Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – серпень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Важливий місяць, сильні вказівки на сварки, скандали. Обережніше з таємницями, роботою, здоров’ям, порушенням правил, репутацією. Хорошим буде інтелектуальний тонус, товариськість, важливі новини, знайомства, з вказівкою на сварки. Два періоду для багатства, у вересні дуже хороші.

Для Діви в гороскопі на липень 2021 завершився важливий період для відносин, повториться з кінця року, почалися інші важливі періоди для відносин, енергії, сил, активності, багатства.

Пік 8 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, початок, несподівані події, вчинки, руйнування. Дівам таємниці, обмеження, духовне, мрії, зради, проблеми з репутацією, вигнання, здоров’я. Не завадить обережність з судами, сварками, публічними виступами, закордоном, філософією життя, ідеалами. Початок завершення важливого.

З 11 до 30 серпня важливі новини, товариськість, інтелектуальний тонус, зросте схильність до аналізу, критичного мислення, легко працювати над великими обсягами інформації, вчитися, вчити інших. Хороший період для бізнесу, будь-яких інтелектуальних проектів. З 17-21 серпня остерігайтеся скандалів.

З 16 серпня до 10 вересня дуже хороший період для багатства, покупок, бізнес проектів, ділових відносин. Робіть покупки для себе і для бізнесу, ділові переговори. Починайте ділові відносини, які дадуть дохід, багатство, допомогу з бізнесом. Завершуйте погані бізнес відносини, суди, скандали. Можна знайти компроміси з конкурентами. Хороший період для важливих договорів. Починайте колекціонувати, накопичувати, зміна відносин до цінностей, системи цінностей.

З 17-21 серпня сварки в спілкуванні, критика інших, поспішність, не примирення до помилок інших і критики Вас. Це гарне вказівка для одиночної інтелектуальної роботи, але погана для колективного.

З 19-25 серпні багато енергії, легко реалізовувати невеликі, нові, короткострокові будь-які цілі, бажання, завдання. Оновлення, зміна, звільнення від обмежень.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – великі події, розчарування, порушення правил, важливі новини, кульмінації, рішення, результати, завершення або новий етап. Дівам для роботи і здоров’я, таємниць, духовного, усамітнення. Стримуйте себе в недосяжному і шкідливому.

З 30 серпня до 5 вересня сварки, руйнування, невизначеність і бравада в бажаннях і вчинках.

З 30 серпня до 5 листопада нове і старе, корисна інформація для багатства, накопичень, колекцій, бізнесу, завдань, інвестицій. Використовуйте знання, зв’язки для угод, збагачення. Шукайте шляхи інвестування та накопичення, отримання доходів, що збирати, депозити, цінності. Корисні відрядження, навчання новому, знайомства, спілкування. Оформляйте документи. Розвивайте знайомства з клієнтами. Нове до 27 вересня і після 18 жовтня, старе з 27 вересня до 18 жовтня. Під час старого не розпочинайте нове, поверніться до старого. Гарна сильна вказівка на суди, відрядження, укладання угод, великі завдання і цілі, презентації, все по бізнесу з 18-24 вересня і 30 вересня до 6 жовтня. Погане вказівку, Дівам слабкіше, з 19 вересня до 4 жовтня, обережніше з азартом і ризиком, любовними стосунками в багатстві.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Дів на серпень 2021

Пік 8 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, починання, таємниці, ізоляції, духовне, кінець важливого.

З 11 до 30 серпня – інтелектуальний тонус, новини, спілкування.

З 16 серпня до 10 вересня – багатство, цінності.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – велике, важливі новини, рішення, завершення або новий етап, таємниці, робота, здоров’я, репутація, публічність.

З 30 серпня до 5 листопада – інформація про багатство, робота.

Гороскоп Опубліковано 6 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,420