Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козерігів любовний – кохання та як сподобатися – від Марфи Бомбушкар


Гороскоп Козерігів любовний - кохання та як сподобатися - від Марфи Бомбушкар

Гороскоп Козерігів любовний – кохання та як сподобатися – від Марфи Бомбушкар

Козеріг – досить складний знак Зодіаку, особливо у відносинах і емоціях, а любов – це емоції. Складно описати любовний гороскоп Козеріга. Козеріг замкнутий, стриманий – не любить висловлювати свої почуття, і навіть якщо він відчуває Вас він, може, не показувати цього. А з урахуванням його «закритості» і не любові до вираження емоцій (любові, жалю і тд. ) – виникають проблеми в любові, особливо з вогняними та повітряними знаками. Для вогненних – Козеріги здаються бездушними, а повітряні (через їх ментальності) не здатні зрозуміти, що відбувається – не отримуючи «відгуку». Зі стихією води – Козеріги сумісні, але про це пізніше. Зараз я спробую розкрити більш детально загадки гороскопа любові Козеріга, що їм подобається і як сподобатися – закохати в себе.

Особливості характеру – особистість Козеріга

Почну з згадки своїх старих гороскопів Козерігів – факти про Козерігів і риси характеру Козеріга, почитайте ці гороскопи, в них я більш повно описала характер цього знака, а зараз постараюся коротко. Козеріги люблять стабільність, але при цьому вони ставлять перед собою нові цілі, до яких ідуть. Вони чимось нагадують гірських козлів, що стрибають з одного каменя на інший, в пошуках нової купки трави в горах. Козеріги вважають будь-яку залежність – недоліком, це не ті люди, які будуть сидіти вдома – вони будуть будувати свою кар’єру і важливість. Але вони так само мають потребу і в надійному тилу – безпечному місці – дому і сім’ї, хоча на роботі будуть проводити більше часу. Часто, особливо при поганому настрої, вони похмурі і холодні, повні сарказму та іронії, амбітні і егоїстичні (готові жертвувати іншими, але не близькими), суворість і відсутність сентиментальності, песимістичність і замкнутість – всі ці характеристики змушують повітряних і вогненних знаків вважати Козлов бездушними. Козеріги пам’ятають історію, пам’ятають своє минуле, але не відчувають до нього почуттів, як Рак або Терези з Овном. Вони трудоголіки, не люблять ризик, завжди беруть до уваги досвід інших і свій. Розважливі і прагматичні. Люблять командувати іншими, але рідко люблять домінувати, хоча можуть стримувати і не стимулювати до зростання. Для Козерігів важлива безпека і стабільність, тому для них один старий друг – краще нових 100 (та й друзів у них багато не буває), заради безпеки вони прагнуть зробити кар’єру, щоб мати вплив на інших. Вони бояться помилок, бояться «впасти», особливо це помітно при прийнятті життєво важливих рішень для Козеріга на «обмірковування» яких він «витрачає» багато часу, і здатний відкладати їх початок на потім (наприклад – шлюб – Козеріг може жити в цивільному шлюбі не один рік, перш ніж… вирішити).

Що таке любов для Козеріга

Аскетична любов – це найкоротший опис любові як почуття для Козеріга та її вираження. У любові вони суворі, скупі на вираження своїх емоцій. Козеріги люблять постійність і прагнуть до надійних і міцних відносин на-роки. Для них важлива матеріальна складова любові, фінансове та соціальне становище другої половинки. Ця грубість у відносинах, любов до сарказму та іронії (а іноді і підколки), замість компліментів, похвали і лестощів – викликає відчуття бездушності і відсутності любові Козеріга у знаків повітря і вогню.

Як люблять Козеріги?

Хочу зауважити, що жінки Козеріги за характером значно м’якше і чутливіші, ніж чоловіки Козеріги, але обидві статі, при бажанні, вміють тримати під контролем свої почуття «стискати» їх, навіть відчуваючи емоції інших людей – вони здатні ігнорувати їх. Хоча вони не самі чутливі в порівнянні з іншими знаками Зодіаку, і у них є і деякі проблеми зі співчуттям до інших (це Риби любителі давати милостиню всім зустрічним – хто проситиме, а Козеріг ж скаже «нехай заслужить»). Козеріги одинаки, розраховують тільки на себе і свої можливість. Але якщо він закохався або хоче мати сім’ю, у відносинах Козли шукатимуть стабільності, безпеку, практичності, «обміну» своїми достоїнствами (вигоди – Козеріг шукає в партнерах те, чого йому не вистачає – гроші, влада, соціальний стан). Дуже рідкісні шлюби, коли Козеріг вступав у відносини з людиною нижче його по положенню. У них така «карта» кохання: повага, матеріальний достаток, положення в соціумі, серйозність і стабільність – тільки таких партнерів він зможе любити. Саме любити, так, Козеріги здатні на любов і це почуття важливе для них, але якщо Ви не відповідаєте їх бажанням – почуття швидко пройде. З часом у відносинах Козеріг почне проявляти більше почуттів до Вас, скільки для цього потрібно буде чекати – невідомо, головне не поспішайте і не підштовхуйте його. Дозвольте їм розкритися, і Ви побачите на що вони здатні, Козеріги як і Раки – приховують свою емоційну сторону, але вони здатні бути ніжними і виражати свою любов. Хоча вираження любові у Козеріга досить стримане (не чекайте комплементів, як від Терезів ; не чекайте грайливості, як від Лева; не чекайте море спілкування, як від Близнюків ; не чекайте, що Козеріг рвоне в бій за Вас, як Овен), він буде стримано по щіпці давати Вам свої почуття, якщо Ви чутлива людина (як водні знаки ), то Ви будете розуміти що він любить Вас. Завдяки своїй «скутості» – вони довго люби, до кохання ставляться серйозно. Вони не люблять зміни в любові, дуже терпимі до витівок партнерів (напевно, один з найбільш терплячих знаків), до любові ставляться з усією серйозністю. Завжди пам’ятають, коли яке свято і дарують подарунки. Хочу зауважити, що найчастіше вони і роблять подарунки тільки на честь чогось, а не просто так. Для Козерігів важлива і сім’я партнера, його коріння.

Закоханість Козеріга

Коли Козеріг закоханий, він дарує свою надійність і повагу. Козеріги не ті люди, які будуть переповнюватися надлишком почуттів, не кажучи вже про те, що будуть дуже сильно показувати їх (навпаки він постарається тримати їх під контролем). Не чекайте забагато залицянь, ні, в любові вони тихі і не вимогливі до партнера. А іноді, навіть, егоїстичні і черстві. Як я говорила вище, найчастіше Козеріги дивляться на відносини через призму вигоди. До того ж потрібно врахувати, що вони не надто відверті, їм вкрай незручно обговорювати свої внутрішні емоції, бажання і прагнення у стосунках. На поверхні, більшість Козерігів, показують себе як консерватори, кісткові, тримають статус- кво, відсторонені від компанії. Їхнє бажання домогтися більш високого становища, успіху, отримати кращі результати, може, дратувати партнерів. Не чекайте, що вийшовши заміж – жінка Козеріг (не кажучи вже про чоловіка) відмовиться від своїх амбіцій і стане старанною домогосподаркою.

Як сподобатися Козерігу і закохати його в себе

Найпростіший спосіб закохати в себе Козеріга або Козерожку – показати своє соціальне і матеріальне становище з впливом.

Найголовніше, що не можна показувати Козерігу – це те, що Ви: не серйозна людина ; марнотрат (Козеріги люблять ощадливих) ; марнотратник життя (Козли люблять цілеспрямованих).

А так само ще багато правил, яких потрібно дотримуватися, якщо хочете закохати в себе.

Тихіше їдеш!
Ніколи не квапте Козерігів, вони живуть у своєму ритмі, за своїм графіком, який у них склався давним-давно. Більшість Козерігів мають розклад ще в шкільні роки, не кажучи вже про плани на пару місяців (мінімум) вперед.

Не лізь!
Не лізьте до них в душу і серце! Не слід намагатися викликати їх на відверту розмову, якщо вони не хочуть цього. Не варто проявляти надмірну цікавість до його особистого життя, якщо Ви ще не близькі – тільки познайомилися.

Історія! Правила!
Козеріги пам’ятають історію, поважають традиції, люблять «створювати» нові традиції. Поважайте їх історію, поважайте їх традиції! Дотримуйтесь їх! Таке ж у них ставлення й до правил.

Консерватизм і класика!
Вони люблять класику, люблять старовину – вони консерватори! Не варто вбиратися так, як не прийнято в їх суспільстві! Вони не Водолії і не зрозуміють Вашу радість від нового татуювання або незвичайного гардероба.

Гордість!
Не здумайте принижувати їх, або доводити їм, що вони щось не заслужили! А особливо при інших! Гордість, честолюбство, повага інших – це найважливіша і “хвора” тема у Козликів.

Вчасно!
Старайтеся приходити вчасно! Якщо не встигаєте – подзвоніть і попередьте! Козеріги люблять все по плану і розкладом, навіть секс… Дорога ложка для обіду…

Говоріть що хочете!
Пам’ятаєте, я писала вище, що Козеріги відчувають проблеми з чутливістю… У них дійсно є проблеми з сприйняттям бажань інших. Краще всього відразу ж сказати, що Ви від нього хочете.

Романтика і веселощі!
Не чекайте від Козеріга романтичних зізнань у любові і компліментів (у всякому разі, на початку відносин). Вони досить таки сухарі, і не люблять всього цього.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 30.04.14

  1. 2 коментарі до “Гороскоп Козерігів любовний – кохання та як сподобатися – від Марфи Бомбушкар”

  2. Ліля в 05.03.2015 | Відповісти

    Як на мене це правда

  3. Людмила в 19.09.2017 | Відповісти

    Практично все правда

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 120 T. 0,332