Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг — грудень 2021 року від Марфи Бомбушкар та A.S.


Дуже важливий для стосунків місяць, трохи менше для багатства. Занепад фізичних сил, зростання духовних сил, таємна активність. Інтелектуальний тонус, важливі новини, багато бізнесу, навчання та спілкування. Важливий річний період для навчання новому в житті, кола спілкування.

У гороскопі для Козерогів на листопад 2021 розпочалося повторення поганого, у грудні посилиться. З минулого гороскопу важливий період для стосунків.

З 3-9 грудня сила волі, рішучість, впертість. Впливайте на інших, боріться, захищайте. Сила для реалізації планів. Хороший для операцій та змін внутрішніх.

З 4-12 грудня погані дні для видатків, судів, фінансових та матеріальних скандалів.

Пік 4 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, нове. Козерогам духовне, самота, усамітнення, таємниці, відпочинок, таємний бізнес, лікування.

З 6-30 грудня дуже значущий для стосунків та багатства термін. Вказівка нейтральна. Погане – ревнощі, втрати, біль відносин і багатства, страх, ризик, жорстокість, крайність, жадібність. Хороше – глибоке розуміння стосунків, відродження стосунків та багатства, добрий вплив на партнерів. Можливість позбавитися з рішучістю від незадовільних стосунків та джерел доходів. Вказівка сильно змінить сфери відносин та багатства.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року занепад фізичних сил та публічної активності, зростання духовних сил та таємної активності. Розвиток своїх таємниць та духовного світу, обмани, зради, прихована ворожнеча. Період добрий, розвивайтеся духовно, розвивайте свої таємниці, воюйте з брехнями інших людей. Корисно відпочивати фізично, не поспішати, не змагатися відкрито.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року інтелектуальний тонус, маса важливих новин, спілкування, поїздок, навчання, бізнесу. Нові договори та дорогі покупки після 19 грудня не робіть.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важлива інформація, результати, рішення, завершення чи новий етап. Козерогам робота, здоров’я, завдання, тварини, звички, таємниці, духовне, ізоляція.

З 19 грудня 2021 до 29 січня 2022 року дуже важливий період для Козерогів, повернення в житті старих цінностей, стосунків, бажання повернутися до старого або повернеться саме. Поганий час для нового у важливих відносинах, бізнесі, судах, договорах, відносинах з керівництвом, дорогих покупках та інвестиціях. Уповільнення розвитку існуючого. Для перерахованого гарний час для рестарту, переоцінки, відродження та завершення старого. Козерогам потрібно завершувати у відносинах та багатстві те, що раніше не змогли, можна повернути стосунки та багатство. У бізнесі затримки, краще нове не починати, існуючий не поспішати розвивати, період підходить для старого бізнесу. Не починайте шлюб і заручини, ділові контракти, плани на відносини у бізнесі та житті.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року, повторення важливого періоду для комунікації, поїздок, навчання. У грудні та січні ймовірність повторення того, що було з травня до липня. Цитата з гороскопу для Козерога на травень 2021 «З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 триватиме період, що розвиває масштабно Вашу сферу спілкування, знайомств, навчання, поїздок. Не дуже важливий період для Козерогів, але все одно сприятливий для розвитку цих сфер. Більше комунікабельності у Вас, з’являться нові знайомства і повернуться старі. Корисний період для навчання новим навичкам і знанням, як мінімум, більше читатимете і дізнаватиметеся навколишній світ.».

З 30 грудня до 3 січня 2022 року прискорення і реформи в житті, реалізація задуманого раніше, зміна себе. Хороший для творчості, розваг, азарту, бізнесу.

Пік 2 січня 2022 року, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – важливий пік для Козерогів, найважливіший у 2022 році, для нового, новин, кардинальних стартів та змін у житті. Змінюйте себе та своє життя, починайте нове, реалізуйте бажання.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Козерога на грудень 2021

Пік 4 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, нове, таємниці, обмани, духовне, усамітнення, здоров’я.

З 6-30 грудня – зміни у відносинах та багатстві.

З 13 грудня по 2 січня 2022 – навчання, поїздки, спілкування.

З 13 грудня до 24 січня 2022 – сили для таємного та духовного, непублічних дій.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важливі новини, завершення чи новий етап, багато тем у житті, основні здоров’я, таємниці, ізоляція, робота.

З 19 грудня до 29 січня 2022 року – переоцінка відносин та багатства, уповільнення існуючого, повернення старого.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року – розвиток знань, кола спілкування, поїздок.

Гороскоп опубліковано 1 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,171