Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг чоловік – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Він звів цегляну стіну навколо себе. Він боязкий, але дуже сильний, приємний, але дуже амбітний. Здається, що він воліє самотність, насправді це не так. У таємниці йому подобається підпорядковувати собі натовп, у своїх мріях він дивовижний романтик, але Сатурн стримує його натуру. Це сувора планета дисципліни вимагає від нього спокійної поведінки, практичних дій і серйозних намірів. Це його хрест, і він дуже часто буває важкий. Іноді в нього можуть бути різкі манери, а іноді він може здивувати вас несподіваним гумором, в якому присутня іронічна нотка. Виверніть навиворіт рівного і надійного Козеріга, і ви побачите веселого і ніжного мрійника, який шукає пригод і хвилювань. І тільки деякі з Козерігів можуть показати цю свою заховану глибоку душу. Вам може здатися, що йому більше підходить бути шкільним вчителем, а як коханець він нещасний. Ви також можете вирішити, що він скоріше прагне до успіху в кар’єрі, ніж до вас. Його можна схвилювати і справити на нього враження, але внутрішня його природа змусить його це не показувати. Він ніколи не дозволить своїм мріям завести його занадто далеко. Знайте, що всередині у нього все це є, цього достатньо. Не чекайте, що Козеріг буде робити щось необдумано, ви не можете змінити його індивідуальність. А що ви можете зробити – це тільки натякнути, що ви підозрюєте, що за його консервативними манерами прихований вогонь. І у нього може з’явитися бажання дозволити цьому вогню трохи вирватися. Ви можете сказати йому, що вам подобатися його тип романтичності, тому що найпрекрасніша мрія це та, яка збувається. І цим ви можете підштовхнути його до здійснення якої-небудь своєї мрії. І одного разу він може досягти вершини гори, і ви будете поряд з ним, виконані за нього гордістю, за те, що повірили в його практичні мрії. Козеріг може зробити вигляд, що спокійно живе без всяких компліментів. Але те, як він поводиться, коли його хвалять, доводить протилежне. Звичайно, він може і приховати свою радість. Коли його хвалять, то нехай це не вводить вас в оману. Він відчайдушно потребує того, щоб йому говорили, що він хороший, красивий, розумний, цікавий, бажаний. Але так як він рідко виявляє бажання чути похвали, то і отримує їх досить рідко. І, отже, він може досить незграбно поводитися, коли його хвалять. Він іноді просто не знає, що йому робити, коли його хвалять, він починає приховувати своє збентеження незграбним жартом або просто ігнорує компліменти. А ця реакція може змусити людей наступного разу не висловлювати компліменти взагалі. Створюється враження, що вони йому не потрібні, і він отримує їх ще менше. Виходить замкнуте коло. Можливо, тут більше вашої провини, ніж його.

Про нього можна сказати, що він цвіте пізно. Він може бути серйозним і мудрим в молодості, як сова, але з роками він поступово розслабляється у своїй поведінці. І якщо це типовий Козеріг, то в зрілому віці він буде краще в усьому, чим в молодості. Про це варто подумати. З іншими чоловіками вам доведеться переносити їх недоліки протягом декількох років і припускати тільки їх погіршення в більш зрілому віці. А з Козерігом все буде по-іншому: з роками він стане тільки краще. Якщо ви віддаєте перевагу отримати спочатку закуску, а потім хороший обід, він – для вас. Якщо ваша любов з ним закінчиться шлюбом, то десерт ви отримаєте саме тоді, коли він і повинен подаватися. Природно, такий зворотний процес в старінні може навести вас на думку, що він буде не зовсім вам вірний. Можливо. Вірно, що у вас можуть бути невеликі неприємності у зв’язку з його романами, коли він молодий, вони можуть повторюватися і в його старості. Незважаючи на це він буде набагато надійніше, ніж більшість інших знаків, тому він не допускає невірності по відношенню до сімейного вівтаря. Які б романи не з’являлися під час його пізнього розквіту, вони ніколи не замінять сімейного вогнища і вас. Він боїться перед сімейними узами.

Не варто ображати його матір і холодно ставитися до його брата. Приготуйтеся любити всіх його родичів, навіть якщо вони вам не подобаються. Він не тільки буде їх захищати, але в нього з’явиться необхідність вибирати між вірністю двом сім’ям, і це може ввести його в похмурий стан. А вам ніколи не варто вводити його в такий стан. Багато чоловіків-Козеріги можуть у своїй родині до більш пізнього часу бути, ніж його друзі. І вони зазвичай закохуються пізніше, ніж більшість чоловіків. Вони рідко одружуються перш, ніж доб’ються якоїсь кар’єри. Прагнучи до досконалості, вони вибирають собі дружину дуже уважно. Їм потрібна жінка, яка буде гарною матір’ю, вона повинна добре готувати і бути доброю господинею. Тільки після цього вона повинна бути добре одягнена. Бажано, щоб вона була розумна і добре вихована. Найостанніше для нього це краса і фізична сумісність. Тому ви відразу можете зробити висновок, що буде не страшно, якщо ви не причесані або ваш бульбашку духів порожній або у вас некрасиві ноги. Краще покажіть йому, яка ви господиня. Якщо ви і красиві, це зовсім добре. Але при цьому, якщо вам не вдасться сподобатися його сім’ї, він ніколи не одружиться на вас. Винятки дуже рідкісні. Після того як його родина, вірніше він, зробили вам пропозицію, ведіть себе твердо, дайте йому зрозуміти, що ви любите його родичів, але ліжко і стіл ви ділите тільки з ним, інакше вам доведеться годувати і возитися з усією його родиною. Оскільки Козеріги кілька нервозні в присутності протилежної статі, він може іноді ніяково натякати на що-небудь, може бути кілька грубуватим, сором’язливим. Це його спосіб ховати своє збентеження і цікавість з приводу пристрастей, які проявляють деякі більш агресивні чоловіки. Але це не повинно збивати вас зі шляху і призводити до фривольної поведінки. Для нього ви повинні залишитися леді і не забувайте про це. Можливо, що він подивиться на даму, яка привертає загальну увагу, наприклад, на вечірці, але це абсолютно не той тип жінки, на якій він одружується. І якщо ви вважаєте, що моя порада нагадує вам пораду старої діви, спробуйте.

Гарним подарунком вашому чоловікові-Козерігові – буде книга віршів. Якщо ви не навчите його із самого початку мистецтву прояви любові, то ви можете стати добре забезпеченою дружиною, улюбленою і шанованою їм, але що сидить на емоційній дієті. І вже згодом буде абсолютно марно скаржитися, що він не говорить вам, як він вас любить. При цьому він дуже здивується і скаже: «Ти збожеволіла, я точно пам’ятаю, що говорив:« Я люблю тебе », коли ми одружилися і коли народився перший наш син». Він думає, що ви повинні розуміти, як він до вас ставиться, оскільки він містить вас і живе з вами. Для нього словесне вираження любові це непотрібна романтика, але все-таки його можна навчити виражати свою любов, якщо почати з самого першого дня вашого весілля.

Як батько – його можна назвати батьком з великої літери. Він завжди сидить на чолі столу, вимагає поваги і слухняності. Він наполягає на беззаперечному слухняності і підпорядкуванні. Але у відповідь він платитиме прихильністю і самопожертвою. Він буде влаштовувати веселі дні народження, Новий Рік та інші свята. Ці батьки дуже часто вдаються до фізичного покарання, щоб, як їм здається, не зіпсувати дитину. Йому потрібно нагадувати, що батьківство – це не серйозна відповідальність, але і задоволення. Це діккенсівський тип батька. Ви повинні привчити дітей цілувати його на ніч, підказувати йому, щоб він розважався з дітьми, а не тільки виховувати їх, якщо ви відчуваєте, що він з ними занадто суворий, то тіште себе тим, що згодом це принесе дітям користь, якщо, звичайно , він не заходить занадто далеко. З онуками його поведінка змінюється повністю, він їм може дозволити практично все. Козеріги-дідусі добре вміють доглядати за маленькими дітьми.

Козеріги рідко одружуються поспішно, щоб не каятися потім. Більшість шлюбів у них міцні. Але якщо він зробив помилку, він може розлучитися, хоча його жахає розлучення. Можливо, що ваш чоловік-Козеріг мало не за розкладом буде спати з вами. Це може здатися дещо холодним і не сентиментальним. Але пам’ятайте, що практичний Козеріг цікавиться фізичною стороною любові набагато довше, ніж інші чоловіки. Як я вам уже говорила, десерт – наостанок, а після цього, як він піде на пенсію, у нього буде більше часу на розвиток техніки любові. Ваш Козеріг вкриє ваш в дощовий день, збереже від самотності і ударів долі. Будь-яка розумна жінка оцінить таку прихильність. Це не буде палкий коханець, який дивиться на вас блискучими очима і говорить вам пристрасні промови. Він сильний чоловік з м’яким серцем. І неважливо, скільки сивого волосся у вас з’явиться і зморшок – для нього ви завжди залишитеся тією жінкою, якій він сказав одного разу: «Я люблю тебе». І коли ви задумаєтеся над цим, то дійсно, навіщо повторювати це знову і знову. Одного разу достатньо, якщо це триває довго.

  1. Один комментар до “Гороскоп Козеріг чоловік – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Геннадій в 06.12.2014 | Відповісти

    Дуже-дуже близько до того, що я сам відчуваю.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,386