Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва — січень 2022 року від Марфи Бомбушкар та A.S.


Багато затримок у новому, переоцінок існуючого, повернення старого у житті, кар’єрі, стосунках, коханні, творчості, дітях, бізнесі, роботі, багатстві. Швидкий початок місяця та різке зменшення швидкості із середини січня. Активний період для любові та творчості.

З гороскопу на листопад 2021 Дівам гарний час для кохання, зрад, творчості, публічності, харизми, стосунків з дітьми та коханими, гармонія в душі. З гороскопу на грудень річний період для відносин, багато інших вказівок.

Пік 2 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – гарний пік Девам, сили, впевненість. Нове, старти, новини. Дівам для старту в спорті, хобі, коханні, романах, вагітності, творчості. Хороший для повторних стартів важливого навчання, далеких поїздок, закордону, бізнесу.

З 2 до 26 січня багато роботи, інформації про роботу, здоров’я, відрядження, різного бізнесу. До 14 січня можна починати нове, після 14 до 26 краще завершувати старе та нове не починати. Хороший період для курсів підвищення кваліфікації. Обговорюйте з клієнтами та співробітниками завдання, шукайте працівників та клієнтів, але нові договори укладати небажано, для цього буде гарний час у лютому. Цікавтеся своїм здоров’ям, лікуванням, лікарями.

З 9-14 січня найгірші дні, скандали, обмани, зради, руйнування, травми, гірші для сім’ї та відносин, ворожнечі, борги, витрати.

З 10-18 січня багато поспішності, дратівливості, бунтарства, гірше для роботи та здоров’я, обережніше з бізнесом. Різкі зміни ідей.

З 14 січня до 4 лютого важливий період для Дів. Період повернення минулого, переоцінки життя та існуючого, дуже повільного розвитку розпочатого нового, уповільнення у житті. Добре завершувати старе, повертатися, аналізувати, розумітися. У нового результати сильно затримаються, настане потреба переробляти його, ймовірність незадовільних наслідків. Весь період вплине на кар’єру, статус, реалізацію складних цілей, репутацію, Вашу самооцінку та життя, зовнішність, здоров’я. Повернення старих недуг. З 14 до 26 січня впливає на роботу, звички, сильно на здоров’я та нервову систему. Після 26 січня до 4 лютого на кохання, дітей, спорт, творчість, зради, публічність. Для всіх це проблемний період для нового у бізнесі, роботі, поїздках, навчанні, з новим у документах, знайомствах, бюрократії. Краще не робити дорогі покупки, особливо техніки та «інформації», нового навчання, нового оформлення документів. Корисно бути уважніше з будь-якою інформацією. Добре завершувати або повторно розпочинати старе навчання, переговори, різне з документами. Повернення старих контактів.

Пік 18 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – приплив сил та готовності до змін, усунення. Результати, рішення, важлива інформація, завершення чи новий етап. Дівам у 2022 році важливий для вагітності, початку або завершення. Для Дів пік для публічності, дружби, планів, суспільства, спорту, творчості, захоплень, ігор.

З 20 січня до 8 лютого дуже хороші дні Дівам, гармонія на душі, впевненість у собі, успіх на публіці, красномовство, харизма, привабливість. Хороший до 29 січня для старого, після нового. Прискорений розвиток кохання, зрад. Успіх у судах, просуванні ідей, швидких компромісів. Реалізація творчого потенціалу, успіх у публіки. Нове ставлення, віра, цінності, до творчості, любові, дітей, розваг, віри, цілей, життя.

З 24 січня до 6 березня хороший період для Дів, дасть сили, цілеспрямованість, наполегливість, впевненість у собі. Станете дуже активні у коханні, розвиток любовних відносин, романів, зрад. Боріться за кохання, завойовуйте коханих, впливайте. Виховуйте дітей. Сили, активність, для творчості, розваг, спорту, ігор. Хороший період відпочивати та займатися бізнесом. Хороший для обдуманого ризику.

З 26 січня до 14 лютого повторення періоду, який був із 13 грудня до 2 січня, повториться старе до 4 лютого. Невеликий інтелектуальний тонус, до 4 лютого переоцінка та повернення ідей, після – багато нових ідей. Хороший для спілкування, виступів, публіцистики, повторюйте та завершуйте старе до 4 лютого, потім починайте нове. Важливі новини про дітей, кохання, хобі та творчість.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, старти, нове. Дівам для роботи та здоров’я, несподівані зміни, руйнування, звільнення. Нове ставлення до роботи та здоров’я. Обережніше зі сварками. Раптові відрядження, навчання, робота, суди, публічні виступи, просування ідей.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Діви на січень 2022

Пік 2 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – вагітність, діти, кохання, творчість.

З 2 до 26 січня – інформація для роботи та здоров’я.

З 14 січня до 4 лютого – уповільнення, переоцінка, повернення багато в чому.

Пік 18 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – суспільство, вагітність, дружба, плани, творчість.

З 24 січня до 6 березня – сили, активність, розвиток кохання, стосунків, творчості.

З 26 січня до 14 лютого – товариськість, ідеї, творчий інтелект.

Гороскоп опубліковано 18 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,391