Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – вересень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Гороскоп на вересень 2021 для Дів хороший і важливий. Важливий пік для нового в житті, все буде швидко. Важливий період для багатства, багато вказівок на хороші витрати і заробітки. Період відносин зі знайомими, бізнесу. Період уповільнення життя, повернення старого, переоцінки.

Для Дів з гороскопу на липень 2021 зростання фізичних сил, активності, цілеспрямованості, з гороскопу на серпень 2021 року важливі періоди для відносин і багатства.

З 3-9 вересня впливайте на інших, захищайте себе, багато сили волі для дій, позбавлення, змін. Хороші дні для активності в любові, операціях, спорті, бізнесі, ризику.

Пік 7 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – найсильніший пік на рік для Дів, важливіше народженим в ці дні. Пік нового, новин, починань. Все нове швидко розвинеться, енергія, реформи, реалізація того, що відкладали раніше. Дівам важливий для всього в житті, самооцінки, зовнішності, бажань, починань в різних сферах. Хороший пік для нової ідеології, життєвої філософії. Вдалі публічні заходи і саморозвиток.

З 10 вересня до 7 жовтня стосунки з оточуючими і знайомими, далекими родичами. Бажання навчання, поїздок, спілкування. Успішні виступи, бізнес. У періоду багато поганих вказівок, Дівам ослаблені, проблеми в спілкуванні і романах на роботі, у бізнесі, судах, витратах. В іншому він хороший для розвитку відносин з різними знайомими.

З 12-16 вересня лінь, фантазії, обмани, розчарування в духовному і ідеалах, погані дня для стосунків і скандалів.

З 15-19 вересня сила волі, енергія для змін себе і впливу на інших. Хороший для змін захоплень, дітей, любові, творчості, бізнесу.

З 15 вересня до 30 жовтня період активності, діяльності з багатством, доходами і витратами. Період дуже хороший у вересні і частково в жовтні – доходи від роботи, легко працювати над будь-якими завданнями. У жовтні період посилиться, гарне і погане, можливості для доходів і витрат. У період зростуть витрати, повинні бути хорошими, витрачайте на роботу, здоров’я, відносини, кар’єру, творчість, дітей, любов. Гарний час для захисту своїх фінансових прав, скандалів, в жовтні будуть дуже сильними, гірше в кінці жовтня. Легко направити енергію на заробітки і легко витрачати накопичене.

З 18-24 вересня і повторення, для старого краще, з 30 вересня до 6 жовтня ще одна пара хороших вказівок для Дів. Впевненість в собі, оптимізм, осяяння про майбутнє. Хороші дні для бізнесу, судів, публічних виступів, заробітку грошей, великих завдань на роботі.

З 19 вересня до 4 жовтня погана вказівка, Дівам сильно ослаблена, підозрілість, маніпулятивність, психологічні фрустрації. Небезпека в маніпулюванні багатством, ризиком, обманами, азартними іграми, зрадами, коханими, дітьми.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – сильний пік для Дів, важливий в році, важливіше народженим в ці дні. Важливі новини, усвідомлення, рішення, результати, завершення або новий етап. Емоційні перепади. Пік важливий для відносин, оцінки відносин, самооцінки, оцінки життя, подій в цих темах. Легко завершувати будь-які відносини. Зрозуміти результати відносин.

З 23 вересня до 2 жовтня хороші дні для різних завдань на роботі, в бізнесі, захищати і досягати мети для багатства, заробляти і витрачати гроші. Добре зміцнювати здоров’я.

З 27 вересня до 18 жовтня сильний період для Дів, багато переоцінки життя, повернення до старого, велике уповільнення в житті, особливо для нового. Не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Дів в цей період переоцінка багатства, інвестицій, колекцій, ставлення до багатства і цінностям. Нове не починайте. Гарні повторні переговори, оформлення документів, інші бізнес дії, які раніше не вийшли. Перезапускайте старі бізнеси, вивчайте і розвивайте старі джерела доходів. Завершуйте старі бізнес проекти. Ще Дівам період дасть переоцінку цілей, кар’єри, репутації.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на вересень 2021

Пік 7 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, нові начала в житті, реформи, революції.

З 10 вересня до 7 жовтня – відносини з оточуючими.

З 15 вересня до 30 жовтня – активні в збагаченні і витратах.

Пік 21 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – доходи і витрати.

З 27 вересня до 18 жовтня – уповільнення, переоцінка, повернення в житті і багатстві.

Гороскоп опублікований 01 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,165