Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – лютий 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Відмінний гороскоп на лютий, для Козерогів, небезпечний лише кінець місяця. Багато реалізації задуманого, сили, енергії, дій. Важливий для стосунків, становлення, сексу, бізнесу, навчання, кохання, розваг.

Для Козерогів з гороскопу на листопад 2021 року важливий період для відносин, до березня 2022 року. З січня 2022 період сил, дій, досягнення цілей, розвитку життя, руйнування небажаного, суперечок та інтелектуальний тонус із товариськістю.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, старти, нове. Проблемний пік. Багатство, джерела доходів, накопичення, інвестиції, робота, клієнти, кохання, зради, спортивні травми, проблеми з азартом, проблеми з дітьми.

З 2-6 лютого треба зміцнювати багатство, роботу, серйозні переговори та договори, відповідально планувати майбутнє бізнесу. Небезпека необдуманих рішень.

З 5-11 лютого зростання сил та активності, швидка реалізація у бізнесі, коханні, творчості, вплив на інших, легко змінювати своє життя.

З 7-14 лютого добре займатиметься аналізом, критикою. Змінювати ідеї, плани, знання. Гарні дні для роботи та здоров’я. Якщо не ризикувати і не сперечатися, прихований словесний вплив, переконання, на інших. Сварки на роботі стануть руйнівними.

З 8-27 лютого вдалі дні для прискорення, швидких, несподіваних, поїздок, відряджень, роботи, бізнесу, переговорів, публічних виступів, кохання, зрад, вагітностей, стосунків з дітьми та коханими, творчості, спорту, навчання, знайомств, судів з бізнесу та творчості.

З 8 лютого по 6 березня важливі дні для відносин, бізнесу, багатства, самооцінки, реалізації бажань. Гарні дні, кардинальні події, посилення розвитку, харизма. Активний для стосунків, судів, кар’єри, репутації, любові, сексуальних тем, стосунків із дітьми, грошових тем, дорогих покупок для себе, інвестицій. Успіх на публіці, у просуванні себе, для кар’єри, репутації, важливих переговорів. Корисний для будь-яких скандалів, легко розривати погане.

З 15 лютого до 10 березня повторення того, що було з 2 до 26 січня, важлива інформація для багатства, навчайтеся заробляти гроші, відрядження, різний бізнес, корисні знайомства. Проводьте важливі переговори, оформляйте договори, шукайте куди інвестувати, цікавтеся покупками на майбутнє. Корисно вчитися новому, знайомитися, планувати теми багатства і грошей, роботи. З 23-26 лютого обережніше з поспіхом, порушенням правил, ризиком та азартом.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важлива інформація, результати, рішення, новий етап чи завершення. Хороший для завершень із багатством, боргами, джерелами доходів, накопиченнями, отриманням допомоги від інших, аліментів, спадщини, виплат. Підходить для хірургічних та інших операцій, психологічного відродження та зміни, сексуального розвитку. Зрозуміти свої цінності духовні та матеріальні.

З 21-26 лютого добрі дні для відпочинку, допомоги іншим, таємних скандалів та боротьби з таємними ворогами. Підходять для спорту та духовних практик.

З 21-27 лютого хороші для відпочинку, творчості, розваг, таємних стосунків, таємного кохання та зрад. Підходять для бізнесу та благодійності. Харизма.

З 28 лютого до 6 березня найнебезпечніші дні, вказівка на травми, сильні руйнівні сварки, агресія, проблеми з операціями (можна робити вимушені), психологічні фрустрації, жорстокість. Використовуйте в ці дні силу волі для зміни себе, реалізації складних завдань, позбавлення непотрібного.

Пік 2 березня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, нове, старти. Хороший для бізнесу, навчання, поїздок, знайомств, торгівлі, початку спілкування.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Козерога на лютий 2022

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, багатство, кохання, гроші, плани, витрати.

З 8-27 лютого – добре для бізнесу, навчання, спілкування, кохання, творчості, ризику.

З 8 лютого до 6 березня – важливі дні для багатства та стосунків, кар’єри та статусу.

З 15 лютого до 10 березня – інформація для багатства, дізнавайтеся про способи заробляти гроші.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важливе, багатство та витрати, духовне та матеріальне.

Гороскоп опубліковано 2 лютого 2022 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,180