Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва — грудень 2021 року від Марфи Бомбушкар та A.S.


Гарний місяць, багато важливого. Річний період для відносин. Важливі вказівки на зміни у відносинах, багатстві, коханні, хобі, з дітьми. Активність та сили в темах сім’ї та вдома. Інтелектуальний творчий тонус.

Для Дів з гороскопу на листопад 2021 року довгий добрий період для кохання, творчості, дітей, відпочинку, дає харизму та гармонію. І погана вказівка для багатства, віри, серйозних знань та навчання – посилиться у грудні-січні.

З 4-12 грудня проблеми із боргами, податками, виплатами, видатками, бізнесом, поїздками, комунікацією.

Пік 4 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, новини, старт. Дівам хороший для сфери сім’ї, будинку, переїздів, початку бізнесу з нерухомістю.

З 6-30 грудня Дівам має бути гарною вказівкою. Вказівка на трансформації, важливі зміни, відродження, остаточні завершення та рятування. Впливає на любов (почуття та любовні відносини), ділові відносини, багатство, відносини з дітьми, ставлення (цінність) до творчості, хобі, захоплення. Вказівка змінить Ваше кохання, романи, зради, закоханість, посилить або послабить. Це гарна вказівка позбавлятися любові, романів, зрад, і гарна щоб заглиблюватися, розумітися на цьому, впливати на цих людей. Після 19 грудня повернуться старі бажання та почуття у коханні та творчості. Для бізнесу, багатства, вказівка гірше, намагайтеся не ризикувати, проблеми з використанням інших, боргами, втратами.

З 10-14 грудня погані дні для стосунків, сімейної сфери, судів, бізнесу, таємниць. Проблеми з оцінкою реальності, фантазіями, лінощами, обманами.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року активні в сімейній сфері. Сили для ремонту, легко ламати, можна будувати. Лідерство у сім’ї, вимоги до рідних, вплив на рідних, захист сім’ї. У житті дасть дратівливість, поспішність, метушливість, сварки та травми сильніші за звичайні.

З 13 грудня по 2 січня невеликий інтелектуальний тонус, багато ідей, планування, серйозна товариськість. Важливі новини про дітей, кохання, хобі та творчість. Вдалий для публіцистики, виступів. Для нового бізнесу та творчості добрий до 19 грудня, після для старого.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – результати, важливі новини, завершення чи новий етап. Дівам кар’єра, репутація, цілі, статус, сім’я, будинок, нерухомість.

З 19 грудня 2021 до 29 січня 2022 року поганий час для нового у важливих відносинах, бізнесі, судах, договорах, відносинах з керівництвом, дорогих покупках та інвестиціях. Уповільнення у розвитку існуючого. Для перерахованого гарний час для рестарту, переоцінки, відродження та завершення старого. Дівам поганий для нового кохання, зрад, романів, творчого, стосунків з дітьми. Хороший для відродження або завершення цього. Посилене повернення старого кохання та творчості.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року, повторення важливого періоду для відносин і життя, самооцінки. У грудні та січні ймовірність повторення того, що було з травня до липня. Редагована, оновлена, цитата з гороскопу для Дів на травень 2021 «… буде дуже помітний період для Дів, це той самий період, який принесе «гойдалку» у Ваше життя, швидко підніматиметеся вгору (прагнути до нового, бажати більшого) і опускаєтеся в низ (розчаровуватись у новому і що маєте). Багато бажань та непостійність у них, не всі бажання відповідатимуть реальності, не все можна буде досягти. Найнегативніше, що може принести цей період – це зростання Ваших негативних якостей характеру, зростання негативних подій у житті, що у Вас проблемно буде помітніше. Треба берегти свої проблемні сфери, хоча, можливо навпаки, руйнувати все в них, позбавлятися того, в чому не можете реалізувати свої бажання. Злетів та падінь буде багато і всі вони будуть швидкими. Найсильніше період вплине на Вашу зовнішність, вітальність, реалізацію у житті, відносини. Наприклад, Ви легко набиратимете багато ваги і так само легко її втрачатимете. Відносини – у цій сфері будуть масштабні зміни. Зараз у Вас можуть бути розлучення, якщо стосунки не задовольняють Вас. Розвиток задовільних відносин. Якщо Ви самотні або схильні до зрад – любовні романи, багато нових відносин і вони будуть важливими. Скандали з ворогами стануть масштабнішими. Може розпочатися, завершитися, розширитися ділове співробітництво. Цей період і наступний, з 2023 року, помітно змінюватиме Вашу сферу відносин і Вас. Наступний період негативніш.».

З 30 грудня до 3 січня 2022 року швидкий рух до старого, реалізація відкладених змін у собі, творчості, вірі, прагненнях, ідеалах, життєвій філософії. Хороша вказівка у розвиток любові, творчості, публічності, просування ідей. Готовність змінювати себе. Хороший для повторних судів, публічних виступів, моралі інших, розвитку вищої та іншої важливої освіти для себе та інших.

Пік 2 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – гарний пік Дівам, сили, впевненість. Нове, старти, новини. Дівам для старту в спорті, хобі, коханні, романах, вагітності, творчості.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Дів на грудень 2021

Пік 4 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, сфера сім’ї та будинок.

З 6-30 грудня – зміни у коханні, стосунках, бажанні творчості, багатстві, з дітьми.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року – сили для сімейної сфери.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року – творчі ідеї, інтелектуальний тонус, важливе про кохання, дітей.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – завершення або новий етап, сім’я, кар’єра, цілі.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року – важливе у відносинах.

Гороскоп опубліковано 3 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

  1. Один комментар до “Гороскоп Діва — грудень 2021 року від Марфи Бомбушкар та A.S.”

  2. Анонім в 04.12.2021 | Відповісти

    дякую з гороскоп на грудень!!!!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,178