Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – січень 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Важливий місяць, маса хороших вказівок та важливих періодів. Два важливих піку для Козерогів, починань та завершень. Період фізичних сил, цілеспрямованості, активності, лідерства, розвитку. Корисна інформація та комунікація для багатства та заробітку грошей. Інтелектуальний тонус, переосмислення знайомств, твори, навчання, повернення старого.

У гороскопі на листопад 2021 року для Козерогів розпочався важливий період у сфері відносин та багатства. У гороскопі на грудень розпочався важливий період повернення, переоцінки, у відносинах та багатстві, у новому для цього безрезультативність та затримки. З грудня та листопада триває інше.

З 2-8 січня добрі дні для старого у коханні, творчості, бізнесі, стосунках. Хороший для старого, але не нового. Краще не робити дорогі покупки та великі витрати грошей. Якщо в минулому не вдалося домовитися з клієнтами – вийде зараз. Якщо у коханні були проблеми, зараз треба їх вирішувати. Повертайте старі стосунки, контакти, спілкування.

Пік 2 січня 2022 року, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – важливий пік для Козерогів, найважливіший у 2022 році, для нового, новин, кардинальних стартів та змін у житті. Змінюйте себе та своє життя, починайте нове, реалізуйте бажання. Хороший для повторних починань у коханні, творчості, спорті, будь-яких розвагах.

З 2 до 26 січня важлива інформація для багатства, навчайтеся заробляти гроші, відрядження, бізнес, корисні знайомства. Нові важливі договори та витрати плануйте на лютий, буде повторення періоду. На початку січня можна вчитися новому, знайомитись, планувати, але не витрачати і не укладати договори. Після 14 січня поганий період для початку нового. Обережніше з 10-18 січня з поспіхом, порушенням правил, ризиком та азартом.

З 9-14 січня обережніше з таємними ворогами, таємницями, обманами, плітками.

З 10-18 січня обережніше з роботою, розвагами, поспішністю, порушеннями правил, переговорами. Остерігайтеся необдуманих покупок, угод, витрат на розваги.

З 14 січня по 4 лютого переоцінка багатства, поганий час для початку нової роботи, завдань, клієнтів, джерел доходів, договорів. Гарний час для повернення старих клієнтів, відновлення або завершення старих джерел доходів, переукладання договорів. Козерогам повернення старих хронічних захворювань, постарайтеся їх вилікувати. Повернення старої філософії, ставлення до життя. Добре переоцінити життя. Для всіх це проблемний період для нового у бізнесі, роботі, поїздках, навчанні, з новим у документах, знайомствах, бюрократії. Краще не робити дорогі покупки, особливо техніки та «інформації», нового навчання, нового оформлення документів. Корисно бути уважнішою з будь-якою інформацією. Добре завершувати або повторно розпочинати старе навчання, переговори, різне з документами. Повернення старих контактів.

Пік 18 січня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – багато важливої інформації, кардинальні вчинки, важливі рішення, завершення чи новий етап. Козерогам час міняти себе і своє життя, позбавлятися непотрібного. Важливий пік для стосунків. Корисні контрольовані Вами вчинки, вплив на інших, зміни, усунення, відродження, навіть якщо неприємні. Остерігайтеся травм. Незалежні від Вас втрати погані.

З 20 січня до 8 лютого дуже добрі дні для розвитку кохання, романів, зрад. Хороші дні для творчості, бізнесу, заробітку грошей. До 29 січня найкраще для старого, після для нового. Нові договори краще розпочинати після 4 лютого. Харизма та успіх на публіці.

З 24 січня до 6 березня час сил, рішучості, цілеспрямованості, захисту себе, боротьби з ворогами, реалізації складних завдань, спорту, сексуальної енергії (більше чоловікам Козерогам), фізичних сил. Розвиток у житті цілей, прагнень. Сварки з іншими будуть сильнішими, вказівок на сварки мало, але посилиться ворожнеча зі старими ворогами, конкурентами, неприємними людьми. Затяжні сварки. У період будуть важливі вказівки в січні та лютому, для реалізації грандіозного, бізнесу, відносин, змін, сили волі, багатства. У чоловіків Козерогів посилення мужності, впевненості, привабливості.

З 26 січня по 14 лютого повторення періоду, який був з 13 грудня до 2 січня. Інтелектуальний тонус, маса важливих новин, спілкування, поїздок, навчання, бізнесу. Нові договори та дорогі покупки після 19 грудня не робіть. До 4 лютого більше старого, переоцінки, повернення і краще не починати нове. Після 4 лютого час для нового.

Після 29 січня новий розвиток у відносинах, багатстві. До 4 лютого краще не робити дорогих покупок, не розпочинати ділових договорів. Можна розвивати нове кохання.

З 31 січня до 8 лютого маса сил, активності, швидких результатів у грандіозному. Беріться за навчання, бізнес, знайомства, подорожі, суди, таємниці. Розвивайтеся інтелектуально, фізично та духовно.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, несподіване, руйнівне. Козерогам багатства, духовні цінності, накопичення, інвестиції, джерела доходів. Обережніше з ризиком та азартом, не витрачайте на дітей, кохання, розваги. Погані дні для азартного спорту. Остерігайтесь руйнування джерел доходів.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Козерога на січень 2022

Пік 2 січня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – нове у житті, новини.

З 2 до 26 січня – інформація та комунікація для багатства.

З 14 січня до 4 лютого – переоцінка багатства, життя та багато іншого.

Пік 18 січня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – важливе, зміни, життя, Ви, стосунки.

З 24 січня до 6 березня – маса сил та активності.

З 26 січня по 14 лютого – важлива інформація, інтелектуальний тонус.

Гороскоп опубліковано 12 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 78 T. 0,425