’я.

Бажання більшого, багато експансії, багато різних бажань, посилення егоїзму, мрійливості, ліні, потурання шкідливим звичкам з 12 по 16 березня. Обережніше з любовними інтригами, особливо з кредиторами і спонсорами. Намагайтеся в ці дні не витрачати багато грошей і не брати в борг, не давати в борг. Можуть бути розчарування в любові й творчості, бажання не відповідатимуть дійсності.

З 17 по 23 березня ще один хороший тренд для роботи, кар’єри, здоров’я. Багато сили волі, сил і енергії, беріться за складне. Хороші дні для змін, позбавлення, поновлення. Позбутися від свого шляху, змінити свої цілі, оновити мети. Хороші дні для операцій.

З 17 по 24 березня другий напружений тренд цього місяця, конфліктний для всього Зодіаку. Для Левів конфлікти можуть бути з партнерами, посилення конфліктів з ворогами, скандали з керівництвом. Бережіть свою репутацію.

Пік 21 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, завершення. В цей час варто розібратися зі своїми знаннями і контактами, навчанням, особливо питання навчання. Багато новин в ці дні, спілкування.

З 21 березня по 6 квітня будьте уважніше з документами, боргами, спілкуванням з боржниками і кредиторами. Тренд нейтральний – може бути гарне і погане. Небезпека ліні і обманів, неуважності, фантазій. Посилення інтуїції, творчих ідей, польоту фантазії для творчості.

З 26 березня по 20 квітня вирішуйте фінансові питання, проводите переговори, обговорюйте борги, спадок, виплати різні. Хороші дні щоб проводити переговори з кредиторами і боржниками. Непоганий період щоб брати нові кредити, отримувати спадщину і різні виплати, давати і брати в борг, буде лише парочка негативних днів в квітні. Займіться своєю сексуальністю і психологією.

З 31 березня по 16 травня більше будете спілкуватися, більше громадської активності, спільної творчості, участі в клубах і спільнотах. Оновлюйте дружбу, плани на майбутнє. Багато енергії для реалізації планів! Думайте і відразу ж реалізовуйте. Відстоюйте свої громадські права, беріть участь в мітингах, захищайте загальні ідеї та особисті. Можуть бути конфлікти і романи з друзями протягом цього періоду, буде пара негативних трендів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на березень 2019

З 1 по 26 березня – займайтеся відносинами.

З 5 по 28 березня – переоцінюйте інформацію і знання, особливо про гроші і психологію.

Пік 6 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на фінанси і психологію.

Пік 21 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на контакти і знання.

З 26 березня по 20 квітня – покращуйте фінансову сферу і займіться психологією.

З 31 березня по 16 травня – соціальна активність.

Гороскоп опублікований 04.03.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,181